Jak poderwać starszą kobietę, gdzie i jak ją poznać?

Jak poderwać starszą kobietę?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak poderwać starszą kobietę, zapoznaj się z poniższymi informacjami. Po przeczytaniu tego atykułu przyda Ci się też wiedza:

Starsze kobiety oczekują dojrzałego faceta i taki też masz być. Musisz wiedzieć, czego od niej chcesz i czego chcesz od życia. One zweryfikują od razu, czy nadajesz się na kogoś, na kogo warto poświęcić uwagę. Kobieta sama musi zobaczyć, że mogłaby być z Tobą szczęśliwa. Możesz jej to wszystko pokazać swoim zachowaniem, postawą, dojrzałością.

Jak poderwać starszą kobietę?

Starsze kobiety były w wielu relacjach i chcą, by ta kolejna była dużo bardziej naładowana emocjami. Im ich doświadczenie wraz z upływem lat rośnie, tym emocje odgrywają w ich życiu coraz większą rolę. Dlatego im starsza kobieta, tym Ty musisz wzbudzać w niej większe emocje.

Nie przekonuj jej do siebie. Nie mów do niej w logiczny sposób, np. “uwierz, że będziesz ze mną szczęśliwa”. To tak nie działa i przynosi odwrotny skutek. Zamiast tego możesz jej opowiedzieć, jak Ty byłeś szczęśliwy, co wtedy czułeś i niech ona opowie to samo. Tym sposobem wzbudzisz w niej emocję szczęścia.

Jak poderwać starszą kobietę słowami, które wzbudzą w niej emocje?

Działaj na jej wyobraźnię, używając emocjonujących słów. Zapisz się na mój kurs uwodzenia, to podeślę Ci bardzo długą listę takich sformułowań, które można stosować w różnych sytuacjach z kobietą.

Nie naciskaj na spotkanie, randkę. Nie możesz wyjść na desperata czy kogoś szybkiego. Nakręcaj ją na spotkanie z Tobą, pobudzając jej zmysły emocjonującymi zwrotami. Nie mam tu na myśli tanich tekstów na podryw, używanych przez 99% mężczyzn tylko takie z mojej oferty, zagłębiające je w nich samych i ich myślach.

Jak poderwać starszą kobietę – oczekiwania dojrzałej kobiety

Wybadaj, jakie oczekiwania ma wobec faceta i przyszłości. Jeśli spełniasz jej wymagania, to również odnieś się do tego na poziomie emocji, a nie logiki. Czyli jak kobieta mówi, że nie znosi zapachu papierosów, to nie mów “oo, nie palę, więc spełniam ten warunek”, tylko powiedz “oo, to mamy podobnie, również tego u kobiet nie lubię. Wolę podczas kolacji przy świecach czuć zapach tych świec i jej ulubionych perfum”.

Jak poderwać starszą kobietę i uwieść ją słowami?

Tym sposobem wywołasz w niej pozytywne emocje związane z kolacją. Wyobrazi sobie waszą wspólną romantyczną kolację, przypomni sobie zapach świec i ulubionych perfum, ale też wywołasz w niej poczucie podobieństwa do Ciebie. Oboje lubicie kolacje przy świecach, oboje lubicie zapach świec i ładnych perfum, oboje nie tolerujecie palenia, więc jesteście już w kilku kwestiach podobni. Stworzenie poczucia podobieństwa jest bardzo skuteczne przy podrywaniu, dlatego wymyślony tekst o wspólnej kolacji jest świetny. O poczuciu podobieństwa wspominam w drugim podlinkowanym wpisie na początku tego artykułu. Wrzucam też wpis o tym, jak uwieść kobietę.

Jak poderwać starszą kobietę, opowiadając o sobie?

Zaprezentuj się jako osoba warta poznania. Gdy opowiesz mi o swoim życiu, zainteresowaniach, itd., przygotuję pozytywny wizerunek Twojej osoby. Dobiorę odpowiednie słowa, abyś mógł mówić kobietom na swój temat w ciekawy, działający na ich psychikę sposób. Dzięki temu każda starsza kobieta od razu podejmie decyzję, że chce Cię poznać. 99% mężczyzn nie potrafi opowiadać o sobie kobietom, a co dopiero opowiadać tak, aby wzbudzić w nich emocje. Prowadząc rozmowę ze starszą kobietą, poruszaj tematy i zadawaj jej pytania, które opisują emocje i odnoszą się do jej przeżyć, uczuć, doświadczenia i zmysłów. Wszystko to wymieniam w artykule o czym pisać z dziewczyną, jak pisać z dziewczyną.

Gdzie i jak poderwać starszą kobietę?

Podchodź do starszych kobiet, gdy tylko nadarzy się taka okazja. Starsze kobiety będą zaskoczone tym, że to zrobiłeś i Twoją pewnością siebie. Nie są przyzwyczajone, że ktoś obcy do nich zagaduje. O ile młodsze prawie codziennie ktoś pyta o numer, o tyle starsze już takiego powodzenia nie mają. Pamiętaj, by nie owijać w bawełnę. Powiedz wprost, że Ci się spodobała. W połowie wpisu jak poderwać dziewczynę, podrywanie dziewczyn, jako jeden ze sposobów podejścia wymieniłem podejście niebezpośrednie. W przypadku starszych kobiet lepiej stosować pierwszy, a najlepiej trzeci sposób. Wielu starszym kobietom brakuje emocji. Nawet jak są w związku, to często ich mężowie zaniedbują ten aspekt. Dlatego zanim poderwiesz starszą kobietę, przeczytaj artykuł jak odzyskać żonę, jak rozmawiać z żoną.