Jak wzbudzić emocje w kobiecie?

Jak wzbudzić emocje w kobiecie krok po kroku?

Ten artykuł oraz 4 niżej wymienione dadzą Ci odpowiedź na pytanie, jak wzbudzić emocje w kobiecie. Emocje daje się kobiecie przede wszystkim poprzez rozmowę. Powinna ona przebiegać w taki sposób, abyś pobudzał słowami kobiecą wyobraźnię. Musisz wiedzieć, że kobietom brakuje mężczyzn, którzy wprowadzą je w świat wyobrażeń.

Ten artykuł jest uzupełnieniem wpisów:

Jak wzbudzić emocje w kobiecie, malując obrazy w jej głowie

Słowami maluj w jej głowie obrazy. Rozmawiaj z nią tak, aby czuć, że ona wyobraża sobie to, co do niej mówisz. Określaj słowami to, co kobieta ma usłyszeć, zobaczyć, poczuć dotykiem, smakiem i węchem. Uczyń swój opis maksymalnie żywym, używając kolorów, dźwięków, itd., a zrobisz to, wykorzystując przymiotniki.

Wzbudzanie emocji w kobiecie – przykład z codziennej sytuacji

Czyli jak kobieta pyta przez telefon, co robisz, a Ty jesz pomarańczę, to nie mów, “jem pomarańczę”, tylko “jem słodziutką, soczystą pomarańczę”. Możesz to rozegrać jeszcze inaczej. Powiedz, “jem pomarańczę i się śmieję”. Ona się zaciekawi i na pewno zapyta, z czego się śmiejesz. Ty wtedy możesz polecieć na grubo i powiedzieć, “śmieje się, bo ta pomarańcza jest tak soczysta, że jak ją gryzę, to jej soki tryskają mi o migdałki i mnie to gilgocze”. Po takich słowach ona może zacząć wyobrażać sobie tryskanie „soków” o migdałki i jej wyobraźnia może stać się pobudzona. W jej umyśle pojawi się wyobrażenie tej sytuacji.

Jak wzbudzić emocje w kobiecie, opowiadając historie

Opowiadaj dziewczynom historie i najważniejsze, że nie muszą one dotyczyć Ciebie. Mało tego. Nie muszą one dotyczyć nawet kogoś innego. Mogą być to historie senne lub bohaterów jakiejś książki. Nie musisz mieć ciekawego życia, aby móc opowiadać je kobietom. Jeśli chcesz, aby kobieta poczuła emocję szczęścia, opowiedz jej historię zakończoną szczęśliwie. Jeśli chcesz, aby kobieta myślała o zakochaniu się, opowiedz jej historię, jak Ty byłeś zakochany. Jak będziesz mówił to w sposób emocjonujący, to kobieta na spotkaniu z Tobą też zacznie odczuwać, jak to jest się zakochać, jaki to stan, zacznie stawiać siebie w roli bohaterki tej opowieści.

Wzbudzanie emocji opowiadaniem historii

Możesz opowiadać historie dosłownie o wszystkim, nawet jeśli wydarzyły się w dzieciństwie czy 10 lat temu. Emocjonuj się podczas opowiadania. Kobieta nie będzie analizować, czy opowiadana historia wydarzyła się naprawdę. Nie będzie Ci przerywać, a uważnie słuchać, więc jest to dobry moment, aby wprowadzić ją w trans. Zacznie odczuwać emocje, jakie przeżywają bohaterzy Twojej historii. Potem przełoży te emocje do obecnej sytuacji lub chwili.

Jak wzbudzić emocje w kobiecie, stosując metafory

Już na początku znajomości staraj się stosować w rozmowie erotyczne metafory. Udawaj, że nie jesteś świadomy tego, jak bardzo jesteś nieprzyzwoity. Zachowuj się, jak gdyby nigdy nic. Nie patrz na kobietę z głodem w oczach i uśmieszkiem na ustach, gdy wypowiadasz takie słowa czy zdania. Ona od razu pozna metaforę i Twoim zadaniem jest zachować kamienną twarz.

Jeśli chcesz, aby znajomość z kobietą weszła na wyższy poziom i aby poczuła do Ciebie pociąg seksualny, musisz wpleść do tej znajomości seksualność. Tylko nie wyjeżdżaj z prymitywnymi tekstami – stosuj podobne zwroty z moich pozostałych artykułów, które wymieniłem na początku tego.

Jak wzbudzić emocje w kobiecie rozmową

Gdy rozmawiasz z kobietą na wesołe tematy, staje się wesoła. Idąc tym tropem, powinieneś także poruszać z nią tematy, które są związane z seksem, aby móc rozpalić jej wyobraźnię. Rozmowa na dany temat sprawia, że automatycznie myślimy o tym, o czym rozmawiamy. Dlatego, jeśli chcesz, aby poczuła do Ciebie pociąg seksualny, powinieneś sprawdzić mój kurs uwodzenia. W płatnych materiałach mam mnóstwo gotowych zwrotów, które wzbudzą emocje w kobiecie. Jeden czy dwa takie zwroty wypowiedziane do kobiety nie wystarczą. Trzeba powiedzieć ich kilka i stopniowo. Jeśli nie nauczysz się wzbudzać emocji w kobiecie, będziesz lądował w szufladce friendzone lub będziesz całkowicie olewany. Znajomości będą się kończyć, zanim się zaczną.

Jak wzbudzić emocje w kobiecie – negatywne emocje

Jeśli będziesz wzbudzał w kobiecie tylko pozytywne emocje, to szybko się jej to znudzi. Będzie czuć, że brakuje jej czegoś w tej relacji. Daj jej emocjonalną różnorodność, ponieważ ona chce być i szczęśliwa i smutna, chciana i niechciana, itd. Kobiety nie zostawiają facetów, bo wzbudzają w nich negatywne emocje, tylko dlatego, że te pozytywne, jakie im dają, są zbyt słabe.

Kiedy wzbudzać w kobiecie negatywne emocje?

Stawiaj kobiecie granice, gdy zachowuje się niewłaściwie. Daj wtedy inne emocje, niż do tej pory jej dawałeś. Jeśli dajesz jej pozytywne emocje, a kiedy trzeba, to dajesz złe, to ona wtedy myśli, “to jest cudowny facet, wzbudził we mnie emocję, np. złości, a ja nadal chce się z nim spotykać. To musi być przeznaczenie, to musi być coś więcej.” Twoje prowadzenie relacji w taki sposób sprawi jej przyjemność, bo upewni ją w tym, że jesteś męski, że masz nad nią przewagę, więc jak trzeba, to daj jej także negatywne emocje.

Jak wzbudzić emocje w kobiecie? Podsumowanie

Dowiedziałeś się, jak wzbudzić emocje w kobiecie. Teraz wystarczy, że będziesz to praktykował i ona od razu się otworzy. Sama zacznie prowadzić rozmowę i Cię zagadywać. Faceci nie wiedzą, jak wzbudzić emocje w kobiecie i właśnie dlatego nie mają powodzenia. Potem po licznych porażkach rezygnują z uwodzenia kobiet, tłumacząc sobie swoją nieporadność w ten sposób, że kobiety są księżniczkami, o które trzeba nie wiadomo jak zabiegać. Oczywiście zdarzają się i takie, ale w takim razie, po co zwracać na nie uwagę? Większość takich kobiet jest bezwartościowa i skoro nic nie wnoszą do rozmowy z facetem, to do jego życia tym bardziej nic nie wniosą. Wzbudzanie emocji jest proste i można szybko zacząć mieć powodzenie u kobiet, korzystając z moich porad.