Jak poderwać kobietę na ulicy, by podryw był naturalny i udany?

Jak poderwać kobietę na ulicy, by podryw był naturalny i udany?

Podryw w miejscach publicznych jest dla wielu trudnym zadaniem, dlatego postaram się przybliżyć, jak poderwać kobietę na ulicy. Szansę na udany podryw na ulicy zwiększysz, gdy nie będzie on cringowy i przebiegnie w sposób naturalny. Jak więc tego dokonać i co zrobić, aby skuteczność była wysoka? W artykule opiszę wszystkie elementy, które za to odpowiadają. Są to:

 • sposób podejścia
 • dotyk
 • zbudowanie bezpieczeństwa
 • zainteresowanie / zaciekawienie
 • wzbudzenie zaufania
 • emocje
 • stworzenie poczucia podobieństwa

Oczywiście zdarza się, że kobiety dają do siebie kontakt po dosłownie 3-4 zdaniach, ale chcąc zwiększać efektywność, trzeba poznać wszystkie elementy udanego podrywu. Czytaj więc, jak poderwać kobietę w miejscu publicznym.

Jak poderwać kobietę na ulicy, aby wyszło naturalnie – podejście

Śmieszą mnie filmiki, na których kursanci pod okiem wielkich trenerów, podbiegają do kobiet od tyłu. Wygląda to komicznie, zupełnie, jakby pies podbiegał. One słyszą, że ktoś za nimi biegnie. Przestraszenie kobiety od samego początku jest kiepskim pomysłem, dlatego tego nie rób. Powinieneś podejść do kobiety pod innym kątem i na spokojnie. Możesz od boku lub ją wyprzedzić, ale tak, żeby przez chwilę iść tym samym krokiem w równej linii. Wtedy możesz się na nią spojrzeć i odezwać.

Jak poderwać kobietę na ulicy – drugi sposób podejścia

Jeśli stoisz w miejscu, a kobieta Cię mija, też jest to dobry sposób. Wtedy musisz pamiętać, żeby nie iść za nią. Zatrzymaj kobietę, ale nie zachodź jej drogi. Odzywając się do niej, stój cały czas pewny siebie w miejscu. Nie zatrzyma się tylko wtedy, gdy naprawdę nie ma czasu lub gdy w ułamek sekundy, Twoja mowa ciała da jej do zrozumienia, żeby trzymać się od Ciebie z dala. Mam na myśli poważny głos, minę, brak uśmiechu, nerwowe ruchy, sposób poruszania się, itp.

jak-poderwac-kobiete-podryw-na-ulicy
Jak poderwać kobietę – podryw na ulicy (moment podejścia i efekt)

Jak poderwać kobietę na ulicy, aby wyszło naturalnie – dotyk

Złapanie jej lub subtelne dotknięcie bez wymienienia kilku zdań, nie jest poprawnym zainicjowaniem dotyku, a ma on często miejsce od razu po podejściu. To w ogóle nie jest ten czas. Kobietę dotyka się po to, aby zbliżyć się do siebie i wzbudzić więcej zaufania. Jak więc ona może móc Ci zaufać, jeśli widzi Cię pierwszy raz w życiu od 2-3 sekund? Przyjdzie czas na dotykanie, na pewno pierwsza minuta od podejścia nie jest odpowiednią porą.

Podryw – kiedy podać rękę na przywitanie?

Kolejna sprawa to przywitanie się i podanie ręki. Tego również nie robiłbym zbyt szybko. Najpierw ona musi dowiedzieć się, czy w ogóle chce zamienić z Tobą parę słów i poznać Twoje imię. Zbyt wczesne wyciągnięcie ręki może skończyć się tym, że sam ją sobie podasz. Drugie dno tego jest takie, że w ciepły dzień możesz mieć spoconą dłoń, a jak dorzucisz do tego stres, który ona zauważy gołym okiem, to będzie mieć pewność, że jest naprawdę spocona. Poczekaj z tym do chwili, aż rozmowa trochę się rozkręci.

Jak poderwać kobietę na ulicy – poczucie bezpieczeństwa

Jeśli będziesz chciał za szybko dotknąć kobietę, zwłaszcza do tego uprzedzoną, nie będzie czuła się przy Tobie bezpiecznie, nawet w zatłoczonym miejscu. Poczucie bezpieczeństwa jest pierwszą kwestią, którą musisz zapewnić. Kobieta poczuje się bezpiecznie, jak nie dasz po sobie poznać, że jesteś nagrzany i zdesperowany. Ona nie może poczuć żadnej presji z Twojej strony. Jak wyciągasz za szybko rękę na przywitanie, to taką presję niektóre mogą poczuć. Nawet w burdelu dziewczyny nie dadzą dotykać się od wejścia, ale nie dlatego, że im jeszcze nie zapłaciłeś, tylko dlatego, że jest to dziwne, podejrzane i nachalne. Zupełnie tak, jakby dotyk i kontakt z kobietą były dla Ciebie czymś obcym.

