O czym rozmawiać z dziewczyną i jak?

Ten obszerny poradnik odpowie Ci na pytanie, o czym rozmawiać z dziewczyną i jak rozmawiać z dziewczyną.

Kobiety pragną zaznać chemii i emocji. Uważają, że relacja bez tego jest niepełna i bezużyteczna. Podczas rozmowy stymuluj jej umysł słowami, aby dać emocje. Pomoże Ci w tym poradnik o tym, jakie słowa działają na kobietę.

Emocje to uczucia i wyobrażenia, które towarzyszą kobiecie w danej chwili. Emocjami są np. radość, strach, podniecenie, smutek, rozkosz, złość, zdziwienie, euforia, pożądanie, oszołomienie, duma, itd.

Najważniejsze w rozmowie i relacjach z kobietami są emocje i budowanie napięcia seksualnego. Zapoznaj się więc z poradnikiem, jak wzbudzić emocje w kobiecie.

Jak i o czym rozmawiać z dziewczyną – przykład 1

To hardcorowy przykład – powstał, by zilustrować, co kobiety czują, gdy tak do nich mówisz. Nie trzeba aż tak się wysilać podczas rozmów, ale mi się to zdarza.

“Za niedługo wakacje, nie mogę się doczekać tych pięknych, słonecznych dni, podczas których będziemy sobie leżeć na gorącym piasku, patrzeć na morze i słuchać jego fal, pić kolorowe zimniutkie drinki, które spowodują, że odczujemy przyjemny szum w głowie, a potem będziemy szli brzegiem, mocząc nasze bose stopy w letniej wodzie i podziwiać zachód słońca.. A gdy zrobi się ciemno, znów położymy się na kocu i będziemy oświetleni przez księżyc i gwiazdy obserwować je, śmiać się i całować. Szum w głowie i szum morza nadal będą nam towarzyszyły.”

Jak działa ich umysł?

Umysły kobiet i mężczyzn są inne i powyższy przykład pokazuje, że:

 • jeśli mężczyzna mówi drugiemu mężczyźnie coś o wyjeździe nad morze, to w głowie tego drugiego pojawia się myśl, że będzie fajnie. To wszystko.
 • jeśli mężczyzna mówi kobiecie coś o wyjeździe nad morze, to jej umysł działa tak, że w głowie pojawia się obraz morza. Po prostu maluj obrazy w jej głowie i słowami wpływaj na wyobraźnię. Pobudzaj tak, żebyś czuł, że wyobraża sobie to, co jej mówisz.

Jakie dałem emocje?

W wymyślonym przeze mnie urywku dialogu kobieta dostaje bardzo dużo emocji, dzięki czemu obraz, jaki powstał w jej głowie dzięki grze słów, działa na jej wyobraźnię.

Kobiety potrafią umysłem i wyobraźnią doświadczyć emocji:

 • wzrokowych („zachód słońca, patrzenie na gwiazdy”)
 • słuchowych („słuchanie fal morza”)
 • dotykowych („moczenie stóp w letniej wodzie czy całowanie się w blasku gwiazd”)
 • smakowych („picie zimniutkich kolorowych drinków”)
 • zapachowych (zapach panujący nad morzem – nic o nim nie wspomniałem w swojej wypowiedzi, ale jest on wpisany w naturę tego miejsca, więc też go sobie wyobraziły)

O czym rozmawiać z dziewczyną – analiza

Po kilku takich zdaniach o wyjeździe nad morze kobieta będzie wyobrażała sobie te sytuacje. Przypomną się jej podobne piękne chwile z nad morza, których kiedyś doświadczyła. Będzie sobie wyobrażała Was razem nad morzem, ale też będzie Cię identyfikowała z pięknymi chwilami nad morzem, gdy np. jej koleżanka napisze, że w tym roku wyjątkowo nie jadą z mężem w góry podczas urlopu, tylko nad morze.

Koleżanka wspomni jej coś o morzu, a Ty wtedy pojawisz się w jej głowie, bo w wyjątkowo emocjonujący sposób opisałeś wcześniej Wasz pobyt. Dla wielu kobiet ten tekst jest bardzo mocny, rozpala słowami ich wyobraźnię.

