Jak rozpalić kobietę na 1 spotkaniu, aby chciała drugie?

Jak rozpalić kobietę na 1 spotkaniu, aby chciała drugie?

Dowiedziałeś się, jak poderwać kobietę na ulicy, aby się udało i wyszło naturalnie. Teraz przeczytaj artykuł o tym, jak rozpalić kobietę na pierwszym spotkaniu. Jest prawdopodobne, że do drugiego spotkania nie dojdzie, jeśli na pierwszym nie wzbudzisz w kobiecie pożądania i nie będzie między wami chemii. Pierwsze spotkanie jest idealnym momentem, aby tę chemię wytworzyć i jest to Twoje zadanie. Dziwnie czuję się z tym, gdy słyszę, że ktoś spotyka się z kobietą 3 lub 4 raz i twierdzi, że jest trudna do zdobycia i jeszcze do niczego z nią nie doprowadził. Powodem najpewniej jest to, że nie wie, jak rozpalić kobietę, dlatego zapraszam po garść porad.

Jak rozpalić kobietę na 1 spotkaniu?

Przede wszystkim podczas rozmowy z kobietą trzeba wyczuć moment, w którym można zacząć wzbudzać pożądanie. Od pierwszych minut randki się to nie uda. Najpierw należy porozmawiać na luzie, np. pół godzinki. Ważne jest, aby zacząć wzbudzać pożądanie, gdy się siedzi, a nie idzie. Dzięki temu można patrzeć kobiecie głęboko w oczy, obniżyć głos i jest się bliżej kobiety. Gdy dwie osoby idą obok siebie, to jest większy dystans i nie da się mówić pociągającym głosem. Chodzi też o to, aby patrząc na kobietę, utrzymać spojrzenie, aż ona pierwsza spuści wzrok. A gdy się idzie, to te kwestie są niewykonalne.

Postaraj się usiąść z kobietą w miejscu, w którym nie będzie kręcić się zbyt wiele ludzi. Nie są oni przeszkodą, ale takie miejsce da wam więcej komfortu psychicznego. Takim miejscem może być np. ławka w parku. Jeśli dowiedzieliście się już co nieco o sobie, rozmowa się klei i poczujesz, że to jest ten moment, warto zacząć przechodzić z koleżeńskiej rozmowy do dalszego etapu.

Jak rozpalić kobietę – wzrok pożądania po raz pierwszy

W trakcie rozmowy, gdy kobieta coś opowiada, zaczynam patrzeć jej głęboko w oczy. Każdy potrafi patrzeć na kobietę uwodzicielskim spojrzeniem, wzrokiem pożądania. Jeśli nie masz zbyt dużego doświadczenia z kobietami, możesz mieć problem, aby patrzeć na nią takim wzrokiem i jednocześnie rozumieć i zapamiętywać, co mówi. Podzielność uwagi da się bardzo szybko wytrenować – praktykuj spotkania. Dobrze jest patrzeć kobiecie w oczy, gdy ona mówi, a gdy Ty się wypowiadasz, można patrzeć przed siebie, a na nią tylko rzucać spojrzenia. Dzięki temu możesz jej się nienachalnie przyglądać, obserwować, a ona poczuje, że jej słuchasz i jesteś ciekawy tego, co opowiada.

Jak rozpalić kobietę spojrzeniem?

Kobieta w pewnym momencie zauważy, że Twoje spojrzenie jest trochę inne. Na pewno poznasz, że zauważyła, że patrzysz się na nią inaczej, niż przez ostatnie 20-30 min. Za pierwszym razem nie zwróci Ci uwagi, typu „co mi się tak przyglądasz?”. Dlatego jak poznasz, że kobieta zauważyła Twój wzrok pożądania, zacznij z nią rozmawiać o facetach, związkach, itp. Wtedy możesz przejść do flirtu i aluzji seksualnych. Ważne, abyś nie patrzył na nią takim spojrzeniem przez całe spotkanie, tylko w tych istotnych momentach.

Jak rozpalić kobietę dotykiem?

