Uwodzenie kobiet. Jak uwieść kobietę – 15 porad trenera uwodzenia.

Uwodzenie kobiet. Jak uwieść kobietę – 15 porad trenera uwodzenia.

Rozmawiaj tak, by działać na kobiece zmysły i pobudzać ich wyobraźnię. To, co opisujesz kobiecie, uczyń maksymalnie żywym. Określaj słowami, co kobieta ma zobaczyć, usłyszeć, poczuć dotykiem, smakiem i węchem. Jeśli chcesz wywołać w kobiecie emocję szczęścia, opowiedz jej historię o tym, jak Ty byłeś szczęśliwy. Zrób analogicznie dla uczucia zakochania, itd.

Uwodzenie kobiet bez flirtowania nie może się udać, dlatego przeczytaj poradnik:

Uwodzenie kobiet – jak uwieść kobietę słowami

Uwodzenie kobiet z wykorzystaniem swojego głosu jest bardzo skuteczne. Twój głos jest bardzo potężnym narzędziem. Mów powoli i wyraźnie, nie śpiesz się z wypowiadanymi zdaniami. Staraj się odpowiednio go modulować, a zadziała na kobiety. Gdy jestem na spotkaniu z kobietą, wyobrażam sobie, że leżę z nią w łóżku i rozmawiam. Dzięki temu mój głos bardzo mocno oddziałuje na kobiety, dlatego pomyśl, jakim głosem i tempem byś rozmawiał, leżąc z nią w łóżku. W takim razie, jak uwieść kobietę słowami? Przeczytaj poniższe poradniki i stanie się to jasne:

Uwodzenie kobiet – jak uwieść kobietę wzrokiem

Podczas rozmowy z kobietą utrzymuj kontakt wzrokowy. Na pewno potrafisz patrzeć na kobietę uwodzicielskim wzrokiem. Jednak zachowaj umiar, nie patrz jej w oczy non stop, a obserwuj jej reakcję (i jej oczu), gdy patrzysz się takim spojrzeniem. Jeśli zobaczysz, że w pewnym momencie na ułamek sekundy zjechała oczami na Twoje usta, to znak, że chce pocałunku. Pamiętaj, by spuszczać wzrok dopiero, gdy kobieta to zrobi. Gdyby Twoje spojrzenie kończyło się szybciej, byłaby to oznaka onieśmielenia i braku pewności siebie.

Uwodzenie kobiet – jak uwieść kobietę dotykiem

Kolejną istotną kwestią w uwodzeniu kobiet jest dotyk. Musisz ją dotknąć i pocałować w policzek przy przywitaniu. Kobiety właśnie tak się witają, to dla nich naturalne, więc nie pomijaj tego elementu. Uwierz mi, że na kilkaset pierwszych randek ani jedna się nie skrzywiła, nie odsunęła, ani nie sprzedała mi liścia za takie przywitanie. A to jest właśnie idealny moment na zainicjowanie dotyku, pokazanie jej pewności siebie i tego, że się jej nie boisz (czy ogólnie kobiet). Gdy już przywitaliście się i macie ruszyć, muśnij subtelnie jej plecy.

Jak uwieść kobietę zapachem

Nigdy nie zapomnę słów, jakie usłyszałem kiedyś od dwóch pewnych dziewczyn. Obie powiedziały do mnie dokładnie to samo, z tym że jedna po bardzo namiętnym pocałunku w parku, a druga nad ranem. Powiedziały, że w ogóle im się nie spodobałem, jak mnie zobaczyły, ale uwiódł je mój zapach. O uwodzicielskim spojrzeniu również się nasłuchałem, ale te dwie sytuacje z zapachem wyjątkowo zapadły mi w pamięć. Był do dla mnie szok, że nie trzeba podobać się kobiecie, aby do czegoś z nią doszło.

To idealne potwierdzenie tego, że dla kobiet wygląd mężczyzny nie jest najważniejszy. Jeśli nie jesteś przystojny, dobrze zbudowany czy wysoki, spokojnie możesz nadganiać atrakcyjnych facetów.

Jak uwieść kobietę swoim zachowaniem

Przepuszczaj kobietę w drzwiach, odsuwaj krzesło, daj swoją kurtkę, gdy jest jej zimno. Niby drobnostki, a jednak robią swoją robotę. Pamiętaj, że kobiety często sprawdzają mężczyzn, czy nadają się na kogoś więcej, czy można ich przedstawić koleżankom, rodzinie. Przykładowo dziewczyna da Ci do powąchania perfum, abyś ocenił czy ładny zapach. Jeśli zaciągniesz się nim tak, że usłyszy Twoje smarki lub zaczniesz pociągać nosem jak pies, to już wie, że jesteś nieokrzesany. Pokaż, że masz klasę i jesteś dobrze wychowany. One pragną kogoś, kto umie zachować się w każdej sytuacji.

Uwodzenie a Twoje zachowanie

Całkiem niedawno zechciałem kupić pewnej 30-letniej dziewczynie kwiaty. Poszedłem do kwiaciarni i poprosiłem o duży bukiet. Pani zapytała mnie, ile konkretnie tych róż, więc strzeliłem, że 30, całkowicie zapominając, że adresatka kwiatów ma tyle lat. Wręczając jej kwiaty zapytała mnie, ile ich tu jest. Odpowiedziałem, że 30, a ona: “ooo, to tyle, ile mam lat.” Wtedy zaskoczony wykorzystałem okazję i powiedziałem: “tak, pamiętałem, że masz 30 lat, dlatego też tyle róż Ci wręczyłem.” Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak mocno zadziałała na nią moja “pamięć”, a nie wielkość bukietu.