Kobieta widzi tę sytuację oczyma wyobraźni i czuje, jakby przeżywała ją na własnej skórze. Po takim opisie wyjazdu nad morze, może nawet pomyśleć o Tobie, gdy zobaczy przez okno „zachód słońca” i „gwiazdy na niebie”. Tak właśnie działa kobieca wyobraźnia, inaczej skonstruowana niż męska, dlatego wydaje Ci się niepojęte, żeby tak rozmawiać lub pisać z dziewczyną.

Jeśli dziewczyna na kogoś leci, to właśnie dlatego że ten ktoś słowami wzbudza w niej emocje.

Mówienie o sobie

Cały czas pamiętaj o wymyślonej przeze mnie rozmowie z dziewczyną o wspólnym wyjeździe nad morze i rozmawiając na inne tematy, operuj słowami w podobny sposób.

Przykładowo, jeśli dziewczyna opowiedziała Ci o swoich pasjach i odpowiedziała: “a Ty jakie masz pasje?”, nie wymieniaj ogólników typu motoryzacja, albo nie mów, że lubisz szybko jeździć samochodem, bo w ten sposób rozmawiają faceci. Powiedz:

“Lubię w wolnych chwilach wsiąść do samochodu, włączyć ulubioną składankę, otworzyć szyby, aby czuć wiatr we włosach. Wtedy rozpędzam auto, bo lubię, gdy wbija mnie w fotel, podnieca mnie prędkość. Oczywiście w granicach rozsądku, bo np. jakbyś jechała ze mną, to dbałbym o Twoje bezpieczeństwo i aż na takie szaleństwa, na jakie pozwalam sobie jeżdżąc sam, pozwoliłbym sobie jedynie na torze wyścigowym. Właśnie! Marzę o tym, żeby zrobić jakimś Ferrari kilka kółek na torze. Wtedy adrenalina byłaby jeszcze większa.”

Jak rozmawiać z dziewczyną – analiza

W 2 przykładzie dałem jej emocje:

 • wzrokowe (wyobraziła sobie siebie na miejscu pasażera i widok z przedniej szyby)
 • słuchowe („ulubiona składanka w tle”, ryk silnika)
 • dotykowe („wiatr we włosach, wbijanie w fotel”)
 • zapachowe (zapach benzyny, zawieszki zapachowej, wnętrza nowego Ferrari)

Wzbudziłem w niej też emocje słowami takimi jak “podnieca” i “adrenalina”.

Kolejna sprawa, to użycie słowa “bezpieczeństwo”, które zastosowałem w jej kontekście. Ona już wie, że jestem czuły, opiekuńczy i troskliwy, czyli same pozytywne cechy.

Praktycznie o każdej pasji można opowiedzieć w interesujący, intrygujący i pociągający sposób i mogę Ci w tym pomóc:
mariusz@mariuszrybka.pl

O czym rozmawiać z dziewczyną – porady

Następne istotne słowa: “marzę o tym, żeby zrobić jakimś Ferrari kilka kółek na torze”. Dla kobiet będzie to pewien test Twojej osoby. Jeśli przez np. rok znajomości tego marzenia nie spełnisz, uzna, że rzucasz słowa na wiatr. Ale jak ją zaskoczysz i zabierzesz na tor, by spełnić swoje marzenie (lub nawet zrobisz to bez niej), to będzie Cię pragnąć i zyskasz w jej oczach, jak nikt inny.

Rada odnośnie marzeń – nigdy nie pytaj wprost, jakie mają marzenia. Często kobiety odpowiadają, że o nich się nie mówi, bo się nie spełnią. Zadaj to pytanie w inny sprytny sposób np. “co by chciała osiągnąć w życiu, do czego dojść”, a wtedy gdy Ci odpowie zapytaj “to są Twoje marzenia?”. Możesz też sam opowiedzieć o swoich marzeniach w ciekawy, wzbudzający emocje sposób i wtedy kobieta opowie Ci swoje.

O czym rozmawiać z dziewczyną, by pokazać humor?

Kobiety będą Cię uwielbiać, jak masz poczucie humoru i umiesz je rozbawić. Co człowiek, to inne poczucie humoru – nie wszystkich rozbawisz tym samym. Pokaż od początku znajomości czy spotkania, że masz poczucie humoru i przeplataj je między rozmowy na wartościowe tematy (pasje, osiągnięcia, itd.) a tematy dnia codziennego (praca, studia, itd.). Do prawie każdego tematu można wpleść garść humoru.

