Jak rozmawiać z dziewczyną na 1 spotkaniu i ogólnie

Jak rozmawiać z dziewczyną na pierwszym spotkaniu i ogólnie?

Jeśli chcesz odnosić sukcesy w relacjach damsko-męskich, musisz wiedzieć, jak rozmawiać z dziewczyną. Prowadzenie ciekawej rozmowy, mającej na celu popchnąć znajomość dalej jest najczęstszym kłopotem mężczyzn. Uważają, że muszą wiedzieć, o czym rozmawiać z dziewczyną, a ważniejsza jest wiedza o tym, jak rozmawiać z dziewczyną.

Przeprowadzanie wywiadu, gadka w stylu: “co dziś porabiałaś ciekawego”, brak drążenia tematów, które mogłyby przyczynić się do rozwinięcia dyskusji i wzbudzenia emocji w kobiecie to spore błędy.

Jeśli po przeczytaniu tego typu artykułów nadal idzie Ci to kiepsko, problemem jest pewnie Twoja mowa ciała. Nie jesteś w stanie sam zweryfikować, czy masz poważny głos, minę, wymalowany na twarzy stres, dlatego zapisz się na kurs uwodzenia, abym na spotkaniu pomógł Ci z tym wygrać.

Ogólne informacje o tym, jak rozmawiać z dziewczyną

Jak rozmawiać z dziewczyną – dynamicznie i w wesoły sposób. Trzeba dorzucić do tego flirt, aby wytworzyć między wami chemię. Najgorszy scenariusz to rozmowa na zasadzie pytanie – odpowiedź – pytanie – odpowiedź. Zero droczenia się z kobietą i bycia lekko aroganckim do tego właśnie prowadzą. Twoje obawy przed takim sposobem rozmowy pokazują brak pewności siebie i że nie masz obycia z kobietami. A to z kolei oznacza, że nie masz doświadczenia, więc możesz być zdesperowany lub łatwy do wykorzystania przez nią na różne sposoby. Jest to też dla niej znak, że skoro nie wiesz, jak rozmawiać z dziewczyną, to pewnie nawet koleżanek nie masz, a to jej wiele mówi o Tobie. Rodzą się w jej głowie różne negatywne przypuszczenia na Twój temat.

Ważne informacje przed pierwszym spotkaniem

Wspomniałem na początku, że istotna jest mowa ciała. Istotne są również pierwsze sekundy spotkania, bowiem pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Zawsze podchodzę do kobiet uśmiechnięty i od razu inicjuję dotyk podczas buziaka na przywitanie. Wtedy dotykam je w subtelny sposób, łapiąc za biodro lub poprzez podanie ręki, bo nie da się dać całusa bez dotyku. Dla niej to pierwszy sygnał, że coś tam wiem o kobietach, ponieważ większość facetów tylko podaje rękę. Szerokim uśmiechem pokazuję brak stresu, a sam wewnętrznie czuję od razu, że dobrze wchodzę w spotkanie. Ona w pierwszym momencie, gdy Cię zobaczy, musi widzieć Twój uśmiech nawet, jak macie jeszcze do siebie daleko. Tym sposobem likwidujesz napiętą atmosferę i wyróżniasz się od innych.

Pisanie i rozmowa z dziewczyną przed pierwszym spotkaniem

Załóżmy, że wiesz, jak poderwać kobietę i Ci się to udało. Teraz chcesz wiedzieć, jak rozmawiać z dziewczyną. Trochę popisaliście i z łatwością namówiłeś ją na spotkanie, bo zapoznałeś się kiedyś z moim poradnikiem, o czym pisać z dziewczyną i jak pisać z dziewczyną. Większość pytań i tematów z niego możesz spokojnie wykorzystywać także na spotkaniach.

Spotkania natomiast zawsze wypadały Ci gorzej, brak tematów, niezręczna cisza, a stres potęgował jeszcze bardziej Twoje odczucia, że nic z tego nie będzie. Pierwsze spotkanie jest najważniejsze, bo od niego zależy, czy będzie drugie. Drąż dany temat, mów o nim w odniesieniu do siebie i swoich doświadczeń i opowiadaj historie. Wiedz, jakie słowa działają na kobietę i je wykorzystuj, gdy tylko nadarzy się okazja.

Jak rozmawiać z dziewczyną podczas pierwszego spotkania?

