Jak wyjść z friendzone?

Jak wyjść z friendzone?

Friendzone to sytuacja, w której jesteś dla niej tylko kolegą. Doprowadziłeś do tego, bo nie budowałeś napięcia seksualnego i nie dawałeś emocji, dlatego przeczytaj poradnik, jak wzbudzić emocje w kobiecie. Jak zmienić stosunki między wami, a tym samym, jak wyjść z friendzone?

Jak wyjść z friendzone – nie lataj za nią

Do tej pory było tak, że byłeś na każde jej zawołanie. Przejawiałeś niemęskie zachowania, dlatego przeczytaj poradnik, jak być bardziej męskim. Wtedy zrozumiesz, jak zachowuje się prawdziwy facet. Teraz ona go w Tobie nie widzi.

Odzywaj się do niej rzadziej, odpisuj z opóźnieniem, przestań komplementować i robić to, co ona chce. Nie okazuj swojego zainteresowania nią, jako kandydatką do czegoś więcej. Masz być dla niej nagrodą, więc przeczytaj też poradnik, jak być wyzwaniem dla dziewczyny.

Jak wyjść z friendzone – baw się dobrze bez niej

Daj jej do zrozumienia, że masz teraz ważniejsze sprawy niż ona i udowodnij jej to w niebezpośredni sposób. Pojedź z kolegami w góry na weekend i do tego wstaw gdzieś zdjęcie z tego wyjazdu, jak się dobrze bawisz. Zaskocz ją, że pojechałeś na 2 koniec Polski bez informowania jej o tym.
Emocja szoku jest przepotężna.

Ważne – nie wysyłaj jej tego zdjęcia na priv. Ma je zobaczyć na Twoim profilu, a nie w prywatnej wiadomości.
Ma odczuć, że bawisz się dobrze bez niej i że podczas wyjazdu w ogóle o niej nie myślisz. Ma dla Ciebie nie istnieć.

Znajdź sobie jakiekolwiek zajęcia, byleby spędzać z nią mniej czasu. Ona musi poczuć, że masz czas na wszystko, tylko nie na nią, ale nie kończ znajomości. Po prostu ogranicz kontakt.

Jak wyjść z friendzone – buduj napięcie seksualne

Najważniejszą kwestią w relacjach jest napięcie seksualne. Skoro czytasz artykuł, jak wyjść z friendzone, to znaczy, że nie budowałeś napięcia seksualnego między wami.
Nie czuje się przy Tobie podniecona, bo prowadzisz z nią zwykłe rozmowy zamiast flirtować.

Sprawdź poradnik, jak flirtować z dziewczyną i zobacz przykłady flirtu.

Zawsze powtarzam kursantom – nie rozmawiaj z kobietą tylko flirtuj. Niech w waszych rozmowach pojawi się więcej tekstów, które działają na kobietę.
Dowiedz się, jakie słowa działają na kobietę i wplataj do swoich wypowiedzi takie sformułowania.

Jak wyjść z friendzone, budując napięcie

Na spotkaniu o wiele szybciej zbudujesz napięcie seksualne. Masz wtedy możliwość dotykania jej i pocałunku. Jeśli znacie się już trochę, to dotyk jest w tej relacji czymś naturalnym.

Podniecaj ją słowami i połącz to z dotykiem i pocałunkiem. Przeczytaj poradnik, jak rozpalić kobietę na 1 spotkaniu, który przyda Ci się na przyszłość.

Jeśli szukasz informacji, jak wyjść z friendzone, to na pierwszych spotkaniach popełniłeś sporo błędów i ciągnie się to do dziś.

Już na pierwszym spotkaniu powinieneś zaprezentować się jako osoba budująca napięcie seksualne, flirtująca i dająca emocje.
Dużo da kurs uwodzenia / podrywu, który przygotowałem specjalnie, byś ulepszył w sobie te najważniejsze kwestie.

Jak wyjść z friendzone – zrozum, jak myślą kobiety

Jak będziesz próbował logicznie przekonać do siebie dziewczynę, przyniesie to odwrotny skutek. Logiczne argumenty nie działają na kobiety.
Zmień jej emocje, z którymi Cię kojarzy, to zacznie patrzeć na Ciebie wzrokiem pożądania.

Nie dawaj jej ciągle pozytywnych emocji. Do tej pory takie dawałeś i wylądowałeś we friendzone, więc pora na inne.
Kobiety uwielbiają doświadczać różne emocje, więc jak dasz trochę mniej pozytywne, tylko na tym zyskasz 😉

Jak wyjść z friendzone – spraw, by była zazdrosna o inną

Jak dasz jej subtelnie znać, że nie odebrałeś wczoraj telefonu, bo widziałeś się z inną, albo że w piątek się z nią nie spotkasz, bo koleżanka zaprasza Cię do siebie, to zacznie stawać się zazdrosna. W jej głowie pojawi się myśl, że działasz na tę inną.

To w połączeniu z poprzednimi wskazówkami sprawi, że zacznie inaczej Cię postrzegać. Zrozumie, że wasza znajomość może się skończyć, jak zaczniesz kręcić z inną.
Będzie czuła, że zeszła na 2 plan, a żadna dziewczyna nie cierpi być druga czy gorsza.

Połącz wszystkie porady ze sobą i zastosuj je w praktyce. Napisz do mnie w sprawie płatnych materiałów, dzięki którym nigdy więcej nie wylądujesz we friendzone. Mało tego – po kursie dziewczyny zaczną mieć do Ciebie słabość, bo będziesz uwodził lepiej niż większość facetów: mariusz@mariuszrybka.pl