O czym rozmawiać z dziewczyną – komplementowanie

Kobiety codziennie słyszą komplementy, ale przeważnie są to oklepane ogólniki, które znają na pamięć. Faceci mówią komplementy, by przypodobać się, podlizać lub coś zdobyć (np. nr). Ty tak nie rób!

Nic jej nie da Twój komentarz pod zdjęciem, w stylu “pięknie wyglądasz”. Ona o tym wie i wybiera najlepsze zdjęcie z całej serii. Gdyby było jakieś średnio ładne, to by go nie wstawiła.

To samo jest ze spotkaniem. Stara się wypaść jak najlepiej, więc zamiast chwalić jej wygląd, wsłuchaj się w to, co mówi. Z rozmowy samo powinno wynikać, co warto u niej pochwalić.

Jeśli wiesz, że jest na trudnym kierunku studiów, powiedz, że jest ambitna i że takie coś Ci się podoba w kobietach. Wyraź uznanie względem tego, jakim jest człowiekiem, co osiągnęła, jakie ma plany, jaką ma wiedzę w danym temacie. Jeśli mówi Ci jakieś mądre rzeczy, powiedz, że lubisz takie oczytane kobiety jak ona i że robi to na Tobie wrażenie.

Przeczytaj poradnik, jak komplementować kobietę i poznaj przykłady komplementów.

Komplementowanie

To zadziała na nią bardziej, niż komplement dotyczący wyglądu. Jeśli już musisz skomentować jej wygląd, postaraj się być oryginalny i zwróć uwagę na szczegóły, a nie na całokształt. Zresztą one same “podkładają” się z tym, co w ich wyglądzie skomentować.

Chwal je, gdy ładnie pachną lub mają seksowny głos, bo tak budujesz intymność. Powiedz, jak jej zapach lub głos oddziałują na Ciebie, podniecają Cię. Takie słowa wytwarzają żądzę.

Gwarantuję, że takie komplementy słyszą tylko kilka razy w życiu, więc się wyróżnisz. Tylko nie mów tego każdej kobiecie, bo o ile perfumy potrafią sobie w miarę dobrze dobrać, to z głosem nie jest tak kolorowo. Większość kobiet nie ma ładnego głosu, więc mów to wszystko z głową. 1 komplement na 1 spotkanie wystarczy.

Metafory i gra słów

Stosuj metafory seksualne i odwracanie ról, a popchniesz znajomość dalej, bo wzbudza to silne emocje. Jeśli wcześniejsze etapy rozmowy poszły znakomicie, to nie musi oznaczać, że jest Tobą podjarana. Może uznać Cię za wartościowego, fajnego gościa, ale to Twoim zadaniem jest pokazać jej, że jesteś prawdziwym mężczyzną, który potrafi ją rozochocić.

A podnieca ją np. tajemniczość. Nie wykładaj się na tacy, nie mów wszystkiego od razu. Ona chce Cię odkrywać i będzie sama podchwytywać temat. Staraj się przekazywać informacje subtelnie, a nie bezpośrednio. Udawaj trudnego do zdobycia i nie dawaj jej bezpośrednich odpowiedzi na pytania.

Miej na uwadze, że jak rozmowa będzie wyglądać tak, że będzie pytanie – odpowiedź – pytanie – odpowiedź, to jest nudna i monotonna.

Bycie dla niej zimnym

Przykłady bycia zadziornym, lekko aroganckim:

 • “Ładne masz buty, ale myślę, że jak są czyste, to są jeszcze ładniejsze.”
 • “Ale Twoje spojrzenie w tych sztucznych rzęsach na mnie działa, ciekawe za ile dni zaczną Ci wypadać i będziesz musiała iść uzupełnić.”
 • “Masz ładnie zrobione paznokcie, będę się śmiał, jak któryś z nich złamie się na spotkaniu ze mną.”
 • “Nie opowiem Ci dokładnie, co było w tej książce, wolę, żebyś sama ją przeczytała i do tego doszła. Chyba, że nie lubisz czytać, to masz u mnie żółtą kartkę.”
 • “Co Ty nosisz w takiej dużej torebce? Pewnie śrubokręt bym w niej znalazł po 5 minutach przegrzebywania się.” I jak zacznie później w niej czegoś szukać przez dłuższą chwilę, dodaj: “5 minut później…”

W taki sposób też ją zaczepiaj z uśmiechem na twarzy, a zobaczysz, co się stanie 😉 Nie da się tak dyskutować non stop, dlatego szukaj w trakcie rozmowy czy jakiejś sytuacji momentów, gdzie takie teksty mógłbyś użyć.

