Speed dating, czyli randki dla singli – szybkie randki

Speed dating, czyli randki dla singli – szybkie randki.

Speed dating, czyli szybkie randki dla singli, to dobry sposób na poznanie kobiet i umówienie się na randkę. Jeśli do tej pory nie wiesz, jak zagadać do dziewczyny przez internet, jak napisać do dziewczyny, powinieneś koniecznie iść na szybką randkę dla singli. Jeśli zaś nie wiesz, jak poderwać dziewczynę w miejscu publicznym, szybkie randki są świetną alternatywą.

W każdym większym mieście co rusz organizowane są szybkie randki i zawsze zbierają one pełną listę uczestników. To oznacza, że masz szansę poznać ok. 15 kobiet, ale masz także ok. 14 konkurentów. Wszystkie kobiety, z którymi będziesz miał okazję porozmawiać, są tam po to, by kogoś poznać, więc po 2 godzinach możesz zdobyć więcej kontaktów, niż po 2 godzinach podrywania w miejscu publicznym lub na portalu randkowym.

Na randki dla singli przychodzą często dojrzałe kobiety. Jeśli chcesz wiedzieć, jak poderwać starszą kobietę i mieścisz się w przedziale wiekowym, zapisz się na speed dating czym prędzej.

Speed dating – zasady

Wszyscy otrzymują kartę do głosowania do zaznaczania na niej rozmówców, którzy wypadli najlepiej. Rozmawiasz z każdą kobietą od 5 do 7 minut i kończysz rozmowę na dźwięk dzwonka. Jeśli obie osoby zaznaczyły się wzajemnie na karcie głosowania, wtedy jeszcze tego samego dnia otrzymują do siebie kontakt. Masz więc ok. 6 minut na to, żeby pokazać się od najlepszej strony.

Pamiętaj, by nie zwlekać z zapisaniem się na Speed dating, ponieważ wolne miejsca szybko się rozchodzą. Jeden z moich kursantów, któremu pomogłem w odbyciu szybkiej randki, przeoczył możliwość zapisania się i musiał czekać cały miesiąc na kolejną edycję.

Szybkie randki – jak dobrze się zaprezentować

W związku z ograniczeniem czasowym musisz być przygotowany na szybką randkę bardziej, niż jak na rozmowę o pracę. Nie możesz zanudzić tych kobiet, a sprawić, byście dowiedzieli się o sobie mniej więcej po równo. I w tym proponuję Ci swoją pomoc, abyś dobrze wykorzystał swój czas i został zaznaczony na liście u większości kobiet. W artykule o tym, jak uwieść kobietę, zawarłem kilka porad na temat dobrego zaprezentowania się na randce dla singli.

Możesz skontaktować się ze mną, dowiem się kilku istotnych rzeczy na Twój temat. Wtedy ułożę gotowe zdania, których wypowiadanie poćwiczysz przed lustrem, abyś płynnie i ciekawie mógł na swój temat opowiadać. Stworzę pozytywny wizerunek Twojej osoby i dzięki mojej pomocy przedstawisz się jako ktoś, kogo większość uczestniczek będzie chciała poznać. Wyeksponuję w pięknej otoczce słownej Twoje zalety, oczekiwania, wyznawane wartości, przygody, jakie miałeś w swoim życiu, itd. Wszystko ubiorę w słowa tak, by w ciągu 5 minut wzbudzić w kobiecie emocje i zadziałać na jej wyobraźnię. Twoim zadaniem będzie tylko poćwiczyć przed lustrem swoją przemowę, aby nie zabrzmiała, jak sztuczna i wyuczona.

Speed dating – pytania do kobiet

Nie możesz z nimi porozmawiać w zwykły sposób, bo tak będzie prowadzić rozmowę 14 Twoich konkurentów. Ty masz pozytywnie wyróżnić się i zaskoczyć uczestniczki swoją osobą. Zaskoczysz, bo w tak krótkim czasie uda Ci się pokazać się jako osoba warta poznania. Opowiadaniem na swój temat w interesujący sposób i pytaniami, jakie im zadasz, wprawisz je w osłupienie i wywołasz emocje.

Wypowiedzi na Twój temat skonstruuję w taki sposób, byś nie tylko wzbudzał w kobietach emocje, ale także, żeby one podchwytywały temat i abyś mógł wtedy zadawać im pytania, które opisują emocje i odnoszą się do ich przeżyć, uczuć, doświadczeń i zmysłów. A jakie to są pytania, dowiesz się z artykułu o czym pisać z dziewczyną, jak pisać z dziewczyną. Dzięki temu z każdą chwilą rozmowy, emocje między wami będą coraz silniejsze. Z każdą sekundą te kobiety będą na Ciebie coraz bardziej nakręcone.

