Jak wyjść z friendzone? 5 sposobów na szybkie wyjście

Jak wyjść z friendzone? 5 sposobów na szybkie wyjście

Poznaj szybkie sposoby, jak wyjść z friendzone. Friendzone to sytuacja, w której jesteś dla dziewczyny tylko kolegą. To sytuacja, w której tak naprawdę jesteś jej waflem na zawołanie i kimś, kto nie wywołuje w niej napięcia seksualnego. W takim razie, jak to zmienić, a tym samym, jak wyjść z friendzone?

Jak wyjść z friendzone – nie lataj za nią

Musisz przestać być na zawołanie tej dziewczyny. Do tej pory tak było, dlatego trafiłeś do friendzone. Ona bawi się tym, że znalazła sobie jelenia od darmowych podwózek, tampona od wysłuchiwania swoich żali, przyjaciela, który zawsze będzie po jej stronie. Jeśli byłeś takim waflem do tej pory, to przejawiałeś bardzo niemęskie zachowania. Musisz dowiedzieć się, jak być bardziej męskim. Wtedy zrozumiesz, jak zachowuje się prawdziwy facet. Teraz ona go w Tobie nie widzi. Odzywaj się do niej rzadziej, odpisuj z opóźnieniem, przestań ją komplementować i robić to, co ona chce. Nie okazuj swojego zainteresowania nią, jako kandydatką do czegoś więcej. Masz być dla niej nagrodą, więc przeczytaj też poradnik, jak być wyzwaniem dla dziewczyny.

Jak wyjść z friendzone – baw się dobrze bez niej

Daj jej do zrozumienia, że masz teraz ważniejsze sprawy niż ona i udowodnij jej to w niebezpośredni sposób. Czyli napisz, że w ten weekend jedziesz z kolegami w góry i do tego wstaw gdzieś zdjęcie z tego wyjazdu, jak się dobrze bawisz. Ważne jest to, abyś nie wysyłał jej tego zdjęcia na priv. Ma je zobaczyć na Twoim profilu, a nie w prywatnej wiadomości. Ma odczuć, że bawisz się dobrze bez niej i że podczas wyjazdu w ogóle o niej nie myślisz. Ma dla Ciebie nie istnieć. Znajdź sobie jakiekolwiek zajęcia, byleby spędzać z nią mniej czasu. Ona musi poczuć, że masz czas na wszystko, tylko nie na nią, ale nie kończ znajomości. Po prostu prowadź rozmowy rzadziej.

Jak wyjść z friendzone – buduj napięcie seksualne

Najważniejszą kwestią w relacjach jest napięcie seksualne. Skoro czytasz artykuł, jak wyjść z friendzone, to znaczy, że nie zbudowałeś napięcia seksualnego między wami. Nie jesteś jej do niczego potrzebny, bo nie czuje się przy Tobie podniecona. Inni ją podniecają i dobrze się z nimi bawi, więc też zacznij to robić. I teraz pomyślisz, że miałeś z nią rzadziej rozmawiać i spędzać mniej czasu, więc jak zbudować napięcie seksualne w tej sytuacji? Kluczowe jest tutaj określenie “rzadziej”. Dowiedz się, jakie słowa działają na kobietę i jeśli już z nią rozmawiasz, wplataj do swoich wypowiedzi takie sformułowania. Niech w waszych rozmowach pojawi się więcej tekstów, które działają na kobietę.

Jak wyjść z friendzone, budując napięcie seksualne

Zdecydowanie szybciej można zbudować napięcie seksualne na spotkaniu. Masz wtedy możliwość dotykania jej i pocałunku. Jeśli znacie się już trochę, to dotyk jest czymś naturalnym. Teraz wystarczy postarać się podniecić dziewczynę i połączyć to z dotykiem lub pocałunkiem. Przeczytaj poradnik, jak rozpalić kobietę na 1 spotkaniu, który przyda Ci się na przyszłość. Jeśli szukasz informacji, jak wyjść z friendzone, to na pierwszych spotkaniach popełniłeś sporo błędów i ciągnie się to do dziś. Już na pierwszym spotkaniu powinieneś zaprezentować się jako osoba budująca napięcie seksualne, flirtująca i dająca emocje. Tego wszystkiego zabrakło i dlatego teraz próbujesz wyjść z friendzone.

Jak wyjść z friendzone – zrozum, jak myślą kobiety

Gdy będziesz próbował logicznie przekonać do siebie dziewczynę, przyniesie to odwrotny skutek. Zmień jej emocje, z którymi Ciebie kojarzy, to zacznie inaczej na Ciebie patrzeć. Być może też nie wzbudzasz w niej żadnych emocji, dlatego przeczytaj poradnik, jak wzbudzić emocje w kobiecie. Logiczne argumenty nie działają na kobiety. One kierują się emocjami i co ważne, nie mogą to być tylko pozytywne emocje, bo będziesz dla nich nudny. Jeśli nie wiesz, jak wyjść z friendzone, to masz niewielkie pojęcie o kobietach i o ich sposobie myślenia. Musisz to wszystko pojąć, aby mieć sukcesy z nimi, dlatego zapisz się na kurs uwodzenia. Dostaniesz sporo wiedzy i gotowych erotycznych metafor, dzięki którym zbudujesz napięcie seksualne, o którym wspomniałem w poprzednim kroku.

Jak wyjść z friendzone – spraw, by była zazdrosna o inną

Jak dasz jej subtelnie znać, że nie odebrałeś wczoraj telefonu, bo widziałeś się z inną, albo że w piątek się z nią nie spotkasz, bo koleżanka zaprasza Cię do siebie, to ona zacznie stawać się zazdrosna. W jej głowie pojawi się myśl, że działasz na tę inną. To w połączeniu z poprzednimi wskazówkami sprawi, że zacznie inaczej Cię postrzegać. Zrozumie, że wasza znajomość może się skończyć, jak zwiążesz się z tą inną dziewczyną. Będzie czuła, że zeszła na 2 plan, a żadna dziewczyna nie cierpi być druga czy gorsza. Połącz wszystkie porady ze sobą i zastosuj je w praktyce. Napisz do mnie teraz w sprawie płatnych materiałów, które sprawią, że wyjdziesz z friendzone w dosłownie kilka dni: mariusz@mariuszrybka.pl