Jak poderwać dziewczynę na ulicy? Podrywanie dziewczyn na ulicy

Jak poderwać dziewczynę na ulicy? Podrywanie dziewczyn.

W tym artykule doradzę Ci na podstawie moich doświadczeń, jak poderwać kobietę na ulicy lub w innym miejscu publicznym. Po przeczytaniu tego poradnika, sprawdź kurs uwodzenia, aby podrywanie dziewczyn stało się jeszcze bardziej skuteczne.

Przy podrywaniu dziewczyn istotna jest wiedza o tym, jak rozmawiać z dziewczyną, a nie o czym rozmawiać z dziewczyną. Nie jest istotne, co powiesz do dziewczyny, tylko w jaki sposób.

Podrywanie dziewczyn na ulicy lub w jakimś miejscu publicznym jest trochę trudniejszym zadaniem od podrywania przez internet. Tu dużą rolę odgrywa Twoja mowa ciała. Jeśli podejdziesz do kobiety i zagadasz cichym głosem i monotonnie, to spalisz podejście.

Jak podrywasz dziewczynę na ulicy, nigdy nie przepraszaj jej za to, że zagadałeś. Gdy już zaczniesz z nią rozmawiać, nie przeprowadzaj wywiadu. W podtrzymaniu dyskusji pomoże Ci artykuł, pt. o czym pisać z dziewczyną. Pytania i tematy z tego wpisu możesz stosować zarówno podczas pisania z dziewczyną, jak i podczas rozmowy w cztery oczy.

Dowiedz się teraz, jak poderwać dziewczynę na ulicy moimi 3 sposobami. Jeśli dopiero czytasz o tym, jak poderwać dziewczynę i nie masz w tym doświadczenia, zacznij od pierwszego sposobu, jest najprostszy.

Jak poderwać dziewczynę na ulicy w sposób bezpośredni?

Jak poderwać dziewczynę w sposób bezpośredni? Po prostu podejdź i powiedz, co konkretnie Ci się w niej spodobało. Nie mów, że ogólnie Ci się spodobała, a znajdź jakiś szczegół, np. kolor paznokci dopasowany do sukienki. Dziewczyny same się „podkładają” z tym, co mógłbyś skomentować w ich wyglądzie. Tylko pamiętaj, bez wchodzenia w dupę – powiedz, co masz do powiedzenia na temat jej wyglądu i zacznij rozmawiać o czymś innym. Wybadaj, czy ma czas i ochotę na kawę lub dłuższą rozmowę np. po tempie chodu.

Bezpośredniością pokażesz jej pewność siebie, ale pamiętaj, że może zauważyć, że jest to udawana pewność. Istotne jest więc, abyś wyeliminował stres, a zrobisz to praktyką i poradami z moich płatnych materiałów.

Przy tym podejściu często usłyszysz pytania, czy podchodzisz tak do każdej na ulicy i każdą tak podrywasz. Wtedy albo mówisz, że jest pierwszą kobietą w Twoim życiu, do której zagadałeś na ulicy albo możesz zażartować, że dziś podszedłeś do 300 dziewczyn i zebrałeś 100 numerów.

Jak wymienisz się kontaktem, to zapytaj, czy woli pisać i może to teraz robić, czy masz się odezwać później lub zadzwonić. Jeśli powie, że możecie teraz pisać, daj jej z 15 minut. W ten sposób nie poczuje, że jesteś natrętny i przy okazji dasz jej czas, aż zda relacje koleżankom. Po wymianie kontaktem powinieneś od razu zacząć wzbudzać w niej emocje. Podczas pisania będzie to łatwiejsze, ponieważ przygotowałem poradnik, jak wzbudzić emocje w kobiecie.

Jak poderwać dziewczynę w sposób niebezpośredni?

Podrywanie dziewczyn na ulicy drugim sposobem wymaga minimalnie większej pewności siebie, charyzmy i aby mieć bardziej wywalone. Tym razem nie dajesz jej do zrozumienia, że Ci się spodobała. Znajdź okazję, aby do niej zagadać. Możesz np.:

  • będąc w sklepie zapytać, co poleca Ci zrobić na obiad, bo umiesz dobrze gotować, ale nigdy nie masz pomysłu. Możesz dodać, że zdarza Ci się tak kogoś obcego zapytać o pomysł, a potem się nim sugerujesz. Możesz też złamać zasadę tego podejścia i powiedzieć, że codziennie pytasz o pomysł na obiad jednej kobiety, która Ci się spodoba na mieście. Wtedy możesz kontynuować rozmowę o jedzeniu, kobiety lubią się wkręcać w ten temat, bo po prostu lubią smacznie zjeść 😉 Jest to dobry temat, aby nawet zaprosić ją do siebie, więc go przetestuj. Zauważ, jak dobrym tekstem jest to, że umiesz gotować, ale nigdy nie masz pomysłu. To nie jest żadne chwalenie się, a subtelne przekazanie zajebistej informacji na swój temat.
  • zapytać, jaki bar w pobliżu Ci poleca, bo masz ochotę się teraz napić. Tu też po krótkiej rozmowie na ten temat możesz zaproponować jakiegoś szota.
  • będąc w galerii zapytać, czy znowu tu przyszła kupić sobie 20 parę butów. Raz dziewczyna oglądała torebki przez wystawę, stanąłem obok i rzuciłem tekstem z uśmiechem na twarzy, że przecież ma torebkę, to po co jej kolejna. Odebrała to z humorem, bo bardziej powiedziałem to sam do siebie, niż do niej. Zrozumiała, że nie stanąłem koło niej, aby do niej zagadać, więc mimo że na początku tylko się uśmiechnęła, na odchodne coś mi na to odpowiedziała. Wtedy już wiedziałem, że muszę kuć żelazo, póki gorące. Od razu jej coś odpowiedziałem i zaskoczyłem ją tym, że twardo stoję w miejscu, a nie za nią idę. Poczuła, że nie jestem kolejnym podrywaczem lub napaleńcem, dlatego stanęła i zaczęliśmy normalnie rozmawiać. Nasza rozmowa zakończyła się w przymierzalni.
  • zapytać o drogę, co Ci się tak przygląda, co się tak garbi, itd.