Jak będzie wyglądać wasza rozmowa na randce dla singli

Kobiety nakręcają się zdecydowanie wolniej, trzeba robić to stopniowo, więc zobrazuję Ci waszą rozmowę;

Inny koleś (brak emocji, nudna rozmowa) → dzwonek (kobieta wie, że go nie wybierze) → początek rozmowy z Tobą (mówisz ciekawie, robisz dobre pierwsze wrażenie, wzbudzasz emocje 1 raz) → kobieta podchwytuje temat → zadajesz jej pytania, które opisują emocje (samym zadawaniem takich pytań, też wzbudzasz emocje – 2 raz) → kobieta odpowiada na te pytania na poziomie emocji, więc są one w niej spotęgowane 3 raz → dzwonek (kobieta wie, że Cię wybierze, jest pobudzona emocjonalnie) → kolejny koleś (poziom emocji szybko spada, bo ich nie wzbudza, więc go nawet nie słucha, tylko myśli o Tobie)

Przygotuję Cię na szybką randkę tak, abyś zdążył dobrze się zaprezentować i aby one przekazały Ci wszystkie ważne informacje podczas dyskusji. Poza tym dam Ci podpowiedzi, abyś wywołał w niej swoją mową ciała poczucie podobieństwa do Ciebie. Moja kompleksowa pomoc sprawi, że wypadniesz najlepiej spośród wszystkich mężczyzn.

Szybka randka – jak rozmawiać

To Ty jesteś mężczyzną i to Ty musisz poprowadzić rozmowę. Nie łudź się, że kobieta przejmie pałeczkę. Nie zastanawiaj się: “a co jeśli zapyta o to i o to, a ten koleś przygotował mi coś innego”. Ty decydujesz, o czym chcesz porozmawiać, Ty narzucasz tematy do rozmów. Masz rozmawiać tak, by przekazać jej wszystko, czego powinna dowiedzieć się w ciągu tych paru chwil.

Tym bardziej że kobieta jest przeważnie bardziej rozmowna od faceta. Dlatego także będzie mieć coś przygotowane do powiedzenia na swój temat. Wtedy zrozumie, że jeszcze nie powiedziała tego, co przygotowała, a jest na to coraz mniej czasu. To spowoduje, że w jej głowie pojawią się myśli, że może macie dużo tematów do omówienia, skoro rozmowa aż tak się klei. Zapoznaj się z moim artykułem, w którym szczegółowo wyjaśniam, o czym rozmawiać z dziewczyną na pierwszych randkach i dalej stymuluj jej umysł.

Randka dla singli a Twoi konkurenci

Zaufaj mi, że jak zapytasz ją, czy z Twoimi poprzednikami miała chwile niezręcznej ciszy, to Ci to potwierdzi. Rozmowa z Tobą będzie wyglądać całkiem inaczej. Pokażesz jej elokwencję, pewność siebie, to, że wiesz, czego chcesz i kogo szukasz. Jako jedyny z całej grupy wzbudzisz w niej emocje w tak krótkim czasie. Ona pomyśli, że skoro żaden facet nie dał jej tyle emocji, a Ty jej tak szybko, to że to jest przeznaczenie. Każda kobieta wierzy w przeznaczenie i los, więc jak pomyśli o Tobie po odbyciu rozmowy z ostatnim kandydatem, to w jej głowie pojawi się myśl o przeznaczeniu, więc wywoła to w niej emocje po raz 4.

Randki dla singli – macie swoje namiary, co dalej?

Jeśli oboje wybraliście siebie i macie do siebie kontakt, czas iść z tą kobietą na 2 już randkę. Ale nie traktuj tego jak 2 randka, tylko jak kontynuacja pierwszej. Wejdź w spotkanie na zasadzie: “to na czym skończyliśmy?” Myślę, że jak dobrze rozegrasz wasze pierwsze, dłuższe spotkanie sam na sam, to jest duża szansa nawet na spędzenie razem nocy. W końcu jej zainteresowanie Tobą jest autentyczne, pokonałeś 14 facetów, z których część była pewnie bardziej przystojna, bogatsza, itd. W budowaniu dalszej udanej dla obu stron relacji również Ci pomogę.

Udana szybka randka dla singli

Postanowiłem wyjść naprzeciw oczekiwaniom kursantów, dlatego do swojej oferty wprowadzam możliwość spotkania się ze mną w dniu, w którym odbywasz szybką randkę w swoim mieście. Dzięki temu porozmawiamy jeszcze przed pójściem na randkę dla singli, wyluzujesz się, odpowiem na Twoje pytania i udzielę wielu porad. Na szkoleniu pójdziemy też do pubu i innych miejsc publicznych, bo chciałbym, abyś poderwał jakieś dziewczyny dodatkowo, spoza szybkich randek. Proponuję, abyś zapisał się teraz na mój kurs uwodzenia, który przygotuje Cię do odbycia udanej szybkiej randki dla singli.

Speed dating w Twoim mieście

Szybkie randki Białystok – https://speed-dates.pl/randki/bialystok/

Szybkie randki Bydgoszcz – https://speed-dates.pl/randki/bydgoszcz/

Szybkie randki Gdańsk – https://speed-dates.pl/randki/trojmiasto/

Szybkie randki Poznań – https://speed-dates.pl/randki/poznan/

Szybkie randki Toruń – https://speed-dates.pl/randki/torun/

Szybkie randki Warszawa – https://speed-dates.pl/randki/warszawa/

Szybkie randki Wrocław – https://speed-dates.pl/randki/wroclaw/