Jak stworzyć wymarzoną relację z dziewczyną?

Jak stworzyć wymarzoną relację z dziewczyną?

Ten artykuł będzie szerszym spojrzeniem na relacje z kobietami. Wskazówki tu zawarte tyczą się każdego rodzaju relacji.

Szukasz:

  • stałego związku?
  • przelotnej znajomości?
  • jednorazowej przygody?

Z poniższymi wskazówkami masz to na wyciągnięcie ręki. Wypisałem ich sporo, abyś zrozumiał, jak myślą kobiety i jak Cię widzą.

Kluczowe pytania, na które odpowiada ten poradnik:

  • czy tworzyć jakiekolwiek relacje, skoro mówi się o tym, że kobiety niewiele od siebie dają? Co zrobić, aby dawały od siebie sporo i były prawdziwie zaangażowane?
  • jak stworzyć relację i jednocześnie dalej być wolnym? Jak odczuwać wolność, spotykając się z kimś lub będąc w związku?
  • jak mieć szacunek kobiety i spokojną, fajną relację?

Niezależnie, jakiej relacji z dziewczyną poszukujesz, przeczytaj cały artykuł, bo wiele wyjaśnia.

Jak mieć relację, o której od dawna marzysz?

Jeśli będziesz inny od większości facetów i zastosujesz się do poniższych zasad, będziesz miał od dziewczyn wszystko, czego oczekujesz. Za moimi sukcesami z nimi stoi kilka kwestii związanych z charakterem, zachowaniem i podejściem do dziewczyn i relacji.

Opisywane poniżej aspekty pomogą Ci mieć nie tylko relacje zgodne z Twoimi oczekiwaniami, ale wpłyną też na sukcesy na innych polach. Podam Ci też przykłady z życia wzięte, aby nie był to suchy poradnik. Na początek zachęcam Cię do wyjścia ze swojej zamkniętej bańki, która skutecznie blokuje Cię przed stworzeniem idealnej dla Ciebie relacji. Wyłącz przekonania, że kobietom chodzi tylko o kasę, że patrzą tylko na wygląd i inne tego typu i wczytaj się w tekst.

1. To od Ciebie zależy, w którą stronę będzie szła relacja

Zrozum, że to Ty od samego początku prowadzisz relację. Od momentu napisania do dziewczyny pierwszej wiadomości na portalu randkowym lub poznania w miejscu publicznym, po związek. To od Ciebie zależy, w którą stronę to wszystko się potoczy. Ty i tylko Ty prowadzisz relację i kobietę. To, jak będzie wyglądać wasza znajomość, zależy od tego, jak się zachowujesz i co sobą reprezentujesz. Często faceci chcą, by dziewczyna zdecydowała, co dziś będą jeść, co dziś będą robić, itd. To Ty podejmujesz takie decyzje nie tylko za siebie, ale bardzo często za kobietę. Nadajesz tempo tej znajomości i jeśli będziesz rozmawiał na “normalne” tematy, będzie między wami “normalnie”. Jeśli więc chcesz od kobiety seksu, buduj napięcie seksualne, itd. Tak to mniej więcej wygląda.

2. Pokaż jej, że nie ma nad Tobą władzy

Ta zasada wiąże się z pierwszą i następnymi. Gdy kobieta ma władzę nad facetem, to może robić, co chce i wtedy relacja nigdy nie jest zdrowa i taka, jaką facet by chciał. Ona ma być dla Ciebie dodatkiem w życiu. Bądź kimś, kto nie potrzebuje jej do szczęścia, traktuj ją jak uzupełnienie. Nie możesz dać po sobie poznać, że jesteś potrzebujący, zdesperowany lub że brak Ci kobiety i seksu w życiu. Jeśli pokażesz te negatywne zachowania, wejdzie Ci na głowę lub zakończy znajomość. W większości relacji to dziewczyna rządzi facetem i właśnie z tego powodu większość z nich szybko się kończy lub facet w niej tkwiący, jest średnio szczęśliwy.