Pierwsze minuty po przywitaniu są najbardziej istotne, a tak naprawdę to ona jest bardziej zestresowana od Ciebie. Twoim zadaniem jest powiedzieć pierwsze słowa i być przez powiedzmy 5-10 minut bardziej zaangażowany w rozmowę od niej. Możesz powiedzieć coś śmiesznego, co jeszcze bardziej rozluźni atmosferę. Jak od pierwszych sekund Ci się to uda, to uzna, że jesteś facetem z poczuciem humoru, a nie że chwilowo jesteś wesoły. To jedna z głównych cech, które pożądają kobiety u facetów, więc jeszcze kilka minut dobrego spotkania w Twoim wykonaniu i zaczniesz doświadczać jej szczerego zainteresowania Tobą. Zauważysz, że bardziej się otwiera i że sama zaczyna opowiadać dłuższe historie. Oczywiście nie możesz zapomnieć o wzbudzaniu emocji i używaniu odpowiednich słów i zwrotów.

Jak rozmawiać z dziewczyną w pierwszych minutach spotkania?

Musisz doprowadzić do tego, aby przez pierwsze 10-15 minut spotkania nie było ani jednego momentu niezręcznej ciszy. Ona poczuje, że macie wspólny język i że jakaś relacja może z tego powstać. Poruszaj tematy z moich poradników i wpleć do tego trochę tematów dnia codziennego, choć lepiej będzie zachować je na później, w razie pojawienia się w Twojej głowie mgły umysłowej. Jak zobaczysz jej zaangażowanie w rozmowę i poczujesz, że idzie wam dobrze, stopniowo przechodź do kolejnych etapów rozmowy. Mam na myśli jakieś dogryzki, droczenie się i bycie lekko opryskliwym, oczywiście to wszystko z uśmiechem. Później jest czas na flirt i budowanie napięcia seksualnego, które musi przy Tobie doświadczyć. Inaczej ciężko będzie doprowadzić z nią do czegoś więcej niż rozmowa.

Jak rozmawiać z dziewczyną, którą zna się krótko?

Większość facetów myśli, że trzeba nie wiadomo jak się starać, podczas gdy wystarczy, że przyłożysz się do rozmowy głównie na początku. Jak zrobisz to dobrze i “z rozmachem”, kobieta przejmie pałeczkę. Wtedy z kolei będziesz musiał nie dopuścić, aby wpadła w monolog. Zdarzyło mi się to z 2-3 razy i skończyło się nieudanymi dla mnie spotkaniami, ponieważ nie dały mi dojść do głosu. Zbyt nonszalancko, a jednocześnie ciapowato rozpocząłem spotkania i czułem, jakby weszły mi na głowę. Przechodź gładko z jednego tematu do drugiego i zawsze dodaj coś od siebie, aby pokazać, że masz swoje zdanie. Przeczytaj poniższe przykłady, aby mieć pogląd, jak rozmawiać z dziewczyną.

Jak prowadzić rozmowę z dziewczyną?

Masz spotkać się z kobietą, a ona chwilę przed wysyła wiadomość, że będzie z koleżanką. Wtedy krótka piłka i tekst: “rozumiem, że chce się tylko ze mną przywitać i odprowadzić Cię do mnie, nie interesują mnie trójkąty.”

Siedzisz z nią np. w parku i właśnie skończyła pić kawę na wynos. Śmietnik jest po Twojej stronie, a ona wyjeżdża do Ciebie z drugim shit testem, czy wyrzucisz kubek, od razu próbując wcisnąć Ci go do ręki. Wtedy krótka piłka i tekst wyśmiewającym tonem: “naprawdę sądziłaś, że będę po Tobie sprzątał?”

Rozmawiacie w tym parku i coś nie podoba się jej w jakiejś Twojej wypowiedzi, więc wtedy z uśmiechem na twarzy pokazujesz palcem między drzewa i mówisz: “tam są drzwi”.

Jak prowadzić dynamiczną rozmowę z dziewczyną?

Jak rozmawiać z dziewczyną w dynamiczny sposób? Dynamiczna rozmowa to taka, podczas której macie o czym rozmawiać, nie przynudzasz, emocjonujesz się, gdy o czymś opowiadasz. Wielu facetów mówi monotonnie, jednym tonem i wygląda to jak wywiad. Wydawać by się mogło, że gdy dziewczyna mówi, że była wczoraj na solarium albo na rzęsach, to nie ma co na to odpowiedzieć. Zapytaj, czy była na solarium stojącym czy sobie leżała i czy to są rzęsy 2D czy 3D. Zaskoczysz ją, że wiesz, że są solaria stojące i że ogarniasz metody przedłużania rzęs. Nie musisz o tym nic więcej wiedzieć. Ona od razu pomyśli, że jesteś obyty z kobietami w przeciwieństwie do innych, skoro wiesz takie rzeczy.

Jak dynamicznie rozmawiać z dziewczyną?