Uwodzenie kobiet a pewność siebie i szacunek do nich

Nie pytaj kobiety, “gdzie idziemy?, co robimy?” Albo jesteś facet, który prowadzi kobietę, relację, czy związek, albo nie jesteś facet. Musisz wiedzieć, czego chcesz od niej i od życia. Nie okazuj zazdrości o innych facetów, z którymi rozmawia. Niczego jej nie zabraniaj, niech nie czuje się osaczona. Nie pokazuj, że jesteś zdesperowany, napalony, bo uwodzenie kobiet nie na tym polega i nie uda Ci się jej uwieść. Zbuduj między wami poczucie komfortu, aby czuła się przy Tobie dobrze i bezpiecznie. Kontroluj całą rzeczywistość, jaka was otacza. Skoro interesuje Cię, jak uwieść kobietę, przeczytaj też artykuły, jak być bardziej męskim i jak być wyzwaniem dla dziewczyny. Pomogą Ci zrozumieć, jak uwieść kobietę i to, jak one myślą.

Uwodzenie kobiet z klasą

Zadajesz się z kobietą, więc odzywaj się do niej, jak do kobiety. To nie jest baba, typiara, kolesiówa, a o takich odzywkach słyszałem, że są na porządku dziennym. Jak faceci nie odzywają się tak personalnie do kobiety, z którą są na spotkaniu, to często mówią przy niej w taki sposób o innych kobietach. Wystarczy, że raz Ci się wymsknie takie buractwo, to możesz szukać innej. Nie opowiadaj też o swoich podbojach, nie chwal się osiągnięciami, bo to prostackie, a kobieta i tak Ci o swoich przygodach nie opowie, nawet jak pierwszy się przed nią w tej sprawie otworzysz.

Uwodzenie kobiet a komplementy

W artykule, jak zacząć pisanie z dziewczyną, aby szybko się umówić, nie dałem ani jednego komplementu podczas pisania, a jednak obie kobiety same zaproponowały spotkanie. Stało się tak, ponieważ dałem im silne emocje słowami, więc da się uwodzić kobiety bez komplementowania.

Przeczytaj poradnik, jak komplementować kobietę i poznaj przykłady komplementów.

Jeśli jednak nie możesz się powstrzymać, zamiast komplementować jej wygląd, odnoś się do tego, jakim jest człowiekiem, jakie wartości wyznaje, jakie ma osiągnięcia, itd. Mów komplementy, bo chcesz je powiedzieć, a nie dlatego, że wypada. Ubierz w odpowiednie słowa to, co chcesz w niej pochwalić, aby nie mówić ogólnikowych komplementów. Jeden komplement na jedno spotkanie spokojnie wystarczy. Z dawaniem komplementów bardzo mocno powiązana jest kolejna kwestia.

Uwodzenie kobiet a bycie miłym

Czy to wszystko, co przeczytałeś o uwodzeniu kobiet oznacza, że powinieneś być miły? Miły facet to taki, który jest nudny, który nie wyróżnia się i jest przewidywalny. Większość mężczyzn, którzy idą na randkę, stawiają kobietę na piedestale. To nie jest bogini, ktoś bardziej wartościowy od Ciebie, więc traktuj ją tak samo, jak każdego innego człowieka. Nie podlizuj się jej, a jak zachowuje się niewłaściwie, przekracza jakąś granicę, to poinformuj ją, że nie będziesz czegoś takiego akceptował, że nie podoba Ci się jej zachowanie. Masz być trochę niegrzecznym i męskim facetem, bo ona nie potrzebuje kolejnych miłych, nawet do koleżeństwa. Nie wchodź jej w dupę, a zaintryguj. Wiedz, kiedy jest granica bycia zbyt miłym i jej nie przekraczaj.

Przeczytaj wskazówki, jak stworzyć wymarzoną relację i skup się na punkcie nr 5 – podałem w nim przykład, dlaczego nie być miłym dla kobiet.

Jak uwieść kobietę w 5 minut

Atrakcyjność fizyczna nie jest aż tak istotna. Ważne, abyś miał czyste ubranie, buty, paznokcie i włosy. Nie wykonuj nerwowych ruchów, w obecności kobiety ruszaj się powoli, bądź opanowany.

Kobiety lubią wesołych facetów, więc uśmiechaj się i żartuj. Niech od początku spotkania zobaczy Twój uśmiech. Kiedyś robiłem testy i podchodziłem do dziewczyn ze swoją naturalną miną bez uśmiechu i zawsze takie spotkanie przebiegało gorzej. Kobieta była wtedy mniej rozmowna, czuć było stres i napiętą atmosferę. Ciężko było doprowadzić do czegoś więcej niż dyskusja.

Wierzę, że po przeczytaniu tego poradnika wiesz już, jak uwieść kobietę i że zaczniesz praktykować uwodzenie kobiet. Aby mieć bardzo dużą wiedzę o tym, jak uwieść kobietę, przeczytaj wszystkie podlinkowane poradniki.

Jak uwieść kobietę – mój kurs

Dzięki materiałom, jakie przygotowałem dla swoich kursantów, uwodzenie kobiet stanie się przyjemnością opartą na sukcesach. Zamów je lub spotkajmy się – nauczę Cię, jak uwieść kobietę. Sprawdź teraz mój kurs uwodzenia i napisz do mnie.