Jak rozmawiać z dziewczyną – flirt

Flirt to gra, która polega na gonieniu króliczka, zamiast na złapaniu go. To zabawa słowna dwojga dorosłych, więc buduj wzajemne napięcie seksualne, podniecenie i pożądanie, flirtując.

Zalążkiem flirtu są też powyższe zadziorne teksty, jednak bez podtekstu seksualnego, to nie jest to samo.

Zobacz, jak flirtować z dziewczyną i poznaj przykłady flirtu.

Chemia zaś to napięcie seksualne, które jest obecne, gdy wzbudzasz w niej emocje i pożądanie.

Flirtowanie

Nie prowadź więc zwykłych rozmów – zamień je we flirt. Do rozmów na tematy wywołujące pozytywne emocje (pasje, plany, marzenia, itd.), rozmowy na temat życia codziennego, poczucia humoru, jakiegoś komplementu i bycia zadziornym dorzuć aluzje seksualne i flirt.

Każda kobieta uwielbia flirtować, więc nie miej do tego żadnych uprzedzeń. Jeśli nie wiesz, o czym rozmawiać z dziewczyną i jak rozmawiać z dziewczyną, to flirtuj.

Kobieta będzie zaangażowana w rozmowę i sama Cię sprowokuje, by rozmowa zamieniła się w coś więcej. Dzieje się tak, bo jest to flirt, a nie zwykła rozmowa, jaką prowadzi 99% facetów.

Sprawdź kurs uwodzenia, a będziesz mistrzem flirtu, co przełoży się na spotkania z dziewczynami, które Ci się podobają.

Jak rozmawiać z dziewczyną na pierwszym spotkaniu i ogólnie?

Jeśli chcesz odnosić sukcesy w relacjach damsko-męskich, musisz wiedzieć, jak rozmawiać z dziewczyną. Prowadzenie ciekawej rozmowy, mającej na celu popchnąć znajomość dalej jest najczęstszym kłopotem mężczyzn. Uważają, że muszą wiedzieć, o czym rozmawiać z dziewczyną, a ważniejsza jest wiedza o tym, jak rozmawiać z dziewczyną.

Przeprowadzanie wywiadu, gadka w stylu: “co dziś porabiałaś ciekawego”, brak drążenia tematów, które mogłyby przyczynić się do rozwinięcia dyskusji i wzbudzenia emocji w kobiecie to spore błędy.

Jeśli po przeczytaniu tego typu artykułów nadal idzie Ci to kiepsko, problemem jest pewnie Twoja mowa ciała. Nie jesteś w stanie sam zweryfikować, czy masz poważny głos, minę, wymalowany na twarzy stres, dlatego zapisz się na kurs uwodzenia, abym na spotkaniu pomógł Ci z tym wygrać.

Ogólne informacje o tym, jak rozmawiać z dziewczyną

Jak rozmawiać z dziewczyną – dynamicznie i w wesoły sposób. Trzeba dorzucić do tego flirt, aby wytworzyć między wami chemię. Najgorszy scenariusz to rozmowa na zasadzie pytanie – odpowiedź – pytanie – odpowiedź. Zero droczenia się z kobietą i bycia lekko aroganckim do tego właśnie prowadzą. Twoje obawy przed takim sposobem rozmowy pokazują brak pewności siebie i że nie masz obycia z kobietami. A to z kolei oznacza, że nie masz doświadczenia, więc możesz być zdesperowany lub łatwy do wykorzystania przez nią na różne sposoby. Jest to też dla niej znak, że skoro nie wiesz, jak rozmawiać z dziewczyną, to pewnie nawet koleżanek nie masz, a to jej wiele mówi o Tobie. Rodzą się w jej głowie różne negatywne przypuszczenia na Twój temat.