3. Przestań mieć parcie na znalezienie kogoś

Wyeliminuj potrzebę posiadania kogoś. Podejdź do danej kobiety na zasadzie, że jej nie potrzebujesz. Masz 100 innych na jej miejsce i taka jest prawda. Często faceci upierają się na jakiejś konkretnej i też tak kiedyś miałem. Poznałem kilka takich dziewczyn i zrozumiałem, że wszystkie osoby, które poznajemy w swoim życiu, mają być dla nas jakąś lekcją. Ona ma coś wnieść do Twojego życia, ale niekoniecznie jakąkolwiek relację. Znajomość z nią ma Cię czegoś nauczyć. Być może też tak kiedyś miałeś, że zamieniłeś z jakąś dziewczyną kilka zdań i poczułeś, że jest to Twoja bratnia dusza. Natomiast skoro w młodym wieku kogoś takiego poznałeś, to oznacza, że poznasz jeszcze wiele takich.

4. Nie bój się ocenienia oraz odrzucenia

Jak trafiasz na dziewczynę, która Ci się podoba, nie przepuszczaj okazji do poznania się. Nie myśl o tym, co ona o Tobie pomyśli. Niech myśli, co chce. To jej głowa i nie masz wpływu na to, co w niej siedzi. Nawet, jak w jej głowie siedziałoby coś negatywnego na Twój temat, to jest to jej problem. Przestań się przejmować opinią wszystkich, nie tylko kobiet. Jeśli nie potrafisz, to są na to odpowiednie ćwiczenia. Wielu facetów nie wyjdzie do parku porobić gimnastykę, bo boi się wzroku obcych ludzi. Wykonanie tego typu zadań jest najlepszą metodą, by nie myśleć o tym, co inni pomyślą. Musisz wychodzić ze swojej strefy komfortu, to zauważysz zmiany w całym życiu, a nie tylko w relacjach.

5. Nie bądź miły

Ten punkt też wiąże się z poprzednim. Potraktuj zaprzestanie bycia miłym jako element wychodzenia ze swojej strefy komfortu. Do tej pory bycie miłym było dla Ciebie czymś normalnym, naturalnym. Nie chodzi o to, abyś wyjeżdżał do dziewczyn z chamskimi tekstami, tylko abyś wplótł do rozmowy trochę ironii i arogancji. Przestań być miłym gościem również w innych aspektach życia. Pomyśl sobie o życiu zawodowym. Ludzie, którzy są mili, piastują zwykle najniższe stanowiska, a kierownicze przeważnie chamy. Miły facet jest nudny i przewidywalny. Z miłym facetem można pozwolić sobie na więcej, bo nawet, jak przestanie być na chwilę miły, to i tak za chwilę zacznie. Kobiety oczekują nieprzewidywalności, a bycie miłym nie jest męskie.

Przykład, dlaczego nie być miłym dla kobiet

Ostatnio spotkałem się z dawną koleżanką u niej w domu. Wiedziałem, że kogoś ma, ale wizja wylizania mi dupki i stóp zakolczykowanym językiem, przysłaniała mi zasady, którymi się kieruję. Zobaczyłem miękki, czerwony gorset – moje marzenie tamtego wieczoru. Powiedziałem, żeby ubrała, a ona odmówiła. Trochę mnie zawiodła, ale nie myślałem o tym dłużej. 2h później zacząłem się ubierać, a ona o dziwo też.. właśnie w ten gorset, bo za niedługo miał przyjść jej koleś. Nagle ona mówi, że mam jej z tyłu go zapiąć. Powiedziałem stanowczo, że chyba żartuje, ale ona drugi raz: “no weź mi to zapnij”. Wyśmiałem ją i powiedziałem, co myślę. Miły facet zapiąłby ten gorset, ale jej już nigdy. Następnym razem otworzyła mi w nim drzwi.

Dlaczego nie być miłym dla kobiet?

