Jak być bardziej męskim?

Jak być bardziej męskim jest artykułem uzupełniającym wpisy o tym, jak być atrakcyjnym dla dziewczyn i jak być wyzwaniem dla dziewczyny. Przeczytaj wszystkie 3 poradniki, ponieważ informacje w nich zawarte zmienią Twoje podejście do relacji. O ile stanie się atrakcyjnym facetem i wyzwaniem, są szybkie do wdrożenia, tak bycie bardziej męskim jest trochę dłuższym procesem. Nie jest łatwo stać się bardziej męskim z dnia na dzień, bo przeważnie przez lata ten aspekt jest zaniedbywany. Dowiedz się więc, jak być bardziej męskim, a jeśli nadal będziesz potrzebował z tym pomocy, to zapisz się na mój kurs uwodzenia. Pomogę Ci stać się bardziej męskim, atrakcyjnym i wyzwaniem dla kobiet.

Jak być bardziej męskim – bycie miłym

Jak chcesz być bardziej męskim facetem, to nie możesz być dla kobiet zbyt miły. Bycie miłym to podlizywanie się i próba przypodobania się kobiecie. Taki facet nie tylko jest nudny, ale bycie miłym wywołuje inne negatywne skutki. One wzajemnie na siebie oddziałują, dlatego jak chcesz być bardziej męskim, musisz zacząć myśleć, jak Twoje zachowania i całego Ciebie widzą kobiety. Wyobraź sobie, że jesteś kobietą i pomyśl, jak możesz być przez nie odbierany, gdy przejawiasz pewne zachowania lub cechy charakteru. To da Ci odpowiedź, co musisz w sobie zmienić.

Bycie miłym blokuje drogę do flirtu, droczenia się z kobietą, a bez tego żadna nie będzie patrzeć na Ciebie okiem pożądania. Opisuję to szczegółowo w poradniku, o czym rozmawiać z dziewczyną.

Jak być bardziej męskim – bycie pożądanym przez dziewczyny

Jedną z najważniejszych kwestii, na którą kobiety zwracają uwagę, jest to, aby facet działał na ich wyobraźnię i podniecał je słowami. Z tego powodu musisz wiedzieć, jak wzbudzić emocje w kobiecie oraz jakie słowa działają na kobietę. To są absolutne podstawy, bo najwięcej czasu poświęca się na rozmowy. Gdy piszesz do obcej dziewczyny, to 1, 2 lub maksymalnie 3 wiadomość powinna ją chociaż trochę pobudzić seksualnie. I oczywiście pomyślisz, że przecież pisałeś do obcych dziewczyn na początku zboczone wiadomości, a one Cię zablokowały. Owszem, to normalne, że Cię zablokowały, bo jak większość facetów mylisz zboczone, prymitywne teksty lub intymne pytania z subtelnym językiem, którego nauczysz się, jak zapiszesz się na mój kurs uwodzenia.

Jak być bardziej męskim i pożądanym

Pomyśl, dlaczego kobiety lubią czytać jakieś romansidła i spróbuj w nich znaleźć podobne teksty, po których wysłaniu zostałeś zablokowany. Zrozumiesz, że to całkiem inny język i przestaniesz się dziwić, że Cię kiedyś zablokowały. Musisz nauczyć się używać subtelnego języka, metafor, dwuznaczności, bo na tym polega flirt. Zobacz, że w uwodzeniu wszystko się ze sobą łączy:

  • umiejętna rozmowa, która wzbudza emocje → flirt → odczuwanie przez kobietę napięcia seksualnego → chemia między wami → bycie przez nią pożądanym → bycie męskim = bycie dla niej atrakcyjnym = bycie dla niej wyzwaniem

Kobiety najbardziej pożądają tych facetów, przy których się podniecają. I znowu pomyślisz, że podniecają się tylko przy najbardziej atrakcyjnych fizycznie, ale myślisz tak tylko dlatego, że masz niewielkie doświadczenie z kobietami i pojęcie o nich.

Jak być bardziej męskim – bycie konsekwentnym

Musisz mieć swoje zasady. Bardzo źle, gdy brakuje ich w Twoim życiu. Znów posłużę się przykładami:

  • posiadanie zasad → złamanie ich przez kobietę → bycie stanowczym i konsekwentnym → pokazanie charakterności i zaplusowanie u kobiety → bycie męskim i atrakcyjnym
  • uprawianie sportu / nauka czegoś → bycie wytrwałym → dążenie do celu → bycie konsekwentnym → bycie męskim i atrakcyjnym

Znów jedno wpływa na drugie. Wszystkie cechy z powyższych przykładów są typowo męskie. Jak chcesz być bardziej męskim, musisz zobaczyć swoje zachowania i postępowanie z kobietami z boku. Obierz perspektywę kobiet i zrozumiesz, jak być bardziej męskim. Wejdź w ich buty i zrozumiesz ich tok myślenia.

Jak być bardziej męskim – podejmowanie decyzji

Kobiety kręcą faceci, którzy podejmują decyzje, ryzykują i prowadzą relację. Jeśli mówisz kobiecie, że nie zmienisz pracy, bo boisz się, że nie przedłużą Ci umowy po okresie próbnym i nie chcesz zostać na lodzie, to ona czuje, że znajomość z Tobą będzie zawsze taka sama. Od razu w jej głowie pojawia się wyobrażenie, że za 10 lat dalej będziesz przestraszoną ciotą.

To samo tyczy się prowadzenia relacji. Nie pytaj kobiety, co ma ochotę porobić, gdzie pójść, co by zjadła, itd. Znów pomyśl, jak to wygląda z boku. Kobieta zadaje Ci mnóstwo tego typu pytań – nie czujesz się nimi przytłoczony i nie zaczynasz uważać, że jest jakaś głupia, skoro nic nie wie i nie potrafi podjąć żadnej decyzji?

Jak być bardziej męskim – strach przed kobietami

Nie możesz myśleć, co kobieta pomyśli i jak Cię odbierze. Miałem kursanta, któremu pomagałem flirtować z kobietami podczas pisania. Nie wiedział, jak pisać z dziewczyną i o czym pisać z dziewczyną, aby miał miejsce flirt, więc mu pomagałem. Zdarzało się, że po ułożeniu przeze mnie jakiegoś super tekstu, nie chciał go wysłać dziewczynie, bo bał się jej reakcji. Wtedy przekręcał moją wypowiedź, zmieniał jej sens, skracał ją, itd. Ciężko było przetłumaczyć mu, że takie obawy są bardzo niemęskie. Pewność siebie jest kluczowa. Po jakimś czasie zaczął to rozumieć i odnosić sukcesy z kobietami. Właśnie z tego powodu wspomniałem na początku artykułu, że stawanie się bardziej męskim jest procesem i że w niektórych przypadkach może to trochę dłużej zająć.

Jak być bardziej męskim – posiadanie koleżanek

Jeśli masz koleżanki, z którymi spędzasz czas, automatycznie jesteś dla dziewczyn bardziej męski. Działa tutaj zasada społecznego dowodu słuszności. Jeśli dziewczyna ma świadomość o istnieniu innych w Twoim życiu, to wie, że coś je do Ciebie ciągnie. Skoro chcą być Twoimi koleżankami, to musisz przejawiać męskie cechy. Ona już wie, że Ty wiesz, jak być męskim. Jak chcesz poznać koleżanki, to przeczytaj artykuły, jak zacząć pisanie z dziewczyną i jak poderwać kobietę. Oczywiście nie zapomnij wdrażać tych wszystkich porad w życie.