Ważne informacje przed pierwszym spotkaniem

Wspomniałem na początku, że istotna jest mowa ciała. Istotne są również pierwsze sekundy spotkania, bowiem pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Zawsze podchodzę do kobiet uśmiechnięty i od razu inicjuję dotyk podczas buziaka na przywitanie. Wtedy dotykam je w subtelny sposób, łapiąc za biodro lub poprzez podanie ręki, bo nie da się dać całusa bez dotyku. Dla niej to pierwszy sygnał, że coś tam wiem o kobietach, ponieważ większość facetów tylko podaje rękę. Szerokim uśmiechem pokazuję brak stresu, a sam wewnętrznie czuję od razu, że dobrze wchodzę w spotkanie. Ona w pierwszym momencie, gdy Cię zobaczy, musi widzieć Twój uśmiech nawet, jak macie jeszcze do siebie daleko. Tym sposobem likwidujesz napiętą atmosferę i wyróżniasz się od innych.

Pisanie i rozmowa z dziewczyną przed pierwszym spotkaniem

Załóżmy, że wiesz, jak poderwać kobietę i Ci się to udało. Teraz chcesz wiedzieć, jak rozmawiać z dziewczyną. Trochę popisaliście i z łatwością namówiłeś ją na spotkanie, bo zapoznałeś się kiedyś z moim poradnikiem, o czym pisać z dziewczyną i jak pisać z dziewczyną. Większość pytań i tematów z niego możesz spokojnie wykorzystywać także na spotkaniach.

Spotkania natomiast zawsze wypadały Ci gorzej, brak tematów, niezręczna cisza, a stres potęgował jeszcze bardziej Twoje odczucia, że nic z tego nie będzie. Pierwsze spotkanie jest najważniejsze, bo od niego zależy, czy będzie drugie. Drąż dany temat, mów o nim w odniesieniu do siebie i swoich doświadczeń i opowiadaj historie. Wiedz, jakie słowa działają na kobietę i je wykorzystuj, gdy tylko nadarzy się okazja.

Jak rozmawiać z dziewczyną podczas pierwszego spotkania?

Pierwsze minuty po przywitaniu są najbardziej istotne, a tak naprawdę to ona jest bardziej zestresowana od Ciebie. Twoim zadaniem jest powiedzieć pierwsze słowa i być przez powiedzmy 5-10 minut bardziej zaangażowany w rozmowę od niej. Możesz powiedzieć coś śmiesznego, co jeszcze bardziej rozluźni atmosferę. Jak od pierwszych sekund Ci się to uda, to uzna, że jesteś facetem z poczuciem humoru, a nie że chwilowo jesteś wesoły. To jedna z głównych cech, które pożądają kobiety u facetów, więc jeszcze kilka minut dobrego spotkania w Twoim wykonaniu i zaczniesz doświadczać jej szczerego zainteresowania Tobą. Zauważysz, że bardziej się otwiera i że sama zaczyna opowiadać dłuższe historie. Oczywiście nie możesz zapomnieć o wzbudzaniu emocji i używaniu odpowiednich słów i zwrotów.

Jak rozmawiać z dziewczyną w pierwszych minutach spotkania?

Musisz doprowadzić do tego, aby przez pierwsze 10-15 minut spotkania nie było ani jednego momentu niezręcznej ciszy. Ona poczuje, że macie wspólny język i że jakaś relacja może z tego powstać. Poruszaj tematy z moich poradników i wpleć do tego trochę tematów dnia codziennego, choć lepiej będzie zachować je na później, w razie pojawienia się w Twojej głowie mgły umysłowej. Jak zobaczysz jej zaangażowanie w rozmowę i poczujesz, że idzie wam dobrze, stopniowo przechodź do kolejnych etapów rozmowy. Mam na myśli jakieś dogryzki, droczenie się i bycie lekko opryskliwym, oczywiście to wszystko z uśmiechem. Później jest czas na flirt i budowanie napięcia seksualnego, które musi przy Tobie doświadczyć. Inaczej ciężko będzie doprowadzić z nią do czegoś więcej niż rozmowa.

Jak rozmawiać z dziewczyną, którą zna się krótko?

Większość facetów myśli, że trzeba nie wiadomo jak się starać, podczas gdy wystarczy, że przyłożysz się do rozmowy głównie na początku. Jak zrobisz to dobrze i “z rozmachem”, kobieta przejmie pałeczkę. Wtedy z kolei będziesz musiał nie dopuścić, aby wpadła w monolog. Zdarzyło mi się to z 2-3 razy i skończyło się nieudanymi dla mnie spotkaniami, ponieważ nie dały mi dojść do głosu. Zbyt nonszalancko, a jednocześnie ciapowato rozpocząłem spotkania i czułem, jakby weszły mi na głowę. Przechodź gładko z jednego tematu do drugiego i zawsze dodaj coś od siebie, aby pokazać, że masz swoje zdanie. Przeczytaj poniższe przykłady, aby mieć pogląd, jak rozmawiać z dziewczyną.