Bądź przygotowany na to, że rozmowa będzie czasem zmierzać donikąd. Mając tę świadomość, będzie Ci łatwiej dać sobie z tym radę. Przykład z solarium i rzęsami ma Ci uświadomić, że zawsze można wyjść z trudnej sytuacji, jaką jest brak tematów. Jak dołożysz do tego budowanie napięcia seksualnego za pomocą tekstów z mojego bloga lub płatnych materiałów, to zobaczysz, że bez większego wysiłku zdobędziesz jej zainteresowanie. Oczywiście zdarzają się dziewczyny przymulone lub z zawyżonym mniemaniem o sobie, z którymi rozmowa nie będzie łatwa. Zauważyłem, że i takie można rozgryźć i odwrócić sytuację. Obserwuj je, by zobaczyć, na jakie tematy zaczynają się rozgadywać i pobudzaj ich wyobraźnię zwrotami z mojego płatnego poradnika. Wtedy będziesz robił z nimi lepsze rzeczy niż rozmowa.

Jak rozmawiać z dziewczyną i co odpowiadać na jej docinki?

Dynamiczną rozmową można też nazwać umiejętność odpowiadania na jej pierdolamento w zajebisty sposób. Przykładowo spotkałeś dawną koleżankę, rozmawiacie i ona w pewnym momencie wyjeżdża z jakimś tekstem typu, że masz stare buty. Przeciętny facet będzie się tłumaczył albo strzeli focha, a Ty powinieneś powiedzieć, że czekałeś, aż ją spotkasz, żeby kupić takie, jakie jej się będą podobać. Wtedy z takiego przypadkowego spotkania robisz sobie okazję, aby 2 raz się z nią umówić. Oczywiście będzie doradzać Ci jakieś drogie buty, których normalnie byś sobie nie kupił, więc musisz najpierw wybadać, które jeszcze się jej podobają i wybrać te tańsze. Dzięki temu dowiesz się też, na co kobiety zwracają uwagę w wyglądzie faceta i zdobywasz wiele porad, które uczynią Cię bardziej atrakcyjnym.

Jak rozmawiać z dziewczyną – kolejny przykład dobrej odpowiedzi

Innym przykładem może być też sytuacja np. przed wejściem do galerii. Nieznajoma kobieta pyta, czy masz zapalniczkę, to powinieneś odpowiedzieć z uśmiechem na twarzy: “a co Cię to obchodzi?”. Przeciętny facet dostaje takie pytanie od pięknej dziewczyny, daje bez słowa zapalniczkę i nie wykorzystuje okazji do poznania. Sam sobie zaprzepaszcza możliwość poznania jej. Nawet nie wiesz, w jakim szoku będzie dziewczyna po takiej odpowiedzi. A szok to też emocja, w dodatku wyjątkowo silna. Ty masz dawać emocje, a nie zachowywać się jak przeciętny koleś, więc nie możesz marnować takich okazji. Musisz sam je sobie tworzyć. Mam nadzieję, że powyższe przykłady jasno tłumaczą, jak rozmawiać z dziewczyną.

Jak rozmawiać z dziewczyną, aby wysoko oceniała spotkania z Tobą?

Aby nie dać sobie wejść na głowę i być dla niej atrakcyjny i pociągający, rozmawiaj tak, jak na powyższych przykładach. Zawsze bądź przygotowany na teksty czy zachowania, mające na celu sprawdzić, czy nadajesz się do czegoś więcej niż bycie jej waflem. Przede wszystkim nie może zobaczyć u Ciebie pizdowatości. Zawsze miej w zanadrzu jakieś teksty na różne sytuacje. Przykładowo dziewczyna mówi Ci, że ma dziś imieniny, to nie składaj jej tradycyjnych życzeń jak wszyscy, tylko powiedz: “życzę Ci, żebyś wystąpiła w filmie dla dorosłych i żebym Cię obejrzał.” Wyróżnij się od innych facetów sposobem rozmowy i humorem. Na 90% pierwszych randek zawsze mówiłem prawie to samo i byłem przygotowany na rozmowy, stąd też odniosłem na tym polu sporo sukcesów.

Jak rozmawiać z dziewczynami, aby odnosić z nimi sukcesy?

Jeśli kobieta od początku zobaczy, że nie jesteś małomównym mrukiem, doświadczy przy Tobie emocji, pokażesz się jako osoba z poczuciem humoru, to sama zacznie popychać do przodu rozmowę i relację. Nie jest tak, że trzeba cały czas intensywnie ją oczarowywać. Nie jest też tak, że trzeba jej nadskakiwać czy wspinać się na nie wiadomo jakie wyżyny elokwencji. Pokaż się od dobrej strony na początku, stosując się do tych porad i ona już będzie wiedziała, co zrobić, aby ze zwykłej rozmowy przejść do flirtu i dwuznacznych tematów. Wtedy spotkania lub pisanie wejdą na wyższy poziom. Teraz powinno być Ci bliższe, jak rozmawiać z dziewczyną. Przeczytaj wszystkie wpisy podlinkowane w tym artykule, aby mieć w miarę dużą wiedzę na ten temat.