Brak seksu w związku – co powinieneś zrobić, by był często?

Brak seksu w związku – co powinieneś zrobić, by był często?

Brak seksu w związku jest cierpieniem dla obu stron, dlatego poznaj wskazówki, jak temu zaradzić. Skupię się na sytuacji, w której brak seksu w związku nie był kiedyś problemem. Jeśli ten problem występuje od jakiegoś czasu, a nie od zawsze, to mam dla Ciebie kilka rad, które możesz zacząć stosować od zaraz.

Domniemywam, że skoro brakuje Ci seksu w związku, to porozmawiałeś już o tym z partnerką. Mam tylko nadzieję, że bez złości, podnoszenia głosu, pretensji, itp. Jeśli taka rozmowa nie pomogła, to spójrz na swoją relację z boku. Pomyśl, czy żyjecie z partnerką razem, czy osobno i czy oddaliliście się od siebie względem tego, co było kiedyś.

Kobiety kochają flirtować, więc tego też może brakować, dlatego dowiedz się:

Brak seksu w związku a Twoje zachowanie

Problemy w relacji wynikają z określonych zachowań wobec siebie, więc jeśli chcesz pozbyć się tego problemu, to musisz zmienić swoje zachowanie. Jeśli się od siebie oddalacie, to zastanów się, co wnosisz do tej relacji i co może kobiecie w Tobie nie odpowiadać. Niechęć do wyjścia na spacer, do wysłuchania kobiety, przemądrzałość, narzekanie – przeanalizuj to, jaki jesteś. A może chodzi o niezdecydowanie i wieczne pytania, typu “co byś chciała dziś obejrzeć, co byś chciała zjeść na obiad?” Ty jesteś facetem i Ty masz prowadzić relację, więc usuń z życia pizdowate pytania i zachowania.

Więcej na ten temat dowiesz się z poradnika:

Brak seksu w związku – zaserwuj jej coś innego

Wystarczy, że zmienisz swoje zachowanie i podejście. Zaserwuj kobiecie coś innego. Jak jesteś twardzielem, pokaż się od romantycznej strony i odwrotnie. Jak jesteś wiecznie poważny, to się wyluzuj lub daj jej humor. Najgorsza jest rutyna i ciągle to samo. Nawet jeden dzień, w którym pokażesz się od innej strony, może zdziałać cuda.

Artykuły, które wyjaśniają więcej w tym temacie:

Brak seksu w związku a brak emocji

Koniecznie musisz wiedzieć, jak wzbudzić emocje w kobiecie. Są one najważniejsze w każdej, nawet wieloletniej relacji. Być może dajesz jej ciągle te same emocje, typu wstyd, złość, smutek, itd., a być może nie dajesz żadnych. Ona uwielbia być emocjonalnie pobudzona, dlatego sprawdź mój kurs uwodzenia i zamów płatne materiały. Mam w nich dziesiątki gotowych zwrotów, które pobudzą jej wyobraźnię i sprawią, że brak seksu w związku nie będzie już problemem.

Brak seksu w związku a nieumiejętność zainicjowania go

Jeśli wyjeżdżasz do kobiety z pytaniami, czy pouprawiacie dziś seks, to tylko robisz sobie pod górkę. Ty masz ten seks zainicjować w poprawny sposób, bo takie pytania może zadawać 15-latek. Seks nie zaczyna się w łóżku, lecz dużo wcześniej i zanim nastąpi, musisz pobudzić emocjonalnie kobiecą wyobraźnię. Ona ma fantazjować o tym i jeśli bezpośrednie pytania czy prośby nie działają, to musisz z nią rozmawiać na poziomie emocji. Zobacz, jakie słowa działają na kobietę i dzięki temu dowiesz się, co mam na myśli. Nie będę się teraz na ten temat rozpisywał, ponieważ jeśli brak seksu w związku jest dla Ciebie priorytetową sprawą do rozwiązania, to zapoznasz się z ofertą i resztą porad na moim blogu.

Bycie kiepskim w seksie

Spójrz na siebie jak na kochanka. Kobiety uwielbiają dobry seks. Pomyśl, czy jej taki dawałeś. Oczywiście jak przystało na faceta, masz w tej kwestii zawyżone mniemanie o sobie, więc będzie to trudne. Wyłącz na chwilę to myślenie i przypomnij sobie ostatnie kilka razy. Kobietom nie opłaca się rozpinać rozporka na 10 minut, więc przyczyn braku seksu w związku, doszukiwałbym się też w samym akcie. Im jesteś lepszy w łóżku, tym kobiety mają częściej ochotę. Może jesteś po prostu słabym ruchaczem, a może lubisz sobie wypić piwko, przez co po kilku minutach bycia w kobiecie, zaczynasz mieć 95%, a nie 100% erekcję. Nawet minimalne skazy na tym polu, mogą dawać jej mniejszą przyjemność, a więc w rezultacie brak seksu w związku.

Zaniedbanie siebie i kobiety

Weź pod uwagę, że kobiety uwielbiają dobrze wyglądać i ładnie pachnieć. Zadbaj o siebie pod tym względem, a najlepiej zaproś partnerkę na zakupy, aby wybrać coś, co jej się będzie podobać. Może być tak, że macie inne gusty i Twoja ulubiona bluza, w której chodzisz całe dnie, doprowadza ją do szału. Zainwestuj w dobry zapach, który jej się będzie podobać i nie psikaj się nim wieczorem. Niech przez cały dzień Cię czuje i ogląda w czymś nowym.

Zadbaj też o nią, być może wstydzi się być przy Tobie nago. Stwórz między wami na nowo zaufanie i komfort. Niech czuje się przy Tobie zrelaksowana i pewniej. Doprowadź do tego, że ona po seksie będzie czuła, że to nie był jej pomysł, że nikt z was tego nie planował, że coś ją zniewoliło, że to było silniejsze od niej, że tak miało się po prostu stać.