Jak prowadzić rozmowę z dziewczyną?

Masz spotkać się z kobietą, a ona chwilę przed wysyła wiadomość, że będzie z koleżanką. Wtedy krótka piłka i tekst: “rozumiem, że chce się tylko ze mną przywitać i odprowadzić Cię do mnie, nie interesują mnie trójkąty.”

Siedzisz z nią np. w parku i właśnie skończyła pić kawę na wynos. Śmietnik jest po Twojej stronie, a ona wyjeżdża do Ciebie z drugim shit testem, czy wyrzucisz kubek, od razu próbując wcisnąć Ci go do ręki. Wtedy krótka piłka i tekst wyśmiewającym tonem: “naprawdę sądziłaś, że będę po Tobie sprzątał?”

Rozmawiacie w tym parku i coś nie podoba się jej w jakiejś Twojej wypowiedzi, więc wtedy z uśmiechem na twarzy pokazujesz palcem między drzewa i mówisz: “tam są drzwi”.

Jak prowadzić dynamiczną rozmowę z dziewczyną?

Jak rozmawiać z dziewczyną w dynamiczny sposób? Dynamiczna rozmowa to taka, podczas której macie o czym rozmawiać, nie przynudzasz, emocjonujesz się, gdy o czymś opowiadasz. Wielu facetów mówi monotonnie, jednym tonem i wygląda to jak wywiad. Wydawać by się mogło, że gdy dziewczyna mówi, że była wczoraj na solarium albo na rzęsach, to nie ma co na to odpowiedzieć. Zapytaj, czy była na solarium stojącym czy sobie leżała i czy to są rzęsy 2D czy 3D. Zaskoczysz ją, że wiesz, że są solaria stojące i że ogarniasz metody przedłużania rzęs. Nie musisz o tym nic więcej wiedzieć. Ona od razu pomyśli, że jesteś obyty z kobietami w przeciwieństwie do innych, skoro wiesz takie rzeczy.

Jak dynamicznie rozmawiać z dziewczyną?

Bądź przygotowany na to, że rozmowa będzie czasem zmierzać donikąd. Mając tę świadomość, będzie Ci łatwiej dać sobie z tym radę. Przykład z solarium i rzęsami ma Ci uświadomić, że zawsze można wyjść z trudnej sytuacji, jaką jest brak tematów. Jak dołożysz do tego budowanie napięcia seksualnego za pomocą tekstów z mojego bloga lub płatnych materiałów, to zobaczysz, że bez większego wysiłku zdobędziesz jej zainteresowanie. Oczywiście zdarzają się dziewczyny przymulone lub z zawyżonym mniemaniem o sobie, z którymi rozmowa nie będzie łatwa. Zauważyłem, że i takie można rozgryźć i odwrócić sytuację. Obserwuj je, by zobaczyć, na jakie tematy zaczynają się rozgadywać i pobudzaj ich wyobraźnię zwrotami z mojego płatnego poradnika. Wtedy będziesz robił z nimi lepsze rzeczy niż rozmowa.

Jak rozmawiać z dziewczyną i co odpowiadać na jej docinki?

Dynamiczną rozmową można też nazwać umiejętność odpowiadania na jej pierdolamento w zajebisty sposób. Przykładowo spotkałeś dawną koleżankę, rozmawiacie i ona w pewnym momencie wyjeżdża z jakimś tekstem typu, że masz stare buty. Przeciętny facet będzie się tłumaczył albo strzeli focha, a Ty powinieneś powiedzieć, że czekałeś, aż ją spotkasz, żeby kupić takie, jakie jej się będą podobać. Wtedy z takiego przypadkowego spotkania robisz sobie okazję, aby 2 raz się z nią umówić. Oczywiście będzie doradzać Ci jakieś drogie buty, których normalnie byś sobie nie kupił, więc musisz najpierw wybadać, które jeszcze się jej podobają i wybrać te tańsze. Dzięki temu dowiesz się też, na co kobiety zwracają uwagę w wyglądzie faceta i zdobywasz wiele porad, które uczynią Cię bardziej atrakcyjnym.

