Pierwsze spotkanie z dziewczyną

Pierwsze spotkanie z dziewczyną

Pierwsze spotkanie z dziewczyną jest bardzo ważne, bo od niego zależy, czy będą kolejne. Nie oznacza to, że powinieneś postarać się o jakieś atrakcje czy jej imponować. Wręcz przeciwnie – na pierwszym spotkaniu z dziewczyną wygrywa prostota. Jestem zwolennikiem zwykłego spaceru i taki przebieg spotkania od zawsze praktykuję.

Kilka faktów z mojego życia, że spacer jest najlepszym rozwiązaniem:

  • tylko z 2 dziewczynami nie doszło do 2 spotkania, ale nie dlatego że zawiodły się “nudnym” spacerem – po prostu nie nadawaliśmy na tych samych falach
  • 3-cyfrowa ilość pierwszych spotkań z dziewczynami zakończyła się drugim spotkaniem
  • na każdym pierwszym spotkaniu było całowanie (poza powyższymi dwoma)
  • na wielu pierwszych spotkaniach był seks
  • 90% dziewczyn sama zaproponowała 2 spotkanie

Jak zapraszały na pierwsze spotkanie od razu do siebie, to chodziło o seks. W takich sytuacjach odpuszczamy gadkę o spacerze.

Pierwsze spotkanie z dziewczyną – kawa, piwo

Wydawać się może, że spacer o suchym pysku jest nijaki. Nie uważam tak, ale coś do picia nie zaszkodzi. Zawsze musi to być napój na wynos. Nie możesz doprowadzić do tego, że będziecie siedzieć w jakimś miejscu typu kawiarnia czy restauracja. Ty jej w ogóle nie znasz, więc nie wiesz, czy potrafi się zachować. Co, jak będzie zachowywać się niewłaściwie, pokrzykiwać, głośno się śmiać, robić przypał, itp.? A stolik obok będzie akurat siedział Twój szef? Albo wścibska sąsiadka, która rozpowie całemu osiedlu o Twojej nowej niekulturalnej sympatii?

Oczywiście zachęcam, by nie przejmować się opinią innych, ale wiem, że dla wielu osób jest to trudne. Może w tym pomóc poradnik o tym, jak pozbyć się kompleksów i podnieść swoją samoocenę.

Skoro ustaliliśmy, że kawa na wynos jest ok, możesz zapłacić tę dychę. Nie uczyni Cię to biednym, a i zrobisz dobre pierwsze wrażenie. U mnie w 99% przypadków inwestycja 5-10zł zwraca się z nawiązką tego samego, najpóźniej następnego dnia 😉 Od razu inaczej patrzą, gdy jak gdyby nigdy nic, wyciągasz kartę i płacisz. Później od razu jest inna gadka, bo ją zszokowałeś tym zachowaniem. Swoją drogą popatrz, jaki upadek ludzkości – ktoś cieszy się, że wydałeś na niego gówniane 5zł. No ale tu bardziej chodzi zapewne o to, że miały sporo sytuacji, gdy dla kogoś taki wydatek był problemem, więc tym bardziej moim zdaniem warto zaplusować na wejściu. Byleby skończyło się na tym wydatku. Starbucksy itp. zostaw dla simpów.

Znajdź tylko miejsca, gdzie można kupić kawę na wynos po taniości. Warto, by obok był jakiś park. Dobrze znam swoje miasto, więc wiem, gdzie się umawiać, by nie wydać więcej niż 10zł i do tego stworzyć intymną atmosferę. To bardzo ważne na pierwszym spotkaniu z dziewczyną. Unikam publicznych miejsc typu galeria.

Poza zimą zdecydowanie bardziej preferuję piwo. Kobiety też je uwielbiają, więc to nawet tańszy interes. Zresztą miałem pierwsze spotkania, gdzie nic nie piliśmy, a nawet potrafiłem powiedzieć, by dała mi swoją wodę z torebki 😉 Teraz pomyślisz, że trochę to nie na miejscu, a ja Ci odpowiem, że to skracanie dystansu 😉

Pierwsze spotkanie z dziewczyną – restauracja

Jak wspomniałem, kawiarnie, restauracje, itd., to najgorszy scenariusz na pierwsze spotkanie z dziewczyną. Będziesz siedział z obcym człowiekiem w restauracji, a jak okaże się, że nie jesteście w swoim typie, to będzie problem. Głupio będzie wam zakończyć takie spotkanie. Dodatkowo, jeśli jednak postawiłbyś jej coś do jedzenia, mogłaby poczuć się niezręcznie, że je na Twój koszt, wiedząc, że nic z tego nie będzie. Może się tak poczuć mniejsza część kobiet, ale odwróć sytuację. Pomyśl, jakby to ona Ci postawiła jedzenie, a by Ci się nie spodobała pod jakimś względem – mi by np. odechciało się jeść i czułbym dyskomfort.

Dlatego też unikaj takich miejsc i stawiania jedzenia. Dla kobiet liczy się gest – czy kupisz kawę za 5zł, czy postawisz obiad za 50zł, to wypadniesz tak samo. Rozrzutność wyjdzie Ci bokiem, bo już wie, że Ci zależy, a jej w ogóle nie znasz. Już wie, że jesteś zdesperowany i że brak Ci kobiety. Teraz może to wykorzystywać. Specjalnie przygra zainteresowaną relacją z Tobą, będzie miła, a nawet sama z siebie rzuci Ci się na szyje i da buziaka w polik, byś myślał, że warto było. To są odosobnione przypadki, ale przedstawiam Ci takie ewentualności, byś zrozumiał, jaki błąd często popełniają zamożni mężczyźni.