Oczywiście dziewczyna będzie kombinowała, abyście przypadkiem zbyt blisko siebie nie usiedli. Będzie chciała postawić między wami torebkę lub zachować dystans w inny sposób. Znam świetną metodę, jak sobie z tym poradzić. Dowiesz się o niej z moich płatnych materiałów. Musisz ją dotykać, bo inaczej jej nie rozpalisz. Dotyk, w porównaniu do wzroku pożądania, można zastosować już w momencie przywitania. Gdy siedzisz z nią na ławce, możecie “przypadkowo” stykać się nogami.

Jeśli kobieta poczuje przy Tobie komfort psychiczny, zobaczy, że jesteś normalnym gościem, wtedy będzie bardziej skora do dotyku. Jest on bardzo istotny, dlatego nie zapominaj o nim. Często śmieszne momenty randki są idealnym momentem, aby zainicjować dotyk. Dlatego jak chcesz rozpalić kobietę, daj jej najpierw trochę humoru na spotkaniu.

Jak rozpalić kobietę – flirt i aluzje

Teraz jest dobry moment na flirt i aluzje. Wsłuchuj się w to, co Ci przekazuje, patrząc jej głęboko w oczy i doszukuj się momentów, w których możesz to zrobić. Przykładowo, kobieta mówi, że były ją zdradzał, to powiedz, że jak patrzysz na jej zmysłowe usta, to byś jej z łóżka nie wypuścił. Rzuć jakiś podtekst, ale nie prymitywny. Pamiętaj, że jak chcesz rozpalić kobietę, to trzeba to robić stopniowo. Innym przykładem może być pytanie “dlaczego nie masz dziewczyny?” Nie dawaj jej bezpośrednich odpowiedzi na pytania, tylko powiedz, “a dlaczego pytasz?” i przy takich odpowiedziach lekko się uśmiechaj. To sprawi, że poczuje, że jesteś tajemniczy i będzie chciała Cię odkrywać, bliżej poznać. Wydasz jej się intrygujący, co jest pociągającą cechą.

Jak rozpalić kobietę, aby wzbudzić w niej pożądanie?

Jeśli chcesz wzbudzić w kobiecie pożądanie, opowiedz jej historię, jak Ty kogoś pożądałeś. Opisz, jakie były Twoje pragnienia co do kobiety, w której np. byłeś zakochany. To szybki sposób, aby rozpalić kobietę.

Postaraj się także być trochę zadziorny, bo gdy od razu po koleżeńskiej rozmowie przejdziesz do flirtu, może to zostać odebrane jako nachalność, desperacja, to, że jesteś szybki, głodny kobiety lub że chodzi Ci tylko o jedno. Wtedy z przypiętą łatką będzie trudniej ją rozpalić. Taką zadziornością mogą być np. pytania z uśmiechem na twarzy o to, czy napchała do tej torebki kamieni lub czemu na spotkanie z Tobą przyszła w takich brudnych butach.

Jak rozpalić kobietę rozmową na 1 spotkaniu?

Będziesz wiedział, kiedy rozmawiać z nią na zwykłe tematy, a kiedy wpleść do rozmowy flirt i podteksty. To się czuje, ale ważne, aby znać umiar. Gdy rozmawiasz z nią na zwykłe tematy, patrz na nią normalnie, a gdy chcesz podziałać z podrywem lub flirtem, wtedy patrz na nią inaczej. Wtedy też ważniejsza jest Twoja mowa ciała i sposób mówienia. Mów wolniej, ciszej, innym głosem i rób pauzy. Rozmawiaj na coraz bardziej nastrojowe tematy. Ona poczuje, że jest między wami trochę inna atmosfera, niż na początku spotkania. Stanie się tak szczególnie wtedy, gdy zdarzy Ci się rzucić w jej kierunku jakieś emocjonujące słowa. Jeśli zadziałasz na jej wyobraźnię tym, co do niej mówisz, wiedz, że jesteś blisko sukcesu.

Jak rozpalić kobietę słowami?

Gdy podczas jej wypowiedzi na jakiś temat znowu spojrzysz jej głęboko w oczy innym spojrzeniem, wtedy w końcu nie wytrzyma i zapyta, co jej się tak przyglądasz. Nie będzie to pytanie na poważnie lub przyczepienie się, tylko będzie to zaproszenie do gry. Wtedy Ty nie tłumacz się tekstem „ja się nie przyglądam”, tylko odpowiedz „to właśnie Ty się coś tak na mnie patrzysz od paru minut”. Ona zacznie się tłumaczyć, że normalnie się patrzy, a Ty wtedy możesz już poczuć się pewniej, bo zadziałałeś na nią. Jej już przez myśl przeszło coś na Twój temat, co będzie później omawiać z koleżankami. Istotna jest wiedza o tym, jak rozmawiać z dziewczyną, dlatego przeczytaj ten podlinkowany artykuł.

