Dziewczyna nie odpisuje – dlaczego i co zrobić?

Dlaczego dziewczyna nie odpisuje – 9 porad co zrobić.

Powodów, dlaczego dziewczyna nie odpisuje, może być całe mnóstwo. W tym artykule pokrótce opiszę powody, o których przeczytałeś na innych stronach, a także dodam nowe, od siebie. Przyczyny tej sytuacji podzielę na 3 części – brak odpowiedzi na pierwszą wiadomość, brak odpowiedzi po dłuższej rozmowie, brak odpowiedzi po kilku dniach pisania. Myślę, że nie jest istotne, dlaczego dziewczyna nie odpisuje na FB, smsy, na portalu randkowym, czy po poznaniu się w miejscu publicznym, ponieważ wszystko rozbija się o jedno – brak emocji. Później przeczytaj mój najnowszy poradnik o tym, jak zacząć pisanie z dziewczyną, aby szybko się umówić.

Dlaczego dziewczyna nie odpisuje na pierwszą wiadomość?

Napisałeś do dziewczyny na FB lub portalu randkowym i nie otrzymałeś odpowiedzi. Zacznij od przejrzenia swojego profilu, a następnie spójrz na swoją wiadomość z boku. Pomyśl, czy na miejscu kobiety byś na nią odpisał. Jeśli pierwsza wiadomość będzie kiepska, sytuacja jest prawie nie do odratowania. Przed wysyłką zastanów się, co chcesz osiągnąć, pisząc coś, na co wpadłeś. Jaką wartość do rozmowy wniesie wysyłana treść? Co da Ci wiedza, o którą pytasz lub o której poruszasz zagadnienie? Gdy ja prowadzę z kobietą rozmowę, nie tylko myślę o tym, jakiej odpowiedzi mogę się spodziewać, ale także, co na taką odpowiedź napiszę w drugiej wysyłanej do niej wiadomości.

Dlaczego dziewczyna nie odpisuje – podobne artykuły

Zapoznaj się z artykułami, które również dadzą Ci odpowiedź na pytanie, dlaczego dziewczyna nie odpisuje:

Dlaczego dziewczyna nie odpisuje – brak emocji w wiadomości

Przyjrzyj się jej profilowi i zdjęciom. Często da się znaleźć w nich coś, co da możliwość odniesienia się do tego na poziomie emocji. Dowiedz się, jak wzbudzić emocje w kobiecie i spróbuj w pierwszej wiadomości jakieś emocje zaserwować. Jeśli nie da się w pierwszej, postaraj się ułożyć swoją wypowiedź tak, aby domyślić się możliwych odpowiedzi i zanim wyślesz pierwszą wiadomość, pomyśl o tym, co napiszesz w drugiej. Druga, a maksymalnie trzecia wiadomość, musi być choć trochę emocjonująca z Twojej strony.

Dlaczego dziewczyna nie odpisuje po dłuższej rozmowie?

Wymieniliście kilka zdań, rozmowa trwała w najlepsze i nagle stało się – zaczynasz się głowić, dlaczego dziewczyna nie odpisuje. Stało się tak, ponieważ:

  • nie wzbudziłeś w niej emocji lub zrobiłeś to raz, przez co rozmowa stała się nudna, bez wyrazu
  • nie zainteresowałeś jej swoją osobą i treścią rozmowy
  • zacząłeś zadawać durne, prymitywne lub osobiste pytania
  • zacząłeś wchodzić jej w dupę i komplementować, nie znając jej w ogóle
  • za szybko lub w nieodpowiedni sposób zaproponowałeś spotkanie
  • sprawdza Cię, czy jesteś zdesperowany i jak zareagujesz na jej ciszę

Dlaczego dziewczyna nie odpisuje – bycie miłym i słodzenie

Staraj się nie tylko zadawać pytania, ale odpowiadając, wpleć coś o sobie. Chodzi o to, aby dziewczyna poczuła, że warto ciągnąć znajomość dalej. Przedstaw się od dobrej strony, ale nadal bądź lekko tajemniczy. Niech wie, że robisz coś ciekawego w życiu i że ewentualne spotkanie nie byłoby nudne.

Nie zadawaj kobiecie pytań, kim jest z zawodu lub jak jej minął dzień. Co Cię to obchodzi i co Ci da odpowiedź na te pytania? Na takie pytania jest czas na spotkaniu. Tak samo nie komplementuj jej wyglądu, bo to, że dziewczyna ma ładnie pomalowane usta na zdjęciu, nie oznacza, że są one ładne. Są zaprezentowane ładnie do zdjęcia. Być może są też ładnie pomalowane, a tak naprawdę jest to jej największy kompleks i bez pomadki wyglądają słabo.