Powyższa sytuacja ma Ci uświadomić tok myślenia kobiet i to, jak interpretują różne sytuacje, w których uczestniczysz. Wyobraź sobie tę sytuację. Nie ubrała dla mnie gorsetu, a dla innego miała zamiar, więc pokazałem jej w stanowczy sposób, że nie pozwolę się nie szanować. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo zdziwiona była odmową. Gdybym zapiął jej ten gorset, następnym razem zaczęłaby sobie pozwalać na więcej, o ile w ogóle doszłoby do kolejnego spotkania. Jakbyśmy spotkali się kolejny raz, to znów by miała problem, aby go założyć. Pomyśl sobie, jakbyś się czuł, gdyby dziewczyna dla innego się stroiła, a dla Ciebie nie. Doświadczyła, że ma do czynienia z prawdziwym mężczyzną i zrozumiała, że trzeba mnie szanować. Tak właśnie postępuj z kobietami.

6. Bądź prawdziwym mężczyzną i nagrodą

Nikt nie szanuje miłych facetów, a przejawiających niemęskie cechy tym bardziej. Dowiedz się, jak być bardziej męskim i jak być wyzwaniem dla dziewczyn. Wszystko na ten temat opisałem w tych 2 podlinkowanych poradnikach. Zrozum, że kobieta to nie jest ktoś ważniejszy lub lepszy od Ciebie. Pomyślisz więc, że jest teraz pełno pizdowatych facetów, a jakoś mają dziewczyny. Nie, to nie są ich dziewczyny. One robią w takiej relacji, co chcą i z kim chcą. Ci kolesie, jeśli już uprawiają z nimi seks, to uprawiają wtedy, kiedy mogą, a nie wtedy, kiedy chcą. Są zabawkami własnych dziewczyn, które śmieją im się w twarz i szantażują seksem. Wdróż w życie i relacje porady z mojego bloga, a doświadczysz bycia szanowanym przez dziewczyny.

7. Stale poznawaj nowe dziewczyny

Bardzo częstym błędem facetów po poznaniu dziewczyny jest zaprzestanie poznawania innych. Niektórzy nawet słuchają dziewczyny, gdy ta da im zakaz poznawania czy spotykania się z innymi. Godzą się być pod pantoflem. Natomiast dziewczyny nawet z obrączką na palcu, dalej poznają facetów. Spróbuj im tego zabronić i je ograniczać, to zobaczysz, jak się oburzą. Musisz poznawać nowe dziewczyny lub mieć koleżanki, nawet, jak jesteś w związku. Nie masz jej zdradzać, ale masz żyć w zdrowej relacji. Skoro ona poznaje innych i nie da się tego ominąć, równowaga musi zostać zachowana. Od razu zobaczysz korzystne dla Ciebie zmiany w jej zachowaniu, gdy będzie czuła, że kręcą się wokół Ciebie inne. Sam też będziesz czuł się ze sobą lepiej i będziesz pewniejszy siebie.

8. Nie bądź taki, jak wszyscy

Jeśli większość facetów postępuje tak, Ty rób inaczej. Większość facetów rozmawia na nudne tematy, Ty sprawdź, jak flirtować z dziewczyną i rób to. Większość jest miła, Ty użyj czasem ironii. Większość facetów umawia się na wieczór, Ty umów się z nią rano. To bardzo istotny punkt, ponieważ wielokrotnie usłyszałem od dziewczyn, że jestem lepszy, bo inny. Bądź nietuzinkowy, to będziesz dla niej interesujący.

Przytoczę Ci pewien dialog:
Ja: No i byłem jeszcze wczoraj z koleżką na dworze, jeździliśmy autem po osied…
Ona: Zajebisty jesteś.
Ja: Czemu?
Ona: Bo lubisz robić w łóżku inne rzeczy, niż wszyscy.

Mówię do niej jedno, a ona mi przerywa, będąc jak w amoku, bo nie może przestać myśleć o tej mojej inności.