Jeśli każdy w restauracji miałby zapłacić za siebie, to też lipa. Na pierwszym spotkaniu z dziewczyną ważny jest dotyk, rozmowa i moim zdaniem jedno z najważniejszych – doprowadzenie do pocałunku. Będziecie siedzieć naprzeciwko siebie, bez dotyku, intymnej atmosfery, itp. Nie użyjesz żadnych seksualnych metafor z mojego kursu uwodzenia, bo ktoś ze stolika obok usłyszy. Zresztą nigdy nie siadajcie w takich miejscach naprzeciwko siebie, tylko pchaj się obok niej.

Pierwsze spotkanie nie zbliży was do siebie, bo nawet nie masz jak wzbudzić w niej emocji. Co jest emocjonującego w siedzeniu przy stole? Na spacerze chociaż słownie je wzbudzisz wspomnianymi wyżej aluzjami.

Pierwsze spotkanie z dziewczyną – co mówić dziewczynom?

Jeśli usłyszysz, że co z Ciebie za facet, że inni zabierają ją tu i tu, nie wdawaj się w dyskusje. Powiedz o swoich zasadach oraz że jesteś wobec jakichkolwiek swoich zasad zawsze konsekwentny. Powiedz to w sposób dosadny, ale nie spinaj się. Bądź wyluzowany, bowiem od Twojej reakcji na jej krytykę czy czepianie zależy to, czy się spotkacie. Tak działo prawo energii, którą ludzie emanują. Bardziej to Twoja reakcja warunkuje to, czy dojdzie do spotkania, aniżeli argumenty przekonujące, że spacer jest lepszy niż restauracja. 99% mężczyzn o tym nie wie, więc ciesz się, że trafiłeś na mój blog.

Potem czytam o sytuacjach, że facet się wkurza na dziewczyny, bo mu nie odpisują. Nawet najlepsza wiadomość od najprzystojniejszego mężczyzny zostanie bez odpowiedzi, jeśli ktoś nie potrafi odpowiednio reagować, przez co żyje w nisko wibracyjnej energii.

Także albo dostosuje się do Twoich zasad, albo Ty zostań piz*ą w jej oczach i je nagnij 😉 Tylko jeśli nagniesz, to bez sensu spotkanie, bo do niczego nie dojdzie. Nigdy. Nawet z inną, właśnie z uwagi na energię, którą rozsyłasz.

Abstrahując od energii, nagięcie swoich zasad, to ich nie posiadanie. Do tego desperacja i robienie tego, co chce kobieta. Czyli same niemęskie cechy, sprawiające, że nie jesteś dla niej wyzwaniem. Ona mówiąc, że inni nie mają problemu z restauracją, nawet nie krytykuje Cię czy czepia się, tylko sprawdza, czy potrafisz postawić na swoim. Weryfikuje, czy masz jaja. Jeśli okaże się, że nie masz, to po co jej spotkanie z Tobą, skoro może spotkać się z koleżanką, która też jaj nie ma i przynajmniej sobie poplotkują. Po to jej facet, by miał jaja i ich używał, gdy trzeba.

Jeśli wybrniesz z takiej sytuacji i swoim podejściem do tematu (tym, co będziesz czuł) sprawisz, że jednak będzie chciała się spotkać na spacer, zamiast iść do restauracji, to podnosisz swoje wibracje i spotkanie z każdą inną dziewczyną będzie coraz mniej problemowe. Będziesz trafiał na coraz mniej kobiet, które chcą się umówić w restauracji. Tak to mniej więcej działa i zachęcam, byś zainteresował się tą tematyką, jeśli chcesz odnosić prawdziwe sukcesy w relacjach, a także w życiu prywatnym.

Jak nie będzie w stanie zaakceptować Twoich zasad i konsekwentności, to już wiesz, że chodziło tylko o darmowe jedzenie. Pamiętaj w takiej sytuacji o swojej reakcji.

Pierwsze spotkanie z dziewczyną – hotel

Gdy mieszkasz z rodzicami, możesz czuć, że masz trochę trudniej, bo jak pierwsze spotkanie z dziewczyną będzie przebiegać super, oboje będziecie chcieli wylądować w łóżku, to do tego nie dojdzie. Oczywiście polecam miejsca publiczne, itp. Natomiast nie uważam, że to problem, czy że masz trudniej. Wręcz przeciwnie. Pozostanie taki niedosyt, zwiększy się wasze pragnienie siebie, a o to też chodzi. To właśnie buduje chemię między ludźmi. Osobiście chyba wolę poczekać do 2 spotkania, bo zawsze wtedy kobieta jest nastawiona, że coś na 100% będzie.

Czuję wtedy tę energię w powietrzu. Widzę to w jej oczach. Doświadczam, że oboje pozwalamy sobie na więcej, że jest bardziej otwarta. Flirt jest bardziej nacechowany seksem, ona jest bardziej bezpośrednia. Widzę, jak zdzieram z niej wstyd. Patrzę na nią ubraną, a ubrania nie widzę.. A ona czuje się coraz bardziej rozebrana..

Dlatego to już Twój wybór, czy zaproponujesz hotel, gdy pierwsze spotkanie będzie szło po waszej myśli. Zacznij myśleć w kategoriach energii, a ją poczujesz. Będziesz wiedział, co zrobić, bo intuicja Ci to podpowie. Są dziewczyny, które nie spotkają się drugi raz, gdy facet na pierwszym spotkaniu nie doprowadzi do seksu. Z tego powodu jedną z najważniejszych kwestii, jest czuć energię, to połączenie energetyczne między wami.

W płatnych materiałach mam ogromną ilość informacji na ten temat, tak samo temat pierwszego spotkania z dziewczyną rozpisałem na kilkunastu stronach A4, dlatego napisz do mnie na:
mariusz@mariuszrybka.pl