Jak flirtować z dziewczyną – przykłady flirtu

Jak flirtować z dziewczyną – przykłady flirtu

Flirt to rozmowa, której celem jest wywołanie napięcia seksualnego i chemii między wami. W tym wpisie znajdziesz przykłady flirtu. Jeśli chcesz wiedzieć, jak flirtować z dziewczyną, przeczytaj też poradniki:

Te artykuły dadzą Ci pogląd na to, jak myślą kobiety i jak powinny wyglądać rozmowy z nimi. W takim razie, jak flirtować z dziewczyną?

Jak flirtować z dziewczyną – błędy facetów

Dziewczyny uwielbiają flirtować. Przeglądając rozmowy, które przesyłają mi czasem osoby zainteresowane kursem uwodzenia, doszedłem do wniosku, że jedną z najczęstszych przyczyn niepowodzeń jest brak flirtowania. Faceci wolą zadawać jakieś bzdurne pytania o życie prywatne, które nic nie wnoszą do rozmowy, zanudzając nimi dziewczyny. Ty masz w taki sposób rozmawiać, aby popchnąć znajomość dalej i aby dziewczyna stawała się przy Tobie podniecona. Gdy będziesz rozmawiał na “normalne” tematy, ona będzie czuła się przy Tobie “normalnie”. Zacznie identyfikować Ciebie z kimś innym, niż potencjalnym kochankiem, więc wylądujesz we friendzone. Koniecznie sprawdź, jak wyjść z friendzone.

Jak flirtować z dziewczyną, aby ją podniecić

Jak chcesz wywołać w kobiecie napięcie seksualne, musisz zacząć rozmawiać o seksie. I znów w Twojej głowie pojawi się myśl o bzdurnych pytaniach typu: “ilu miałaś facetów w łóżku, jakie pozycje lubisz”, itp. To nie jest flirt. Jak rozmawiać z dziewczyną, aby miał miejsce flirt?

Stosuj aluzje seksualne, nie mów o seksie w bezpośredni sposób. Kobieta ma mieć skojarzenia, w jej głowie mają pojawić się niegrzeczne myśli. Mów do niej ciszej i wolniej podczas flirtu, a jeśli piszecie, używaj kropek (pauz) zamiast emotikonek. Ona ma sobie wyobrażać to wszystko, co do niej mówisz. Przykładowo bezpośrednie pytanie: “jaką pozycję lubisz” można by zastąpić pytaniem: “lubisz sobie popatrzeć na faceta, gdy leżycie razem w łóżku przed pójściem spać?”

Jak flirtować z dziewczyną – przykłady flirtu – nr 1

We flircie chodzi też o to, abyś tworzył sobie sytuację do tego, by wasze rozmowy stawały się coraz bardziej dwuznaczne. Wyobraź sobie, że flirt ma nieskończenie wiele poziomów i każda kontynuacja wątku jest przejściem coraz wyżej. Każdy poziom wyżej to rosnące podniecenie kobiety, które przeradza się w pożądanie Ciebie. Przeczytaj na rozgrzewkę pierwszy przykład flirtu, który moim zdaniem jest bez polotu i finezji, ale zobacz, jaki będzie jego finał.

Ty: Lubisz sobie popatrzeć na faceta, gdy leżycie razem w łóżku przed pójściem spać?
Ona: Pewnie, czemu nie.
Ty: A nie lubisz czasem odwrócić się dupą do faceta?
Ona: Czasem się zdarza, że leżę odwrócona.
Ty: Uwielbiam wtedy patrzeć kobiecie na plecy..

Jak flirtować z dziewczyną – przykład flirtu nr 1 – analiza

Tobie wydaje się, że ta rozmowa jest o niczym i że wymyśliłem głupie pytanie, ale kobieta już sobie po swojemu zinterpretowała Twoje słowa. W połączeniu z odpowiednią zabawą głosem, zrobiły dobrą robotę. W tym przykładzie nie było ani jednej bezpośredniości i nic takiego zboczonego nie powiedziałeś, a dziewczyna wyobraziła sobie, że uprawiacie seks w pozycji na łyżeczkę. Jak potrafi flirtować, a na 99% tak jest, będzie kontynuowała wątek. Pomyśl teraz, jak można go kontynuować. Nie masz pomysłu, co mogłaby odpowiedzieć na to, że lubisz wtedy patrzeć kobiecie na plecy, a ja wiem, że spokojnie coś by wymyśliła. Najprawdopodobniej byłoby to pytanie: “a co, kręcą Cię kobiece plecy?” Zauważ, że przeszliście właśnie na bardziej intymne tematy i to ona je rozpoczyna!