9. Jej problemy są jej problemami

Dziewczyny uwielbiają być wysłuchane. To wszystko. Nie potrzebują doradcy, nie wtrącaj swoich uwag, bo ona musi swoje sprawy i problemy załatwiać sama. Jak będziesz za bardzo zaangażowany w pomoc, to ona przestanie samodzielnie myśleć i wtedy z każdą bzdurą będzie do Ciebie przychodzić. Słuchaj uważnie, zadawaj uzupełniające pytania, żeby poczuła się słuchana, bądź z boku, ale nie dawaj się w to wciągnąć. Często faceci przychodzą z pracy i od wejścia muszą słuchać żali dziewczyny na np. koleżankę z pracy, bo Natalia powiedziała, że Kinga powiedziała… Jak chcesz mieć spokój, wysłuchaj ją, ale nie baw się w rozwiązywanie jej problemów. Wtedy nie będzie zawracać Ci dupy jakimiś pierdołami, które Cię nie interesują.

10. Nie przekonuj kobiet do siebie w sposób logiczny

Kobiety kierują się emocjami, a nie logiką. Musisz nauczyć się, jak wzbudzić emocje w kobiecie, bo jest to kluczowa umiejętność. Zrozum, że decyzję kobiety w jakiejkolwiek kwestii zmienisz jedynie, gdy wzbudzisz w niej odpowiednie emocje, a nie próbując przekonać ją do tego w logiczny sposób. Przypomnij sobie sytuacje, jak pisałeś do dziewczyn teksty na zasadzie: “spotkajmy się, będzie nam się fajnie rozmawiało”. Nigdy takie logiczne namowy na nie nie działały. Gdybyś wzbudzał w nich emocje, to byś miał do tej pory o stokroć więcej randek, niż masz obecnie. Wzbudzając w niej emocje, możesz z nią robić wszystko, bo będzie nieporównywalnie bardziej skora, by robić to, co Ty chcesz.

11. Podnieć ją najszybciej, jak się da

Piszesz z nią od 5 minut na portalu randkowym. Wydaje się, że macie wiele tematów, bo rozmowa idzie super, a ona nagle przestała odpisywać. Na pewno tego doświadczyłeś, a przyczyną jest to, że jej nie podnieciłeś. Miałeś aż 5 minut na to, by ją podniecić. Nie zrobiłeś tego, a 5 minut to bardzo dużo czasu. Osoby zainteresowane moim kursem uwodzenia, w płatnych materiałach dostają tekst, którym po 30 sekundach rozmowy na ulicy z obcą dziewczyną, potrafią ją podniecić. Użyj wyobraźni i dłużej nad tym pomyśl, jakimi słowami można w 30 sekund podniecić obcą dziewczynę w miejscu publicznym. Będzie Ci ciężko, ale jak odstawisz porno i samodzielne zabawy, zaczniesz mieć w sprawach uwodzenia otwarty umysł.

Dlaczego masz się z tym śpieszyć?

Kobiety mają facetów na wyciągnięcie ręki. Jeśli szybko jej nie podniecisz, nie będzie nawet pamiętać, że miała z Tobą jakikolwiek kontakt. Tak samo, gdy jesteś już w jakiejś relacji. Chcesz mieć z kobietą częsty seks, to musisz ją często podniecać. Chcesz, aby ten seks jak najszybciej się wydarzył, to musisz ją jak najszybciej rozpalić. Skoro znajomości zaczynają się od dupy strony, to jak jej odpowiednio szybko nie podniecisz, nie będziesz miał okazji jej poznać. Ona nie da się poznać, jak nie odczuje przy Tobie napięcia seksualnego. To jest szalenie istotne. Potraktuj podniecenie dziewczyny jako sprawę priorytetową. One lecą na tych, którzy je podniecają słowami, zachowaniem i męskością. Samym zajebistym wyglądem niewiele zdziałasz.