Jak rozmawiać z dziewczyną – kolejny przykład dobrej odpowiedzi

Innym przykładem może być też sytuacja np. przed wejściem do galerii. Nieznajoma kobieta pyta, czy masz zapalniczkę, to powinieneś odpowiedzieć z uśmiechem na twarzy: “a co Cię to obchodzi?”. Przeciętny facet dostaje takie pytanie od pięknej dziewczyny, daje bez słowa zapalniczkę i nie wykorzystuje okazji do poznania. Sam sobie zaprzepaszcza możliwość poznania jej. Nawet nie wiesz, w jakim szoku będzie dziewczyna po takiej odpowiedzi. A szok to też emocja, w dodatku wyjątkowo silna. Ty masz dawać emocje, a nie zachowywać się jak przeciętny koleś, więc nie możesz marnować takich okazji. Musisz sam je sobie tworzyć. Mam nadzieję, że powyższe przykłady jasno tłumaczą, jak rozmawiać z dziewczyną.

Jak rozmawiać z dziewczyną, aby wysoko oceniała spotkania z Tobą?

Aby nie dać sobie wejść na głowę i być dla niej atrakcyjny i pociągający, rozmawiaj tak, jak na powyższych przykładach. Zawsze bądź przygotowany na teksty czy zachowania, mające na celu sprawdzić, czy nadajesz się do czegoś więcej niż bycie jej waflem. Przede wszystkim nie może zobaczyć u Ciebie pizdowatości. Zawsze miej w zanadrzu jakieś teksty na różne sytuacje. Przykładowo dziewczyna mówi Ci, że ma dziś imieniny, to nie składaj jej tradycyjnych życzeń jak wszyscy, tylko powiedz: “życzę Ci, żebyś wystąpiła w filmie dla dorosłych i żebym Cię obejrzał.” Wyróżnij się od innych facetów sposobem rozmowy i humorem. Na 90% pierwszych randek zawsze mówiłem prawie to samo i byłem przygotowany na rozmowy, stąd też odniosłem na tym polu sporo sukcesów.

Jak rozmawiać z dziewczynami, aby odnosić z nimi sukcesy?

Jeśli kobieta od początku zobaczy, że nie jesteś małomównym mrukiem, doświadczy przy Tobie emocji, pokażesz się jako osoba z poczuciem humoru, to sama zacznie popychać do przodu rozmowę i relację. Nie jest tak, że trzeba cały czas intensywnie ją oczarowywać. Nie jest też tak, że trzeba jej nadskakiwać czy wspinać się na nie wiadomo jakie wyżyny elokwencji. Pokaż się od dobrej strony na początku, stosując się do tych porad i ona już będzie wiedziała, co zrobić, aby ze zwykłej rozmowy przejść do flirtu i dwuznacznych tematów. Wtedy spotkania lub pisanie wejdą na wyższy poziom. Teraz powinno być Ci bliższe, jak rozmawiać z dziewczyną. Przeczytaj wszystkie wpisy podlinkowane w tym artykule, aby mieć w miarę dużą wiedzę na ten temat.

Jak rozmawiać z dziewczyną, gdy coś się psuje?

Od czasu do czasu daj jej też negatywne emocje. Zrozumiesz, że przyszła na nie pora, gdy:

 • wejdziesz w jej buty i pomyślisz, że trochę już za dużo tego dobrego (łatwo to wyczujesz, te myśli samoistnie nadejdą)
 • zobaczysz, że jej stosunek do Ciebie lub coś w waszej relacji się zmieni, np. na spotkaniach zacznie ciągle rozmawiać z koleżankami przez telefon, a wcześniej tego nie robiła (również łatwo to zauważysz, że pora na trochę odmiennych emocji)
 • ewidentnie coś się popsuje w waszej relacji
 • zacznie zachowywać się źle, np. spóźniać się na spotkania, być nerwowa, itp.

Jak rozmawiać z dziewczyną – emocje negatywne

Te zachowania i sytuacje są oznaką, że pora na coś innego. Nie serwuj ciągle pozytywnych emocji, bo uzna Cię za nudziarza. Masz być intrygującym, męskim i trochę niegrzecznym facetem, a nie kolejnym nudnym i koleżeńskim.