Podryw – budowanie poczucia bezpieczeństwa

Poczucie bezpieczeństwa zbudujesz też, gdy nie będziesz okazywał nadmiernego zainteresowania. One od razu to poznają. Lepiej podejść na wyjebce, nie ślinić się, nie dotykać zbyt szybko i nachalnie. Zauważ, że bezpośrednie teksty, typu “bardzo mi się spodobałaś, dlatego chciałbym Cię poznać” są ewidentnym pokazaniem zainteresowania i może właśnie dlatego przez wielu facetów uważane są za mało skuteczne. Podejście do kobiety samo w sobie jest pokazaniem zainteresowania, więc ona o tym wie, że podszedłeś do niej, bo czymś Cię zainteresowała. Akcentowanie tego słowami może dać Ci łatkę “kolejnego, który coś ode mnie chce”.

Jeśli do tej pory podrywanie dziewczyn z taką bezpośredniością lub komplementowaniem wyglądu okazywały się nieefektywne, trzeba zmienić taktykę i tego nie mówić.

Jak poderwać kobietę na ulicy – zaciekawienie / zainteresowanie

W takim razie, jak poderwać kobietę na ulicy, skoro otwarte mówienie o chęci poznania się i komplementy nie działają? Trzeba ją zainteresować rozmową, dlatego przeczytaj poradnik pt. o czym pisać z dziewczyną, jak pisać z dziewczyną. 99% pytań i tematów z tego wpisu możesz stosować również w rozmowie w cztery oczy z obcą kobietą na ulicy. Zapytaj, jak mijają / minęły jej wakacje, gdzie jest jej ulubiony klub, w którym lubi się najbardziej bawić, dlaczego w nim lubi się najbardziej bawić, itd. Pytaj i rozmawiaj o przyjemnych rzeczach, aby poczuła się przy Tobie zrelaksowana. Jak będziesz z nią przez chwilę drążył w odpowiedni sposób np. temat wakacji, to ona zacznie sobie przypominać i wyobrażać te wszystkie przygody i miłe chwile.

Podryw bez zadawania osobistych pytań

Czy podryw na ulicy bez zadawania osobistych pytań może się udać? Jak poderwać kobietę na ulicy, jeśli nie powinno się rozmawiać na tradycyjne, oklepane tematy? Ogromnym błędem jest zadawanie pytań o pracę, studia, itp. Co Cię to obchodzi, kim jest z zawodu i co takie pytania mają wnieść do rozmowy? Takie tematy nie kojarzą się z niczym fajnym, a zadawane przez obcą osobę, mogą zniszczyć zbudowane chwilę wcześniej poczucie bezpieczeństwa.

Jak poderwać kobietę na ulicy – budowanie zaufania

Zaufanie buduje się latami, ale podczas pierwszej krótkiej rozmowy z obcą kobietą, trzeba pokazać się od strony osoby, której można zaufać. Z budowaniem zaufania wiąże się wcześniej omawiana kwestia, czyli poczucie bezpieczeństwa.

Zaufanie zbudujesz gdy:

 • nie będziesz nachalny (np. gdy rozmowa jeszcze się dobrze nie rozkręciła, a ona zaczęła przyspieszać i Ty razem z nią. Wtedy lepiej powiedzieć, żeby stanęła, niż próbować dotrzymywać jej kroku. Inna sytuacja, to np. pytanie o kontakt. Faceci często pytają o nr i gdy słyszą odmowę, to drążą temat. Powinni go zmienić i jak najdłużej ciągnąć rozmowę w interesujący sposób. Gdy kobieta wkręci się w taką rozmowę, to drugie pytanie o kontakt powinno zakończyć się jego otrzymaniem. A już w ogóle bajką by było, jakby utrzymanie tej nowej znajomości wynikało z treści rozmowy)
 • nie będziesz pytał o prywatne sprawy, czyli to, co przed chwilą omawiałem
 • porozmawiasz z nią kontekstowo (np. gdy widzisz wieczorem w okolicach starego miasta kobietę w sukience, to możesz zagadać na temat klubów, barów. Jeśli jesteś w sklepie i widzisz kobietę, jak wyciąga coś z lodówki na obiad, zagadaj o zakupach, jedzeniu, itd.)
 • prowadzisz z nią rozmowę i udzielisz się na omawiany właśnie temat w odniesieniu do swojej osoby (np. opowiedziała Ci jakąś przygodę z wakacji, to swoją przygodę też opowiedz)
 • wczujesz się w sytuację kobiety (np. powie Ci, że skończył się jej urlop i od jutra idzie do pracy, to powiedz, że Ci przykro, że współczujesz jej wczesnego wstawania, itp.)
 • będzie niechętna do wymiany kontaktami i powiesz jej np. “dobrze, w takim razie zróbmy tak, że dam Ci czas na zastanowienie się, czy się do mnie odezwać, zapisz sobie mój numer, a Ty mi swojego nie podawaj. Dam Ci czas do namysłu.”
 • będziesz ładnie pachniał (z reguły od typów spod ciemnej gwiazdy nie za bardzo czuć zapach)

Jak poderwać kobietę na ulicy i dać jej wtedy emocje?