12. Nie słuchaj kobiet w sprawach uwodzenia

Niektóre kobiety są cięte na trenerów uwodzenia, ponieważ zdradzają oni tajniki, jak być lepszym facetem. Im więcej facetów pozna tajniki uwodzenia, tym będzie mniej pizdowatych, którymi będą rządzić. Z tego względu możesz od kobiet usłyszeć, że porady takie, jak z tego artykułu, to jedna wielka ściema. A poprzedni punkt o jak najszybszym podnieceniu dziewczyny, zostanie przez wiele z nich całkowicie zanegowany. Usłyszysz też teksty takie jak: “nie jestem taka łatwa”, “mam chłopaka”, itd. W ogóle nie bierz tego na poważnie. Rób swoje, działaj, flirtuj, wzbudzaj emocje, a jak nie ulegnie, bo faktycznie kogoś ma i nie w głowie jej zmiany, trudno. Masz ogromny wybór. One myślą jedno, mówią drugie, więc miej dystans do ich komunikatów także w innych kwestiach.

Dlaczego jeszcze nie słuchać kobiet w sprawach uwodzenia?

W ostatnich czasach namnożyło się stron i porad o relacjach, pisanych przez kobiety. Na pewno wyświetlają Ci się takie artykuły na FB i kojarzysz, o jakich stronach piszę 😉 Jestem przekonany, że tego typu treści mają jeden cel – umyślnie zniechęcać kobiety do mężczyzn i odwrotnie. Gdy wejdziesz w komentarze artykułów, które negatywnie przedstawiają facetów, zobaczysz, że i część pań nie zgadza się z treścią, więc coś jest na rzeczy. Z reguły takie “psycholożki” czy copywriterki mają za zadanie pisać tak, aby wywołać kłótnie między czytelnikami i to jest jedyny ich cel. Ich celem nie jest pomoc Tobie, tylko zniechęcenie Ciebie do nawiązywania relacji z kobietami. Osoby piszące te treści w taki sposób to szkodniki.

Nie słuchaj publicznych wypocin seksuologów

Na pewno zdarzyło Ci się usłyszeć publiczne opinie jakichś seksuologów, którzy twierdzą, że filmy dla dorosłych to fikcja i że to, co się w nich dzieje, nie ma miejsca w rzeczywistości. Właśnie o to chodzi, że nie jest to prawda. Wszystko możesz zrealizować, może nie z pierwszą lepszą, ale długo szukać nie trzeba, aby odzwierciedlić KAŻDĄ filmową akcję w życiu realnym. Kobiety są bardziej wyuzdane i zboczone od facetów, więc korzystaj z życia. A jak trafiasz na same kłody, to coś jest nie tak w tych relacjach. Najwięcej zależy od tego, co dzieje się w głowie kobiety, a pobudzenie jej wyobraźni nie jest trudne. Przypomnij sobie jakiś ostrzejszy film i uwierz mi, że to może być Twoja nowa rzeczywistość.

13. Bądź tajemniczy

Dowiedz się, o czym pisać z dziewczyną i jak pisać z dziewczyną, ale nie piszcie non stop. Doprowadź jak najszybciej do spotkania i używaj telefonu głównie do umawiania się z nią. Oczywiście będziesz musiał wymienić z nią trochę wiadomości, zanim zdecyduje się na spotkanie, dlatego staraj się jak najszybciej zamienić rozmowę we flirt. Ludzie piszą non stop, a Ty masz się wyróżnić. Nie mów o sobie za wiele, a gdy dziewczyna zadaje Ci pytanie, odpowiedz tak, by na nie nie odpowiedzieć. Pisząc non stop, ona za szybko i za dużo dowie się na Twój temat. Nie podawaj się na tacy, to będzie Tobą bardziej zainteresowana i szybciej zaangażuje się w relację, której pragniesz. Bądź dla niej człowiekiem-zagadką.

14. Nie mów, jakiej relacji szukasz

Dziewczyny często same pytają, czy szukasz związku. Często też mówią otwarcie, że nie mogłyby być dziewczyną na jedną noc. W ten sposób prowokują Cię, byś się do tego odniósł. Chcą wiedzieć, jakie masz zdanie o związkach, o przelotnych znajomościach, a także, jakie masz plany, co do stworzenia relacji. I tutaj faceci często zderzają się ze ścianą, bo któregoś dnia ona przestaje odpisywać. Był przecież flirt, podniecałeś ją, itd. Dlaczego więc tak się stało? Zobacz, co zdradzasz, gdy zaczynasz bawić się w ich grę, odpowiadając na tego typu pytania.