Jak flirtować z dziewczyną – Twój język

Naucz się mówić odpowiednim językiem do dziewczyn zamiast być jednoznacznym. Spójrz na to, jak one to odbierają. Facet, który mówi wprost, że ma ochotę na seks, rzuca prostackie teksty albo zadaje bezpośrednie pytania z tym związane może być dla dziewczyn kimś, kto:

  • nie potrafi z nimi rozmawiać
  • jest zboczeńcem
  • jest zdesperowany / wygłodniały
  • jest kolejnym prymitywem
  • chce tylko jednego i jest to jego głównym celem

One zrozumieją, że nie doświadczą Twojej tajemniczości, bo wszystkiego chcesz się od razu dowiedzieć i od razu wykładasz wszystkie karty na stół. Dla nich ważne jest to, aby gonić króliczka, dlatego jeśli chcesz umieć rozmawiać i flirtować z dziewczyną, pamiętaj o tym, by mówić ich kodem.

Jak flirtować z dziewczyną – przykłady flirtu – nr 2

Ona: Bierzesz narkotyki? Pytam, bo nie lubię ćpunów.
Ty: Jestem uzależniony (pauza).. ale uzależniony od namiętności i rozkoszy..
Ona: Ale ja pytam o coś innego.
Ty: Czekolada jest moim uzależnieniem.. a gdy ją jem, mój umysł odczuwa właśnie tą rozkosz i namiętność, o których wspominam..
Ona: Oj to prawda, mam zupełnie tak samo.. też kocham czekoladę..
Ty: Oo, czyli lubisz czuć słodki smak w ustach, a kiedy jeszcze przeżywasz rozkosz?
Ona: Dawno jej nie przeżywałam, czas to nadrobić..
Ty: Dostaniesz to, czego Twoje podniebienie potrzebuje..
Ona: Oo, zapraszasz mnie na czekoladę?
Ty: Zapraszam Cię do przeżywania rozkoszy..

Drugi przykład pokazuje, jak mówić kodem i jak flirtować z dziewczyną. Ten dialog mógłby jeszcze trwać i trwać.

Jak flirtować z dziewczyną i jak ona myśli

Gdy używasz erotycznych metafor i udajesz, że nie zdajesz sobie z tego sprawy, kobiety odczuwają podniecenie i do tego ich umysły przekonują je, że faktycznie nie mówisz o seksie, tylko że jesteś po prostu namiętny, pełen temperamentu. Kobietom w ogóle nie przeszkadza, że gdy rozmawiasz w taki sposób, ich wyobraźnia szaleje. One wręcz tego oczekują, a gdy uda Ci się zapoczątkować flirt, po którym się podniecą, same później będą go zaczynać i Cię prowokować do gierki słownej.

Zauważ, że w powyższym przykładzie całkowicie zapomniała o swoim pierwotnym pytaniu. Nagle przestało interesować ją, czy coś bierzesz, bo zaczęła wkręcać się we flirtowanie. To oznacza, że dla kobiet tego typu rozmowy są ważniejsze od tych, które do tej pory z nimi prowadziłeś.

Jak flirtować z dziewczyną – przykłady flirtu – nr 3

Ty: Oo, masz kotka, ale ładny. Lubi wspinać się po firankach?
Ona: Jeszcze nigdy go na tym nie przyłapałam, ale kto wie, co robi, gdy jest sam w domu..
Ty: Mnie to bardziej interesuje, co Ty robisz, jak jesteś sama w domu..
Ona: Nigdy nie jestem sama, zawsze jest kot.
Ty: A nie możesz mu powiedzieć, żeby zostawił Ci wolną chatę?
Ona: Hehe, nie, on mi w niczym nie przeszkadza.
Ty: Czyli lubisz być przez niego obserwowana 24/7, skoro Ci w niczym nigdy nie przeszkadza?
Ona: No czasem jednak przeszkadza, jak wskakuje na łóżko w nieodpowiednim momencie..
Ty: Chyba wiem, o jakich momentach mówisz.. po prostu ma ochotę wbijać pazurki w pościel w tym samym momencie, co Ty..

Jak flirtować z dziewczyną – przykład flirtu nr 3 – analiza

Mam nadzieję, że zrozumiałeś wszystkie aluzje i już teraz wiesz, jak flirtować z dziewczyną. Przeciętny facet by powiedział: “oo, masz kotka, ale ładny”. I na tym by skończył. Zauważ, jakim z dupy pytaniem jest to, czy lubi wspinać się po firankach. Faceci mają zwykle problem braku tematów, a wystarczy często mówić tak naprawdę byle co. Tym pytaniem stworzyłem sobie sytuację do stworzenia flirtu. Następnie wyłapuję słowa-klucze i do nich nawiązuje, jednocześnie myśląc, co napisać, by odebrała to jako podtekst seksualny. Gdy spytałem o bycie obserwowaną, wyobraziła sobie bycie obserwowaną podczas seksu. Ten przykład flirtu został zakończony jednoznacznym tekstem, ale cały dialog zadziałał na kobiecą wyobraźnię, a o to w tym wszystkim chodzi.

