Jak komplementować kobietę? Przykłady komplementów

Ostatnio znalazłem stary folder ze screenami moich pierwszych wiadomości do dziewczyn. Wiadomości wyróżniało to, że w większości z nich komplementowałem kobietę. Na 38 pierwszych wiadomości, na aż 32 dziewczyny mi nie odpisały, tylko dlatego że je skomplementowałem. Wiadomości, na które dostałem odpowiedź, nie zawierały żadnego komplementu.

Stąd pierwszy ważny wniosek – jak komplementować kobietę, to na pewno nie krótko znaną i nie w pierwszych wiadomościach.

Drugi ważny wniosek – jak mówić komplementy, to te niezwiązane z wyglądem kobiety, którą chcesz poznać.

Mówienie komplementów to sztuka. Trzeba mówić je tak, by kobieta nie pomyślała, że mówisz je, by coś zyskać, np. kontakt. W takim razie, jak komplementować kobietę i robić to dobrze? Na końcu poradnika znajdziesz przykłady komplementów.

Jak mówić komplementy?

Pierwsza zasada – mów je, bo chcesz je powiedzieć. Jak piszesz w pierwszych wiadomościach komplement, to startujesz z pozycji osoby potrzebującej. Ona wie, że komplementujesz, bo marzysz, by się z Tobą umówiła. Ty masz być wyzwaniem dla dziewczyny, masz być męski i pokazać się od atrakcyjnej strony. Komplementując, łamiesz wszystkie te zasady.

Trochę inaczej sprawa się ma, jak podrywasz kobietę w miejscu publicznym. Wtedy możesz od razu powiedzieć, że zagadałeś, bo Ci się spodobała. Jest inny odbiór w internecie, a inny na żywo.

Jak zagadujesz do dziewczyny przez internet, poczekaj z komplementem dotyczącym wyglądu, aż się spotkacie. Jak komplementować kobietę zanim w ogóle dojdzie do pierwszego spotkania?

Jak komplementować kobietę, której nie znasz?

Od dłuższego czasu praktycznie w ogóle nie komplementuję wyglądu kobiet i dobrze na tym wychodzę. Na 90% pierwszych wiadomości dostaję odpowiedzi i nawiązuje relacje. Na spotkaniach też tego unikam – wyznaję prostą zasadę, że moje spojrzenie na kobietę ma być dla niej komplementem. Jeśli komplementujesz wygląd dziewczyny, której nie znasz i która nie jest jeszcze Tobą zainteresowana, to nie wyróżniasz się od innych facetów. Do tego nadmiernie schlebiasz, przez co zamieniasz ją w osobę o zbyt wysokim mniemaniu o siebie. Później trafiasz na same księżniczki o wybujałym ego, a wiem, że nie jest to Twój target.

Lepiej, byś komplementował to, co kobieta osiągnęła, jakim jest człowiekiem, charakter, podejście do niektórych spraw, itp. Natomiast nauczony doświadczeniem mogę Ci podpowiedzieć, by poczekać z komplementowaniem, aż ona pierwsza to zrobi. Gdy pierwsza się wysili i dopiero wtedy ją skomplementujesz, to poczuje, że zasłużyła na komplement od Ciebie. To jest ważne, by nie mówić komplementów za nic, w końcu Ty też lubisz być komplementowany.

Jak komplementować kobietę i kiedy to robić?

Nieznajoma z internetu nie jest jeszcze Tobą zainteresowana, a komplementem w pierwszej wiadomości pokazujesz, że Ty jesteś nadmiernie zainteresowany nią. Zobacz z boku, jak to wygląda – komplementujesz, wchodzisz w dupę obcej dziewczynie, a nawet się z nią nie całowałeś, nie wspominając o czymś więcej.

Lepiej, byś mówił nieoczywiste komplementy. Jeśli jest bardzo ładna, komplementuj wszystko, tylko nie wygląd np. osobowość czy umiejętne rozwiązanie jakiegoś problemu.

Komplementy związane z wyglądem są jak najbardziej wskazane, gdy jesteś w związku. Mów kobiecie, jak na Ciebie działa, że nie możesz się oprzeć, że kusi Cię, że przechodzą Cię dreszcze, jak myślisz o dzisiejszej wspólnej nocy. Sprawdź mój kurs uwodzenia – w materiałach znajdziesz więcej informacji, jak komplementować kobietę oraz przykłady komplementów w o wiele większej ilości niż poniżej.

Jak komplementować kobietę – przykłady komplementów

Przykłady komplementów, które nie są związane z wyglądem:

Widzę, że jesteś bardzo zaradną kobietą.

Lubię kobiety silne psychicznie, a po Twojej opowieści, wiem, że taka jesteś.

Podoba mi się to, że się rozwijasz.

Doceniam Twoją pracę w wolontariacie, nie każdy by się w tym odnalazł.

Jesteś bardzo pomysłowa, potrafisz pozytywnie zaskoczyć.

Masz taką wiedzę w tym temacie, że powinnaś założyć blog i o tym pisać.

Podoba mi się, jak tak do mnie mówisz.

Bardzo dobrze mi się z Tobą rozmawia, jesteś dobrym rozmówcą i podoba mi się Twój bogaty zasób słów.

Lubię Cię za to, że nie jesteś drętwa i że masz poczucie humoru, jak mało kto.

Prowadzisz ciekawe życie, przy Tobie ciężko się nudzić.

Ale jesteś kreatywna i pomysłowa!

Przy Tobie się czuję, jak w najlepszym towarzystwie.

Podziwiam Cię za tak ambitne plany.

Kręcą mnie kobiety na kierowniczych stanowiskach, bo są charyzmatyczne i pewne siebie także po pracy.

Twoje umiejętności rozwiązywania problemów są na najwyższym poziomie.

Codziennie emanujesz pozytywną energią i nigdy nie wstajesz lewą nogą.

Nie znam nikogo, kto by tak ładnie rysował jak Ty.

Normalnie wzór do naśladowania!

Ale władasz francuskim, jestem w szoku!

Lubię kobiety z tak bujną wyobraźnią.

Powinnaś zostać negocjatorką, bo udało Ci się mnie do tego przekonać, a nie było to łatwe.

Masz do tego talent!

Niesamowite, jak duże kompetencje masz w tej kwestii.

Kapitalnie poradziłaś sobie w tak trudnej sytuacji.

Komplementy – przykłady

Wiesz już, jak komplementować kobietę i poznałeś przykłady komplementów. Z komplementowaniem wyglądu jest taki problem, że może podobać Ci się w kobiecie to, co jest jej największym kompleksem. Znam taką, która maluje usta, mocno je powiększając i zmieniając ich kształt, bo bez makijażu wyglądają, jakby przeszła kiedyś udar. Każdy facet, który komplementuje jej usta, jest spalony i wiem, że czasem doprowadza ją to do płaczu.

Przeczytaj też inne poradniki:

Jeśli masz pytania związane z uwodzeniem kobiet, napisz do mnie na mariusz@mariuszrybka.pl