Jak być wyzwaniem dla dziewczyny?

Jak być wyzwaniem dla dziewczyny? Bycie dla nich wyzwaniem jest bardzo istotne. Jeśli obracasz się w towarzystwie kobiet, ale nic więcej z tego nie wynika, to najpewniej nie jesteś dla nich wyzwaniem. Ten artykuł jest uzupełnieniem wpisu o tym, jak być atrakcyjnym dla dziewczyn. W takim razie, jak być wyzwaniem dla dziewczyny?

Jak być wyzwaniem dla dziewczyny – Twój czas

Musisz mieć w swoim życiu zajęcia, które będą absorbować Twój czas po pracy. Pomyśl, jak w oczach innej osoby wyglądasz, gdy wracasz do domu i nie masz nic wartościowego do zrobienia. Piszesz wtedy do dziewczyny, czy ma ochotę się dziś spotkać i jeśli dziś jej nie pasuje, to może jutro, a jeśli jutro nie pasuje, to pojutrze. Nie tylko zajeżdża desperacją, ale pokazujesz, że nawet jakby doszło do spotkania, to ona nie miałaby co z Tobą robić, skoro sam nie potrafisz się sobą zająć. Najpierw musisz mieć czas dla siebie, a dopiero później dla kobiety, więc nie bądź na każde jej zawołanie.

Twój czas a bycie wyzwaniem dla dziewczyny

Ta sama sytuacja jest z odpisywaniem na wiadomości. Ciągle siedzisz z telefonem, więc dla niej to znak, że nie ma w Tobie nutki tajemniczości. Ona ma żyć domysłami, że masz z kim spędzać czas i że być może jesteś teraz z jakąś koleżanką. Jeśli pojawią się w jej głowie domysły, że obracasz się w towarzystwie innych dziewczyn, uzna, że prawdopodobnie jesteś osobą wartą poznania. Ona musi i chce podejmować wysiłek, aby się z Tobą skontaktować i aby Cię bliżej poznać. Wiąże się z tym kolejna kwestia, czyli pokazywanie swoich intencji. Kobieta chce odczuwać niepewność w relacji z Tobą – dawaj jej sprzeczne sygnały, nie mów, że masz w planach związać się z nią, niech nie wie, czy będzie kolejne spotkanie, itd.

Jak być wyzwaniem dla dziewczyny – myślenie zero-jedynkowe

Czy to wszystko oznacza, że powinieneś popadać w skrajności? Czy jeśli napisałem, żebyś nie siedział non stop z telefonem w ręku, to powinieneś zawsze odpisywać co kilka godzin? Większość facetów myśli zero-jedynkowo i nie zachowuje zdrowego rozsądku, stosując rady związane z uwodzeniem. Dzieje się tak, bo nie wczuwają się w relację, nie próbują zobaczyć jej z boku. Jeśli stosujesz się do porad z artykułów, jak być wyzwaniem dla dziewczyny, to musisz znaleźć równowagę i umiar. Oznacza to używanie mózgu podczas kontaktu z kobietą – jeśli zacząłeś wzbudzać w niej emocje i ona zaczyna się podniecać tym, co do niej piszesz, logicznym jest kontynuacja rozmowy, a nie stosowanie się do porady “nie siedź ciągle z telefonem w ręku”.

Jak być wyzwaniem dla dziewczyny – szacunek do Ciebie

Jeśli będziesz na zawołanie, nie będziesz dla dziewczyny wyzwaniem. Ona nie będzie miała do Ciebie szacunku, bo będziesz robił to, co ona chce. To ona będzie Tobą rządzić, więc ta relacja nie będzie miała dla Ciebie sensu. Taka relacja będzie odpowiadać tylko niektórym kobietom, ponieważ posiadanie sługi jest ciekawym doświadczeniem, ale 99% kobiet nie chce pizdowatych kolesi w swoim życiu. Kobieta chce kogoś wyjątkowego i chce być dla niego wyjątkowa. Jeśli będziesz potrzebujący w relacjach, nigdy nie będziesz szczęśliwy i nigdy nie będziesz wyzwaniem dla dziewczyny. One muszą czuć, że masz większe priorytety, niż dziewczyny. Muszą czuć, że kobieta w Twoim życiu jest tylko dodatkiem. Dzięki temu wyróżnisz się od innych i będziesz przez kobiety szanowany, będziesz wyzwaniem.

Jak być wyzwaniem dla dziewczyny – bycie prawdziwym mężczyzną

Dowiedz się, jak być bardziej męskim. Posiadaj cechy męskie, a jeśli jesteś pizdą w rurkach, pracuj nad swoim charakterem. Aby być wyzwaniem dla dziewczyny, musi mieć o Tobie opinię prawdziwego mężczyzny. Przede wszystkim zwiększ poczucie własnej wartości, dzięki czemu automatycznie przestaniesz przejawiać desperackie zachowania, takie jak np. bieganie za dziewczynami. Przeczytaj poradnik, jak wzbudzić emocje w kobiecie, bo bez wiedzy na ten temat, będzie Ci ciężko stać się wyzwaniem dla dziewczyny.

Posiadanie drugiej połówki jest czymś naturalnym, więc będziesz dla dziewczyny wyzwaniem, jeśli nie będzie dla Ciebie problemem rozstanie z nią, gdy zachowuje się niewłaściwie. Musi mieć świadomość, że masz swoje zasady, których się trzymasz i że masz wybór – jak nie ona, to inna.

Jak być wyzwaniem dla dziewczyny – zaangażowanie w relację

Oboje musicie ładować w znajomość po 50%. Jeśli dajesz od siebie więcej niż ona, znika równowaga i wszystko zaczyna się sypać. Dziewczyna przestaje Cię szanować, Ty zaczynasz bardziej angażować się od niej i za nią latać. A gdy tak się dzieje, to przestajesz być dla niej kimś więcej, bo nikt nie szanuje czegoś, co jest łatwo dostępne. W oczach kobiet od razu inaczej wygląda, gdy przeznaczasz swój czas na takie, które są tego warte, niż na wszystkie jak leci. Kobiety są świadome, że ładują w relację mniej od faceta, więc jak odpowiesz tym samym, zyskasz w ich oczach i staniesz się dla nich wyzwaniem. Zrozumieją, że nie będzie z Tobą, jak z każdym i zaczną bardziej się starać.