Jak flirtować z dziewczyną – przykłady flirtu – nr 4

Ona: Jestem głodna.
Ty: To spójrz mi w oczy i to powiedz.
Ona: Jestem głodna..
Ty: Nie widzę głodu w Twoich oczach. Spójrz tak, abym widział głód w Twoich oczach.
Ona: Jestem głodna…

Ten wyjątkowo banalny przykład flirtu ma Ci pokazać, że można każdą okazję zamienić we flirt lub jego zalążek. Na pewno nie widzisz w tym przykładzie flirtu żadnych dwuznaczności, ale kobiecie głód w oczach często kojarzy się z jednym. Jako trener uwodzenia potrafię taki głód w oczach zauważyć i zamienić w pocałunek wzajemne spojrzenie sobie głęboko w oczy. Ty też możesz spróbować, jak już spojrzy Ci w oczy z głodem. Spójrz wtedy na nią uwodzicielskim spojrzeniem i mów ciszej, innym tonem. Zamień flirt w coś więcej.

Jak flirtować z dziewczyną – przykłady flirtu – nr 5

Ona: Moim marzeniem jest skoczyć ze spadochronu.
Ty: Mam taką fantazję.. mianowicie.. ciekaw jestem, jak by to było, gdyby.. zrobić to teraz..
Ona: Tak, na pewno teraz, jak ja muszę się do tego przygotować i psychicznie nastawić.
Ty: Ale oboje mamy takie pragnienie.. żeby to zrobić.. więc wyobraź sobie, że razem skaczemy.. ja już czuję ekscytację.. wyobrażam sobie, jak lecę…

W tym przykładzie flirtu od razu subtelnie zasugerowałem uprawianie seksu i że oboje tego chcemy. Moje następne słowa dziewczyna zinterpretowała jako orgazm. Ten przykład flirtu jasno obrazuje, że mówienie do dziewczyn kodem jest proste. Natomiast poniższy przykład flirtu jest dużo bardziej zaawansowany. Przeczytaj, jak flirtować z dziewczyną na mega profesjonalnym poziomie.

Jak flirtować z dziewczyną – przykłady flirtu – nr 6

Ty: Myślisz jeszcze o swoim byłym?
Ona: Tak, zdarza mi się.
Ty: Pewnie nadal czujesz go w swoim wnętrzu.. głęboko w środku… ale jego już nie ma, teraz czas, by ktoś inny zagościł w Tobie..
Ona: Muszę o nim zapomnieć i zamknąć ten rozdział, nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki.
Ty: W takim razie otwórz się na nowe doznania z kimś lepszym.. to przestaniesz myśleć o byłym.
Ona: Łatwo Ci powiedzieć, byłam z nim 3 lata.
Ty: To niech ta nowa osoba spenetruje najgłębsze zakamarki Ciebie.. Twojej duszy, umysłu.. to zaczniesz myśleć tylko o tym nowym kolesiu.. pozwól mu, aby wszedł do Twojego życia.. otwórz się na całkiem nowe doznania, a poczujesz ten rodzaj więzi, którego pragniesz..

Jak flirtować z dziewczyną, by za Tobą szalała

Dowiedziałeś się, jak flirtować z dziewczyną i poznałeś przykłady flirtu. Jeśli szukasz gotowych tekstów i innych przykładów, to znaczy, że w ogóle nie rozumiesz uwodzenia i kobiet. Nie masz wyjeżdżać do kobiet z gotowymi tekstami, tylko sam je wymyślać podczas rozmów. Podane przykłady flirtu mają Ci uświadomić, że tak naprawdę każdą rozmowę i sytuację można zamienić we flirt. Ważne, żebyś robił to jak najczęściej i był przy tym spontaniczny. Przestajesz być spontaniczny we flircie, gdy rzucasz wyuczonymi tekstami, a to z kolei powoduje, że nie myślisz podczas rozmów z kobietą. Baw się tymi rozmowami i flirtem. Ma Ci to sprawiać przyjemność i pobudzać też Ciebie. Flirtując, sam odczuwam napięcie seksualne. To świetny sposób, by rozmowy zamieniać w coś więcej.