Dzięki temu nigdy nie wylądujesz w szufladce friendzone (koleżeństwo) – zawsze będziesz dla niej atrakcyjny i pociągający.

Szybko wyczujesz, kiedy zmienić kobiece emocje. To w połączeniu z wiedzą na temat tego, o czym rozmawiać z dziewczyną i jak rozmawiać z dziewczyną, zbuduje Twoją pewność siebie.

Jak rozmawiać z dziewczyną – mowa ciała

Słowa, które jej mówisz, to ułamek sukcesu. Na właściwy odbiór słów wpływają w większym stopniu:

 • mimika, wyraz twarzy, spojrzenie
 • ton głosu, modulacja, głośność, tempo mówienia i ogólne brzmienie
 • gesty, ruchy ciała i jego postawa, czyli jak wyglądasz, gdy coś mówisz

Wzmocnij swój przekaz i wywołaj w kobiecie silniejsze przeżycia. Opowiadaj emocjonujące słowa czy zdania, zachowując się i brzmiąc, jakbyś sam te emocje przeżywał i odczuwał.

O czym rozmawiać z dziewczyną, którą chcesz dopiero poznać?

Dowiedz się o niej jak najwięcej bez przeprowadzania wywiadu. Jeśli rozmawiacie na dany temat, nie przechodź od razu do następnego, tylko wyłap słowa-klucze i kontynuuj chwilę. Dopowiedz do tych słów coś od siebie, dzięki czemu rozmowa nie będzie wyglądać jak wywiad.

O czym i jak rozmawiać z nowo poznaną dziewczyną:

 • o niej samej, bo dowiesz się więcej,
 • będziesz mógł do tych tematów powracać,
 • kolejne rzeczy, których będziesz się o niej dowiadywał, będą mogły łączyć się z poprzednimi tematami, o których rozmawialiście,

To doprowadzi do tego, że rozmowa nie będzie nudna. Kobieta od razu zauważy, że w końcu spotkała kogoś, z kim ma wspólny język i po kilku minutach rozmowy sama przejmie pałeczkę i będzie Cię zagadywać.

O czym rozmawiać z dziewczyną na pierwszej randce?

Podczas pierwszych randek i wiadomości wymienianych z kobietą naturalną sprawą jest też rozmowa tematy bardziej przyziemne. Są to praca, szkoła, studia, ulubiona muzyka, książki, filmy, imprezy, poprzednie związki, rodzina. Niektóre z tych tematów są wrażliwe, mniej przyjemne.

Dobrze wyczuć zainteresowanie rozmową np. o pracy. Zazwyczaj ludzie jej nie lubią, kojarzy się z wczesnym wstawaniem, zmęczeniem, itd. To, czy lubi swoją pracę na pewno wyczujesz. Napomknie o niej 2-3 razy i już będziesz wiedział, że można na ten temat dłużej porozmawiać. Jak język rozwiązuje się jej sam w danym temacie, kontynuuj go.

Zauważyłem pewną zależność – jak kobieta lubi swoją pracę i jest chętna o niej gadać z kimś nowo poznanym, to nie używa zwrotów, typu “moja koleżanka z pracy mnie rano wkurzyła”, tylko używa imion “Kasia mnie rano wkurzyła”.

Jak rozmawiać z dziewczyną – wnioski

Słowem podsumowania, o czym rozmawiać z dziewczyną?

 • o jej planach, celach, marzeniach,
 • miłych chwilach i ciekawych przygodach, jakich doświadczyła,
 • miejscach, w których była,
 • jakie są jej osiągnięcia życiowe,
 • szczęśliwym okresie w jej życiu,
 • dzieciństwie, jeśli miała fajne,
 • jej pasjach,
 • w jaki sposób lubi spędzać wolny czas,
 • co ją śmieszy, pociąga, podnieca,
 • jakimi wartościami kieruje się w życiu,
 • jaki lubi uprawiać sport, co lubi jeść

Dawanie emocji i budowanie napięcia seksualnego mogą wydawać się trudne, ale są to pozory, bo użyte w tym poradniku przykłady są zaawansowane.

Z moją pomocą dziewczyny będą odczuwać do Ciebie pociąg seksualny, a Ty poczujesz się męski, bo będziesz odnosił prawdziwe sukcesy w relacjach. Napisz teraz:
mariusz@mariuszrybka.pl