Jak poderwać kobietę na ulicy, by podryw był naturalny i udany?

Jak poderwać kobietę?

Podrywanie dziewczyn na ulicy to skuteczny i szybki sposób, byście poznali się i spędzili miłe chwile. Dowiedz się, jak poderwać kobietę.

Te elementy wpływają na efektywność:

 • sposób podejścia
 • dotyk
 • zbudowanie bezpieczeństwa
 • zainteresowanie / zaciekawienie
 • wzbudzenie zaufania
 • emocje
 • stworzenie poczucia podobieństwa

Na kursie podrywu doświadczysz, że niektóre dziewczyny dadzą Ci kontakt nawet po wymianie kilku zdań. Poznaj elementy, które bardzo Ci to ułatwią. Czytaj, jak poderwać kobietę w miejscu publicznym.

Jak poderwać kobietę – podejście na ulicy

Nie podchodź od tyłu – ona słyszy, że ktoś podbiega i ją przestraszysz. Podejdź pod innym kątem i na spokojnie. Możesz od boku lub ją wyprzedź, by przez chwilę iść tym samym tempem w równej linii. Wtedy subtelnie odwróć głowę i wasze spojrzenia się spotkają. Utrzymaj kontakt wzrokowy przez chwilę i się uśmiechnij, dzięki czemu odezwanie się przyjdzie Ci z większą łatwością.

2 sposób podejścia

Niech to ona Cię minie. Zatrzymaj ją bez zachodzenia drogi. Wtedy się odezwij, ale nie idź za nią – stój twardo w miejscu. Jak zobaczy, że stoisz i nie ruszasz się z miejsca, zatrzyma się, bo w ten sposób pokazałeś pewność siebie.

Nie zatrzyma się, gdy naprawdę nie ma czasu lub gdy Twoja mowa ciała przekaże, by trzymać się od Ciebie z dala. Mam na myśli poważny głos, minę, brak uśmiechu, nerwowe ruchy, itp.

Jak poderwać kobietę – dotyk

Faceci często dotykają kobietę od razu po podejściu. To nie ten czas. Kobietę dotyka się, by zbliżyć się do siebie i wzbudzić więcej zaufania. Jak więc ona może Ci zaufać, jak widzi Cię pierwszy raz w życiu od kilku sekund?

Oczywiście w klubie panują luźniejsze zasady.

Ręki na przywitanie też zbyt szybko nie podawaj – ona nie wie, czy chce zamienić parę słów i poznać Twoje imię. Stres może też powodować, że będziesz miał spoconą dłoń, więc poczekaj, aż rozmowa się rozkręci.

Poczucie bezpieczeństwa

Jak za szybko będziesz próbował ją dotknąć, nie będzie czuła się bezpiecznie. Poczucie bezpieczeństwa jest pierwszą kwestią, którą musisz zapewnić.

Kobieta poczuje się bezpiecznie, jak nie dasz po sobie poznać, że jesteś nagrzany i zdesperowany. Nie może poczuć żadnej presji z Twojej strony. Jak wyciągasz za szybko rękę na przywitanie, to taką presję niektóre mogą poczuć.

Nawet w burdelu dziewczyny nie dają dotykać się od wejścia. Nie dlatego że im jeszcze nie zapłaciłeś, tylko że jest to nachalne i niefajne. One czują, jakby dotyk i kontakt z kobietą były dla Ciebie czymś nowym.

Jak poderwać kobietę – zaciekawienie / zainteresowanie

Zainteresuj ją rozmową – przeczytaj poradnik pt. o czym pisać z dziewczyną, jak pisać z dziewczyną. 99% pytań i tematów z tego wpisu możesz stosować również w rozmowie w cztery oczy z obcą kobietą na ulicy.

Spytaj, jak mijają / minęły wakacje, gdzie jest jej ulubiony klub, w którym lubi się najbardziej bawić, dlaczego w nim lubi się najbardziej bawić, itd. Pytaj i rozmawiaj o przyjemnych rzeczach, by poczuła się przy Tobie zrelaksowana.

Jak będziesz przez chwilę drążył w odpowiedni sposób np. temat wakacji, to zacznie sobie przypominać i wyobrażać te wszystkie przygody i miłe chwile. Wzbudzisz w niej silne emocje.