Jak wzbudzić emocje w kobiecie w tak krótkim czasie i czy jest to wykonalne? Oczywiście, nawet da się podniecić kobietę w 20 sekund po podejściu, ale naukę tego typu bajerów zostawiam dla VIP-ów, którzy zapiszą się na mój kurs uwodzenia. Jak podniecisz kobietę w tak krótkim czasie, to zawsze dostaniesz kontakt. Natomiast co do emocji, to wszystko zależy od tego, o czym z nią w danej chwili rozmawiasz. Pomyśl, z jaką emocją kojarzy się dany temat. Przykładowo temat wakacji kojarzy się z radością, przyjemnością, zabawą, temat jedzenia z rozkoszą (w ustach), itd. Drąż te tematy, aż kobieta poczuje emocje z nimi związane. A drążyć je powinieneś, zadając pytania z wpisu o tym, jak i o czym pisać z dziewczyną.

Jak poderwać kobietę i dać jej szybko emocje podczas podrywu?

Oprócz tego możesz wzbudzać w niej emocje, gdy będziesz w rozmowie używał pojedynczych słów lub zwrotów. Podam przykład. Kobieta mówi, że ostatnio skoczyła na bungee, więc Ty powinieneś powiedzieć coś w stylu, “ale musiałaś być podekscytowana przed skokiem, pewnie odczuwałaś adrenalinę nie z tej ziemii.” Kobieta mówi, że była w górach, więc mówisz np. “jestem zafascynowany Tatrami, zawsze czuje się tam w pełni zrelaksowany, góry to moja namiętność.” Rozmowa w ten sposób zawsze będzie wzbudzać w niej emocje. Zobacz, jakie słowa działają na kobietę i staraj się od początku w taki sposób rozmawiać.

Jak poderwać kobietę na ulicy i stworzyć podobieństwo między wami?

To jest proste do wykonania i bardzo skuteczne. Jak podrywasz kobietę na ulicy i mówi Ci, że uwielbia góry, możesz powiedzieć, że też je uwielbiasz i zacznij o nich opowiadać, aby było to w jej oczach wiarygodne. Możesz przyjąć postawę i stać tak, jak ona. Jak widzisz, że zachowuje się energicznie i gestykuluje, rób to samo. Dopasuj tempo mowy i głośność do niej, czyli jeśli widzisz, że jest cicha i zachowuje się nieśmiało, również takiego przygraj. Zgraj swoje emocje z jej emocjami i mów tak, jakbyś je przeżywał.

Tworzenie poczucia podobieństwa podczas podrywu

W tym wszystkim musisz znać umiar, więc twórz podobieństwo między wami w sposób subtelny. Gdy kobieta powie, że coś uwielbia i Ty powiesz, że też, a po chwili okaże się, że kolejną rzecz też uwielbiasz, to będzie to nienaturalne, uzna to za ściemę, podlizywanie i na pewno podryw się nie uda. Od razu będzie wiedzieć, że jesteś wyrachowanym bajerantem.

Jak poderwać kobietę, aby podryw nie wyglądał na cringowy?

Jako trener uwodzenia uczę, jak poderwać kobietę normalnymi sposobami i przede wszystkim sprawdzonymi przeze mnie. Jak poderwać kobietę to najważniejsze pytanie w moim zawodzie, dlatego postarałem się opisać wszyskie kwestie, ktore odpowiadają za udany podryw. Wszystkie metody przetestowałem na setkach kobiet, więc jak ktoś twierdzi, że jest to nie wiadomo jak skomplikowane, to niech tak dalej twierdzi i stoi w miejscu. Część osób może uznać tego typu sposoby za manipulację (zwłaszcza 2 ostatnie punkty) – wolałbym określenie psychologia.

Jak poderwać kobietę w miejscu publicznym i czy stosować te wszystkie elementy?

Do napisania tego poradnika zmotywowały mnie filmy, na których kursanci dosłownie biegają za kobietami. Skąd ktoś wziął takie nauki i jak to w ogóle wygląda? Zweryfikuj na sobie, jakie efekty dają porady z tego artykułu. Wymieniłem 7 elementów skutecznego podrywu kobiet na ulicy, ale nie wszystkie trzeba stosować podczas rozmowy z daną kobietą. Zdarza się, że samo podejście w odpowiedni sposób i zbudowanie zaufania sprawią, że podryw się uda. Natomiast takich wskazówek mam jeszcze więcej i mógłbym napisać o nich drugi taki artykuł, ale tak jak wspomniałem, jest to wiedza dla VIP-ów. Dlatego zachęcam Cię do podjęcia prób podrywania kobiet, a jak jakimś cudem dalej nie będzie szło, to zgłoś się do mnie na kurs.