Jak być atrakcyjnym dla dziewczyn?

Każdy facet chciałby być bardziej atrakcyjny dla dziewczyn. W tym poradniku opiszę, jak być atrakcyjnym dla dziewczyn bez poruszania kwestii związanych z wyglądem. Z poradnika dowiesz się:

Te wszystkie kwestie są ze sobą mocno powiązane i wdrożenie ich zwiększy Twoją atrakcyjność w oczach kobiet.

Jak być atrakcyjnym dla dziewczyn – bycie prawdziwym mężczyzną

Jak być atrakcyjnym dla dziewczyn prawdziwym mężczyzną? Prawdziwy mężczyzna jest inicjatorem, a podejmowanie inicjatywy jest pokazaniem pewności siebie. Jak chcesz być atrakcyjnym dla dziewczyn, musisz być pewny siebie i wszystko inicjować. Zagadywanie, prowadzenie relacji czy podejmowanie decyzji w związku nie są zadaniami dziewczyn. To Ty masz być inicjatorem i wychodzić ze swojej strefy komfortu. Wtedy będziesz dla kobiet męski i pewny siebie, czyli zdobędziesz najbardziej pożądane przez nie cechy.

Jak być atrakcyjnym dla dziewczyn – bycie wyzwaniem

Jeśli jesteś na każde zawołanie dziewczyn, tracisz na atrakcyjności. Nawet dla mnie jesteś mało atrakcyjnym facetem, jeśli zawsze masz dla nich czas. Skoro nie masz nic do roboty w życiu, to automatycznie stajesz się zdesperowany i potrzebujący. Ona już wie, że nie zobaczy u Ciebie tajemniczości. Nie bądź dla kobiet zbyt miły i nadmiernie nie komplementuj, bo to też nie ma nic wspólnego z byciem wyzwaniem. Nie okazuj zbytniego zainteresowania.

Kobiety kierują się emocjami, a większość facetów ich nie wzbudza, w związku z czym nie odnoszą sukcesów w relacjach. Dowiedz się, jak wzbudzić emocje w kobiecie i to pomoże Ci stać się atrakcyjnym dla dziewczyn.

Jak być atrakcyjnym dla dziewczyn, czyli co na nie działa

Na kobiety działa wszystko powyższe, czyli bycie męskim i niedostępnym, pewność siebie, umiejętność rozmowy i wzbudzania emocji. Kręci je, jak masz swoje zdanie, pasje i ogarniętą głowę. Faceci, którzy nie radzą sobie w życiu, obwiniają innych za swoje niepowodzenia i przejawiają inne aseksualne cechy nigdy nie zobaczą efektów z kobietami.

One muszą także doświadczać przy Tobie napięcia seksualnego, bo inaczej zawsze będziesz tylko kolegą. Zobacz, jakie słowa działają na kobietę i rozmawiaj z nimi tak, by miały na Ciebie ochotę. Pewnie pomyślisz, że rozmawiałeś z dziewczynami w taki sposób, a przestały Ci odpisywać lub nic to nie dało. Działo się tak, bo rozmawiałeś w prymitywny, a nie seksualny sposób. Sprawdź mój kurs uwodzenia, aby poznać różnice między tymi sposobami rozmowy.

Jak być atrakcyjnym dla dziewczyn – inne wskazówki

Niech w Twoim życiu będzie wiele dziewczyn. Obracaj się w ich towarzystwie, to automatycznie będziesz przyciągał kolejne. Nie chodzi mi o kręcenie z każdą, a posiadanie koleżanek. Jeśli ich nie masz, to szukaj, idź po swoje. To jest właśnie bycie atrakcyjnym, gdy do czegoś dążysz.

Dla dziewczyn ważne jest to, jak będą się przy Tobie czuć. Nie możesz więc narzekać, a zarażać pozytywną energią i uśmiechem. Nie możesz też ciągle do niej wypisywać, bo poczuje się osaczona.

Miej własne zasady i bądź konsekwentny, gdy kobieta je łamie. Jeśli nie można palić w Twoim mieszkaniu, a ona to robi, zabierasz jej papierosa i wyrzucasz. Ona nie może wejść Ci na głowę. Jak raz na to pozwolisz, stracisz na atrakcyjności.

Jak być bardziej atrakcyjnym dla dziewczyn na przykładach

Teraz już wiesz, jak być atrakcyjnym dla dziewczyn. Oczywiście odpowiadających za to elementów jest dużo więcej, ale nie sposób wymienić je w jednym artykule. Zapoznaj się ze wszystkimi artykułami, które podlinkowałem w tym poradniku. To da Ci jeszcze większą wiedzę o tym, jak być bardziej atrakcyjnym dla dziewczyn. Chodzi o to, abyś zrozumiał pewne schematy i to, jak myślą kobiety. Przykładowo:

  • uprawiasz sport → jesteś wytrwały → dążysz do celu → pracujesz nad sobą
  • umiesz gotować → jesteś zaradny → potrafisz zadbać o kobietę
  • wzbudzasz emocje → jesteś pociągający → znasz potrzeby kobiet → potrafisz rozmawiać z kobietą → masz z nimi obycie → nie jesteś zdesperowany
  • masz koleżanki → zasada społecznego dowodu słuszności

Jedna atrakcyjna cecha łączy się z innymi. Pokazując jedną, ukazują się inne i tworzą całościowy obraz Ciebie.