Jak rozpalić kobietę – wzrok pożądania po raz drugi

I wtedy po jej pytaniu i tłumaczeniu się, przystopuj na 5 minut. Rzadziej patrz jej w oczy. Jak się wypowiadasz, to patrz przed siebie lub np. na jej nogi, a nie w oczy (tzn. patrz w oczy też, ale normalnie). Zachowuj się przez kilka minut tak, jakbyś siedział na ławce z kolegą. Ona wtedy trochę ochłonie, pomyśli, że coś się między wami zadziało. Zdziwi się, że po swoich tłumaczeniach, nagle patrzysz na nią normalnie. Nie będzie wiedziała, o co chodzi. Po paru minutach znów spójrz na nią dłużej, innym wzrokiem, mów wolniej i innym głosem. To właśnie taka gra, która wywoła między wami pożądanie i chemię.

Jak rozpalić kobietę na pierwszym spotkaniu i co dalej, gdy to zrobisz?

Gdy będzie 2 etap patrzenia głęboko w oczy, to albo ją pocałujesz, albo możesz poczekać, aż 2 raz wspomni o tym, że znowu się na nią jakoś patrzysz. A wspomni o tym na pewno, dlatego od Ciebie zależy, czy pocałujesz ją teraz, czy będziesz jeszcze budować napięcie. Jak zdecydujesz się poczekać z pocałunkiem i 2 raz rzuci tekstem, typu “znowu mi się jakoś inaczej przyglądasz”, wtedy możesz powiedzieć, że jak patrzycie tak sobie w oczy, to czujesz, że wasze oddechy przyspieszają. Po tych słowach musisz się do niej zbliżyć i pocałować. Ona nie zrobi pierwszego kroku, bo oczekuje, że pokażesz jej, że jesteś prawdziwym mężczyzną. Jeśli zrobisz wszystko zgodnie z powyższymi poradami, poczuje, że jest między wami chemia i pożądanie.

Jak rozpalić kobietę na 1 randce? Podsumowanie

Dowiedziałeś się, jak rozpalić kobietę na pierwszej randce. Stosując się do powyższych porad, wyróżnisz się na tle innych mężczyzn, ponieważ nie zanudzisz jej, a wytworzysz chemię. Chemia między kobietą a mężczyzną na pierwszym spotkaniu nie jest czymś powszechnym. Z Tobą będzie miała inaczej, ponieważ podszedłeś do randki w jedyny słuszny sposób. Patrzyłeś na nią w odpowiedni sposób, dałeś humor, zaczepiałeś, subtelnie ją dotykałeś w odpowiednich momentach, pracowałeś głosem, flirtowałeś, pokazałeś męskość i wzbudziłeś w niej emocje. I to wszystko zrobiłeś stopniowo i kilka razy, dzięki czemu wyszło naturalnie. To wszystko sprawi, że po pierwszym pocałunku będą kolejne. Możesz w dalszym ciągu oddziaływać na jej umysł, aż dojdzie do czegoś więcej.

Co jest jeszcze ważne, aby pierwsze spotkanie było udane?

Wielu facetów nie wie, jak wzbudzić emocje w kobiecie i jak rozpalić kobietę. Przez to pierwsze spotkanie szybko się kończy, a do drugiego nie dochodzi. Nie wyobrażam sobie, aby spotykać się w nieskończoność, skoro można wzbudzać pożądanie i wytworzyć chemię już na pierwszym spotkaniu. Pamiętaj też, że kobiety czują, że jeśli nie rozpaliłeś ich na pierwszym spotkaniu, to że na drugim raczej też tego nie zrobisz. To idzie poznać, czy ktoś to potrafi, czy nie. Tak samo potrafią zweryfikować brak obycia mężczyzny z kobietami, dlatego zacznij umawiać się z nimi i nie słuchaj opinii, że pierwsza randka to za wcześnie, by doszło do czegoś z kobietą.