Dlaczego nie mówić, jakiej relacji szukasz?

Gdy ona mówi, że szuka związku i że przelotny romans jej nie interesuje, Ty mówisz to samo. Mówisz, że szukasz związku. Tym samym blokujesz sobie możliwość, aby mieć z nią przelotny romans. To tak, jakbym napisał na stronie, że nie prowadzę kursu podrywu dla facetów 20+. Wtedy by się do mnie zgłaszali 18-19-latkowie, więc bym stracił w ten sposób 99% osób, które rozważało napisanie do mnie w sprawie kursu. Nie neguj jednego typu relacji, nie odbieraj sobie możliwości. Często Ty widzisz ją jako kandydatkę do stałego związku, a ona od Ciebie chce tylko seksu. Wprost Ci tego nie powie. Jak zdradzisz swoje plany, to ona zakończy znajomość, bo chce czegoś innego, a Ty oznajmiłeś, że tego nie chcesz.

Co mówić, gdy dziewczyna pyta, jakiej relacji szukasz?

Mów wtedy, że jesteś spontaniczny i że na początkowych etapach znajomości nie myślisz o takich rzeczach. Nie wiesz, kim ona jest, jaka ona jest, a bez poznania kogoś bliżej ciężko stwierdzić, czego się chce od tej osoby. Znów podkreśl, że jesteś spontaniczny i że niczego nie wykluczasz. Dodaj, że życie jest tak nieprzewidywalne, że tak naprawdę w ułamek sekundy może obrócić się o 180 stopni. Nie wiesz, co przyniesie jutro i jakie emocje będziecie w sobie wzbudzać i ona też tego nie wie. Skoro ona świadomie lub nieświadomie próbuję wpakować Cię na minę tym pytaniem, to odbij piłeczkę i powiedz, że nawet nie wiesz, czy ona potrafi flirtować, bo coś słabo jej to idzie do tej pory. Niech się wykaże.

15. Nie osaczaj jej

Daj jej swobodę, nie kontroluj, nie dociekaj, nie wywieraj presji. W wielu relacjach miałem tak, że dziewczyna po pierwszych spotkaniach zaczynała pisać, że jakiś kolega chce się z nią spotkać. To były celowe teksty, aby sprawdzić, czy jestem kontrolujący i zazdrosny. Nigdy nie dałem się na to nabrać. Zawsze wtedy zmieniałem temat, w przeciwieństwie do 99% innych kolesi. Skutkowało to tym, że na kolejnych spotkaniach były bardziej napalone i kilka razy zdarzyło im się powiedzieć: “Ty w ogóle nie jesteś zazdrosny o mnie”. Zobacz, co dzieje się w jej głowie w takiej sytuacji. Pokazujesz, że nie boisz się, że zacznie spotykać się z innym, a Ciebie oleje. Zyskujesz w ten sposób na atrakcyjności. Spraw, by nie dusiła się w relacji.

16. Nie bądź perfekcjonistą w uwodzeniu, tylko bądź wytrwały

Ostatnio kursant powiedział mi, że jego koledzy długo nie mogli nikogo znaleźć – zaprzeczają wszelkim regułom atrakcyjności, a teraz aż można im pozazdrościć. To dzięki wytrwałości. Przestali oglądać filmy o kobietach, relacjach i zamiast tego wzięli się za praktykę. To najszybszy sposób na zdobywanie doświadczeń. Powiedział też ważną rzecz, że uwodzenie nie jest czarno-białe. Każdy trener uwodzenia ma inne metody i podejście i można się w tym wszystkim pogubić. Jeśli przejrzałeś mnóstwo takich materiałów, to już sporo wiesz, albo wiesz, że nic nie wiesz. Teraz czas na kolejny krok, czyli samodzielną praktykę lub spotkanie z trenerem. Gdy za dużo chcesz wiedzieć lub umieć, to za bardzo się tym wszystkim przejmujesz podczas pisania czy spotkań. Wtedy trudniej odnosić sukcesy z dziewczynami.