Dlaczego dziewczyna nie odpisuje po propozycji spotkania

Zaproponowałeś spotkanie i zastanawiasz się, dlaczego dziewczyna nie odpisuje. Mogło pójść nie tak to, że spotkanie nie wynikało z treści rozmowy, a zaproponowałeś je wprost. Bezpośrednia propozycja spotkania rzadziej się nim kończy. Oczywiście inaczej jest na Tinderze, który jest ściśle związany z szybkim umawianiem się i tam takie propozycje mają rację bytu, choć nie zawsze. Nawet na tym portalu zdarzają się dziewczyny, które jednak wolą trochę popisać. Prowadź rozmowę tak, by było wiadome, że kiedyś musicie się koniecznie spotkać. Kobiety to czują, czy chcą lub będą chciały się umówić. Twoim zadaniem jest umiejętnie prowadzić rozmowę, aby była przekonana, że nie będzie to zmarnowany czas.

Dlaczego dziewczyna nie odpisuje – błędy facetów

Dziewczyna po propozycji spotkania może nie odpisywać również po to, aby sprawdzić Cię ostatni raz przed spotkaniem. Chce poznać Twoją reakcję i wielu facetów popełnia tutaj sporo błędów. Natrętnie wypisują, wyjeżdżają z tekstami typu “po co ze mną pisałaś, jak teraz nie odpisujesz???”. To pokazuje prawdziwe oblicze faceta i bardzo dobrze, że go sprawdzają. Dzięki temu mogą szybko zweryfikować, z kim mają do czynienia. Pisze do nich 20 kolesi dziennie i muszą odsiewać zakompleksionych, napalonych, zdesperowanych i agresywnych, bo spotkania z takimi nie należą do przyjemnych.

Oceniają także w ten sposób, czy to, co facet mówił na swój temat, jest prawdą. Jeśli zapewniał, że szuka kogoś na poważnie i koniecznie chce ją poznać, a po jej nie odpisaniu, nie odzywa się przez 2-3 dni, to już wie, że rzucał słowa na wiatr.

Dlaczego dziewczyna nie odpisuje po kilku dniach pisania?

A dlaczego piszesz z dziewczyną kilka dni? O ile może tak być przy kilku wymienianych wiadomościach dziennie, o tyle w sytuacji bliższego zapoznania się z drugą osobą, jest to nie na miejscu. A im lepiej będziesz prowadził rozmowę, tym więcej wiadomości dziennie będziesz z nią wymieniał. To nie jest tak, że dziewczyna nie odpisuje, bo nie ma czasu. Odpisanie na wiadomość, to kilka sekund, więc nie szukaj wytłumaczenia tam, gdzie go nie ma. Wiadomo, że są sytuacje, takie jak odsypianie po nocce w pracy albo spotkanie z innym kolesiem, przy którym nie wypada siedzieć z telefonem. Natomiast mają go cały czas pod ręką i jak tylko będziesz dawał jej emocje rozmową, nie będzie problemu ze stałym kontaktem.

Dlaczego dziewczyna nie odpisuje – brak spotkania z nią

Nie znasz tej kobiety i korespondując z nią wirtualnie, nie jesteś w stanie jej dobrze poznać. A jak nie jesteś w stanie jej dobrze poznać, to rozmowy w pewnym momencie stają się nudne i przewidywalne. Wyczerpują się tematy, dlatego nie zwlekaj z umówieniem się.

Kolejna sprawa jest taka, że przez kilka dni pisania wyjawiasz sporo informacji o sobie. Może to być sposób spędzania wolnego czasu. Nieświadomie zdradzasz o sobie szczegóły, które powinieneś zachować dla siebie. Złapałem się kiedyś kilka razy na tym, że pisałem dziewczynom, że po pracy leżę przed telewizorem. Z dwoma z nich pisałem i spotykałem się, a z dwoma nie było jeszcze spotkania. Oczywiście umiałem te teksty obrócić w śmiech i cieszyły się, że “znowu leżę i oglądam Kiepskich”. Jednak większość facetów z niską umiejętnością komunikacji, poległaby na tym.

Dlaczego dziewczyna nie odpisuje i co wtedy zrobić?

Dziewczyny nie mają takich dziecinnych problemów, więc nie doprowadzaj do sytuacji, że piszesz z jedną. One mają mnóstwo kolegów, a Ty powinieneś mieć mnóstwo koleżanek. Gdy to się stanie, to nie będziesz doszukiwać się przyczyn braku odpowiedzi. Jako trener uwodzenia pomogę Ci zacząć poznawać dziewczyny i zaczniesz mieć sporo chętnych, nie tylko do pisania, ale przede wszystkim do spotkań.

Istotne jest, abyś nie panikował. Powodów, dlaczego dziewczyna nie odpisuje może być kilka, a Ty przynajmniej masz czas na zastanowienie się, co ulepszyć w rozmowie. Doszukuj się momentów, w których można dać jej emocje słowami. W 4 artykułach, które wymieniłem na początku tego wpisu, znajdziesz sporo wiedzy o emocjach. Sprawdź i zapisz się na kurs uwodzenia, po którym odmienią się Twoje relacje z kobietami, a dziewczyny same będą ubiegać się o spotkanie z Tobą.

dlaczego dziewczyna nie odpisuje - przyklad emocjonalnej rozmowy
dlaczego dziewczyna nie odpisuje – przykład emocjonalnej rozmowy