Masz mieć ją gdzieś przy tym sposobie podrywu. Masz się nie przejmować tym, co o Tobie pomyśli lub jak zakończy się ta sytuacja. Spójrz, ile jest różnorodnych tekstów do zagadania i przekonaj się, że podrywanie dziewczyn na ulicy nie jest straszne i że nie musi być cringowe, jak to się zapewne niektórym wydaje.

Inną ciekawą poradą jest to, że im dłużej będziesz się zastanawiał, jakim tekstem do dziewczyny zagadać, tym podryw będzie mniej skuteczny i mniej naturalny. Wymyśl coś na poczekaniu, dopiero jak będziesz bardzo blisko.

Ma być to rozmowa na mega luzie, więc możesz pożartować. Jeśli będzie wesoło czy rozmowa będzie się kleić, to podsumuj, że fajnie Ci się z nią rozmawia i właśnie z tego powodu proponujesz wymianę kontaktem.

Jak poderwać dziewczynę, wzbudzając w niej emocje?

Trzeci sposób na podryw jest najtrudniejszy, ale i najbardziej efektowny. Chodzi o podejście, gdy od razu wzbudzasz w kobiecie silne emocje słowami. Podam przykład ciekawego zimowego podejścia do kobiety, stojącej z kawą na przystanku:

“Też lubię zimą pić gorącą kawę. Czuje wtedy takie wewnętrzne ciepło, a jednocześnie jest mi zimno na widok śniegu.. Gdy kawa jest naprawdę pyszna, rozgrzewa mnie bardziej niż cokolwiek innego. Nawet seks nieraz nie potrafi mnie tak dobrze rozgrzać zimą, jak moja ulubiona kawa”.

Wzbudziłem w niej emocje:

  • wzrokowe („na widok śniegu”)
  • dotykowe („wewnętrzne ciepło, rozgrzewa mnie bardziej”)
  • smakowe („gorąca, pyszna, rozgrzewająca, ulubiona kawa”)

Oczywiście ten otwieracz możesz zmodyfikować, skrócić lub wymyślić własne, bazując na moich płatnych materiałach. Jest w nich mnóstwo takich emocjonujących tekstów, które można stosować na samym początku i w trakcie rozmowy.

Jak poderwać dziewczynę słowami, które działają na jej wyobraźnię?

Po wypowiedzeniu do kobiet dokładnie tych 4 zdań często zdarzało się, że jeszcze tego samego dnia spędzałem z nimi miły wieczór. One już w trakcie mówienia przeze mnie tego otwieracza, stawały się “rozgrzewane” od rozmowy o rozgrzewającej kawie. Wielokrotnie było tak, że gdy skończyłem tę wypowiedź, to jej ostatnie zdanie powodowało to, że od razu zaczynaliśmy rozmowę na erotyczne tematy, nie znając się w ogóle! Pierwsze słowa usłyszane od podrywanej na ulicy dziewczyny i od razu temat seksu.

Jeśli byś w dalszym ciągu podczas rozmowy, wzbudzał w niej takie emocje, oboje mielibyście czas, to byłaby szansa nawet na to, żeby nie czekać do wieczora ze spotkaniem, tak jak ja to robiłem.

Jak poderwać dziewczynę na ulicy w 5 minut?

Podrywanie dziewczyn na ulicy czy gdziekolwiek indziej może być dla Ciebie udane tylko wtedy, gdy będziesz je praktykował. Większość mężczyzn kończy podrywanie dziewczyn po 10 nieudanych podejściach i nigdy do tego nie wraca. 10 podejść to jest godzina roboty, a więc nawet nie mają jak zorientować się, co robią źle i co powinni poprawić. Na szkoleniu z uwodzenia obserwuję kursanta i od razu mu doradzam, co zmienić lub zrobić inaczej. Poza tym obecność kogoś doświadczonego powoduje, że podrywanie dziewczyn jest łatwiejsze, szybciej zdobędziesz numer i poznasz więcej kobiet w krótszym czasie.

Podrywanie dziewczyn na ulicy – co powiedzieć przy podejściu?

Zagaduj do dziewczyn, jak tylko któraś Ci się spodoba. Nie kalkuluj, nie myśl o tym, co powiedzieć. Po prostu podejdź, a mózg zadziała wtedy w taki sposób, że na poczekaniu wymyśli, jak poderwać dziewczynę i co do niej powiedzieć. Taki podryw sprawi, że będzie on spontaniczny, naturalny, przysparzający Ci najmniej stresu, niż jakbyś długo o tym myślał.

Jeśli chcesz, to na kursie podrywu pokaże Ci, jak poderwać dziewczynę na ulicy. Od innych trenerów uwodzenia wyróżnia mnie szczególnie to, że uczę tylko naturalnego, nienachalnego podrywu i co najważniejsze takiego, który nie jest cringowy.

Jak poderwać dziewczynę – co dalej, jak podryw się udał?

Dowiedz się także, jak uwieść kobietę, z którą już doszło do pierwszego spotkania, ponieważ podrywanie dziewczyn na ulicy, to dopiero początek znajomości, a trzeba popchnąć ją dalej. Napisz do mnie, abym szybko i skutecznie nauczył Cię, jak poderwać dziewczynę.