Jak poderwać kobietę – budowanie zaufania

Zaufanie zbudujesz gdy:

 • nie będziesz nachalny (np. rozmowa jeszcze się nie rozkręciła, a ona zaczęła przyspieszać i Ty razem z nią. Wtedy powiedz, żeby stanęła – nie próbuj dotrzymywać jej kroku. Inna sytuacja, to pytanie o kontakt. Faceci często pytają o nr i gdy słyszą odmowę, drążą temat. Trzeba go zmienić i dłużej pociągnąć rozmowę w interesujący sposób.
 • nie będziesz pytał o prywatne sprawy
 • porozmawiasz z nią kontekstowo (np. widzisz wieczorem w okolicach starego miasta kobietę w sukience, zagadaj na temat klubów, barów. Jak w sklepie jest kobieta, która wyciąga coś z lodówki na obiad, zagadaj o zakupach, jedzeniu, itd.)
 • rozmawiacie i udzielisz się na omawiany właśnie temat w odniesieniu do swojej osoby (np. opowiedziała Ci przygodę z wakacji, to swoją też opowiedz)
 • wczujesz się w sytuację kobiety (np. powie, że skończył się jej urlop i od jutra idzie do pracy, to powiedz, że Ci przykro, że współczujesz jej wczesnego wstawania, itp.)
 • będzie niechętna do wymiany kontaktem i powiesz np.

  “dobrze, w takim razie zróbmy tak, że dam Ci czas na zastanowienie się, czy się do mnie odezwać. Zapisz sobie mój numer, a Ty mi swojego nie podawaj. Dam Ci czas do namysłu.”

Jak poderwać kobietę, by od razu wzbudzić emocje?

Jak wzbudzić emocje w kobiecie w tak krótkim czasie? Moi kursanci na kursie uwodzenia nawet podniecają dziewczyny w 20 sekund po podejściu, ale naukę tego typu bajerów zostawiam dla VIP-ów, którzy zapiszą się na mój kurs podrywu.

Jak podniecisz kobietę w tak krótkim czasie, to zawsze dostaniesz kontakt, bo będzie chciała seksu z Tobą.

Co do emocji, to wszystko zależy od tego, o czym z nią w rozmawiasz w danej chwili. Pomyśl, z jaką emocją kojarzy się dany temat. Przykładowo temat wakacji kojarzy się z radością, przyjemnością, zabawą; temat jedzenia z rozkoszą (w ustach), itd.

Drąż takie tematy, to dasz jej emocje, a ona Tobie kontakt do siebie 😉

Jak poderwać dziewczynę – emocje podczas podrywu

Wzbudzaj emocje, używając pojedynczych słów lub zwrotów.

Kobieta mówi, że ostatnio skoczyła na bungee, więc powiedz:

“ale musiałaś być podekscytowana przed skokiem, pewnie odczuwałaś adrenalinę nie z tej ziemii.”

Kobieta mówi, że była w górach, więc powiedz:

“jestem zafascynowany Tatrami, zawsze czuje się tam w pełni zrelaksowany, góry to moja namiętność.”

Rozmowa w ten sposób zawsze będzie wzbudzać w niej emocje. Zobacz, jakie słowa działają na kobietę i używaj takie zwroty jak najczęściej.

Stworzenie podobieństwa między wami

To proste do wykonania i bardzo skuteczne. Jak podrywasz kobietę i mówi, że uwielbia góry, powiedz, że też je uwielbiasz i zacznij o nich opowiadać, by było to w jej oczach wiarygodne.

Możesz przyjąć jej postawę i stać tak samo. Jak widzisz, że zachowuje się energicznie i gestykuluje, rób to samo. Dopasuj tempo mowy i głośność do niej, czyli jak widzisz, że jest cicha i zachowuje się nieśmiało, również takiego przygraj. Zgraj swoje emocje z jej emocjami i mów tak, jakbyś je przeżywał.

Znaj umiar i twórz podobieństwo między wami w sposób rozważny. Gdy kobieta powie, że coś uwielbia i Ty powiesz, że też, a po chwili okaże się, że kolejną rzecz też uwielbiasz, to będzie to nienaturalne. Uzna to za ściemę, podlizywanie i na pewno podryw się nie uda. Od razu będzie wiedzieć, że jesteś wyrachowanym bajerantem.

Jak poderwać kobietę, by podryw był naturalny?

Jako trener uwodzenia uczę, jak poderwać kobietę normalnymi, skutecznymi i sprawdzonymi przeze mnie sposobami. Jak poderwać kobietę to najważniejsze pytanie w moim zawodzie, dlatego opisałem wszystkie kwestie, które odpowiadają za udany podryw.

Nie trzeba tego wszystkiego stosować. Czasem samo podejście w odpowiedni sposób i zbudowanie zaufania sprawią, że podryw się uda.

Kurs podrywu bardzo mocno ułatwi Ci osiąganie takiej łatwości.
Napisz do mnie teraz, by podrywać i umawiać się z kobietami, które Ci się spodobają:
mariusz@mariuszrybka.pl